MBTI (Myers-Briggs Type Indicator)

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.

Który z wymienionych typów osobowości pasuje do Ciebie najlepiej?

INFJ
62
21%
INFP
46
15%
INTJ
73
24%
INTP
47
16%
ISFJ
18
6%
ISFP
10
3%
ISTJ
30
10%
ISTP
8
3%
Exxx
7
2%
 
Liczba głosów: 301

Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

A oto moje wyniki:

Your Type is ISTJ

Introverted - 89
Sensing - 1
Thinking - 62
Judging - 11

Ślę oczko w stronę tych, którym wyszedł ten sam typ. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Jacek

Post autor: Jacek »

INTP

Introverted 67
Intuitive 50
Thinking 12
Perceiving 22
Ingart

Post autor: Ingart »

INTP

Introverted 89
Intuitive 38
Thinking 25
Perceiving 33
emlv
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2008, 19:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: emlv »

Nie jestem zadowolony ze swoich wyników. Przy rozwiązywaniu testu miałem wrażenie, że na część pytań odpowiadam w sposób niezgodny z prawdą i nie mogę tego powstrzymać :P Przy wielu pytaniach odczuwałem w głowie konflikt: czy mam odpowiadać w zgodzie z moją naturą (tak jak siebie kiedyś postrzegałem/postrzegam) czy w sposób zgodny z kreacją mojej osoby (tak jak chciałbym siebie postrzegać - może nie do końca postrzegać, bo część zachowań ciągle zmieniam/zmieniałem) To wszystko się zaciera, bardzo cieniutka linia.
Nie potrafię tego testu rozwiązać obiektywnie!
Teraz ciekawostka :) Test rozwiązywałem 2-krotnie:

- Po spaleniu mj - typ ISTJ (Introverted 67, Sensing 50, Thinking 62, Judging 1) po przeczytaniu charakterystyki zgadzam się z nią w 90%

- na trzeźwo - typ ISTP (Introverted 78, Sensing 50, Thinking 88, Perceiving 11) charakterystyka zgodna mniej więcej w 50%

Lepiej mi szło w teście na fobię społeczną. Tam nie musiałem odczuwać tego wewnętrznego konfliktu.
Rhopalurus junceus

Post autor: Rhopalurus junceus »

INTJ

Introverted - 89
Intuitive - 25
Thinking - 88
Judging - 78

Przyznam szczerze, że pierwszy raz jak zetknąłem się z socjoniką (czy też z MBTI, bo to prawie jeden pierun) to za żadne testy się nie brałem, tylko korzystając z wiedzy na swój temat dobierałem sobie kolejno literki z zestawów (I/E-N/S-T/F-J/P), wspomagając się przy tym nieco opisami typów i wyszło mi INTJ - może w związku z powyższym koledze emlv takiż właśnie sposób znalezienia siebie pośród 16 wyróznionych typów przysporzy mniej kłopotów niż testy ;)
Teraz zrobiłem sobie test i mam pewność - nie jestem w ciąży.
A tak bardziej na serio, to się uspokoiłem (bałem się przez chwilę, że mi z testu wyjdzie jakimś cudem Ekstrawersja, a w najlepszym przypadku jakiś inny typ od INTJ, do którego to rozwiązania zdążyłem się już emocjonalnie przywiązać) ;)
slawek77

www.mypersonality.info

Post autor: slawek77 »

Polecam zrobic test :-)

Ja jestem Introverted Intuition, czyli strateg/powiernik. Uswiadomienie sobie tego bylo bardzo waznym momentem w moim zyciu... Po przeczytaniu pozostalych profilow, bylem w 100% pewien ze najlepiej sie czuje w mojej skorze wlasnie, nie chce zmian w tej akurat kwestii...

Jak ktos zrobi i ma ochote sie pochwalic to zapraszam!

http://slawek77.mypersonality.info
Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Naphthalene »

Fajnie że po angielsku... :x Nie jestem w nim biegła, a odcyfrowywać mi się nie chce :P
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
Thorn

Post autor: Thorn »

Odwiedzałem tą stronę już kiedyś....jak wszędzie wyszło mi INFp -> Dreamer
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

ja tez dreamer - 95 intro, 63 int, 53 feeling, 53 perc. jak dla mnie pytania formułowane są zbyt ogólnikowo.
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Post autor: iksigrekzet »

Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: qb »

Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

qb pisze:http://qubeq.mypersonality.info/

Również dreamer :P


Hm, zastanawiam się czy fakt, ze ktoś ma bardzo podobną osobowosc, a naszym przypadku takze pod wzgledem numerologicznym, co ciekawe :D, wplywa na dobre relacje, czy przeciwnie. Zamotałam. W kazdym razie nigdy nie spotkalam osoby, ktora mialaby chocby w pewnym stopniu osobowosc jak ja. Ciekawe, czy nie doszłoby do starcia xD. Bo czasem tak bywa paradoksalnie, ze podobni ludzie się odpychają.

Jesli ktoś zroumial choc polowę z tego, co napisalam, gratuluję. Mam dzien nieskładnego wysławiania się.

; )
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Wyszło mi- INTJ- Strategist ;)

http://shy18.mypersonality.info
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Ciekawy test :) Wreszcie jakiś porządny, który potwierdził moje przypuszczenia dotyczące siebie.
Voila:
Obrazek

Widzę, że na tym forum same Dreamery ;P a, i jeden INTj.
Przyznam, Shy, że czytając Twoje wypowiedzi byłam przekonana, że jesteś TJ. Tak, tak, różnimy się bardzo w pewnych sprawach ;)
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
eve616
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 18 sty 2008, 17:21
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: eve616 »

ODPOWIEDZ