Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Dyskusje dotyczące życia, społeczeństwa, polityki, filozofii itp.
xanax
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 9:04
Płeć: mężczyzna

Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: xanax » 07 gru 2017, 9:41

Bankierzy kabaliści niszczą patriotyzm,tożsamość narodową,rodzinę. Promują zboczenia i dewiacje. Kontrolująca ludzkość satanistyczna sekta – Illuminati – kabaliści, żydowscy bankierzy i masoneria zadłużają państwa w celu dosłownego wykupienia i finansowego zniewolenia całego świata. Ich kontrola nad naszą kulturą jest tak efektywna, że dopiero teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę z faktu bycia ich niewolnikami. Zaczynamy dostrzegać prawdę w momencie gdy nasz glob przemienia się w imperialistyczne państwo policyjne. Również „wyzwolenie seksualne” i pornografia są bronią polityczną zaprojektowaną w celu degradacji i manipulacji społeczeństwa. Illuminati wiedzą że prawdziwy mężczyzna, posiadający wsparcie lojalnej żony, będzie walczył w obronie swojej rodziny i zrobi wszystko by zapewnić swoim dzieciom dobrą przyszłość. Dlatego lepszym rozwiązaniem dla nich jest zamienić mężczyzn i kobiet w uzależnione od seksu jednostki, skłonne zdradzić swoje rodziny za chwilę przyjemności.
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... Eh4bALz5IE

Rothschildowie i Nowy Porządek Świata
https://www.youtube.com/watch?v=vgIJdlq1A-s


Zagłębiał się ktoś z Was w te tematy ? Dla większości to teorie spiskowe bandy wariatów, ale ...

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.."

Awatar użytkownika
Anthrax91
Introwertyk
Posty: 129
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Anthrax91 » 07 gru 2017, 19:33

Gdy żółte napisy z youtuba wejdą za mocno.

Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 255
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Pomidor » 09 gru 2017, 15:31

Żeby wiedzieć jak jest naprawdę, to musiałbyś sam jakoś w to wchłonąć. Wierząc w takie filmiki zamiast otwierać oczy tak naprawdę dajesz się tylko manipulować. Docieranie do prawdy nie jest takie łatwe a szukanie jej w internecie to też nie najlepszy pomysł.

Awatar użytkownika
patha
Intronek
Posty: 46
Rejestracja: 18 sty 2016, 5:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP/J-T

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: patha » 29 gru 2017, 12:10

Są w tym prawdy, półprawdy i kłamstwa. Najskuteczniejszą metodą dezinformacji jest chaos informacyjny.Prawdziwe informacje, które chce się ukryć miesza się z kłamstwami, plotkami, półprawdami i absurdami, które tak się przyklejają do tematu, że żaden poważny człowiek nie będzie chciał się tym zajmować, by się nie ośmieszyć w oczach innych powaznych ludzi. Więc jeżeli istnieją jakieś niecne plany przejęcia władzy nad światem, to globaliści niezwykle się cieszą, gdy występują na stronach dla oszołomów jako jaszczuroludzie, ufoludki, czy uczestnicy kabalistycznych rytuałów - bo dzieki temu nikt im nie przeszkadza ;-)

Sam termin "wyznawcy teorii spiskowych" uknuło w połowie XX w. CIA, żeby dyskredytować ludzi mających wątpliwości co do ich działań. A jednocześnie przeprowadzała w tamtym czasie wiele eksperymentów na ludziach, stojących daleko poza prawem i etyką. W ZSRS za niewiarę w socjalizm można było iść do psychuszki, ale to już inny poziom ;)

O demoralizacji wrogiego społeczeństwa m.in. przez poluźnienie obyczajów pisał już Sun Tze w swojej "Sztuce wojny", więc nie są to rzeczy nowe.

A sam mechanizm jest dość prosty - popęd seksualny to jeden z najsilniejszych ludzkich instynktów i kosztujący sporo energii. Więc rozseksualizowując społeczeństwo można sprawić, że nie będzie się ono zajmować niczym innym; nawet wbrew własnej woli, bo otoczeni bodźcami seksualnymi, które działają przecież podprogowo będą bezbronni wobec swoich biologicznych reakcji.Dotyczy to zwłaszcza ludzi młodych w wieku reprodukcyjnym, które to pokolenie zawsze było zarzewiem buntów, czy zmian społecznych. No i można w ten sposób ich energię rozładować...
To, że takie zjawisko istnieje nie mam żadnych wątpliwości, pytanie na ile, i co, co obserwujemy jest efektem świadomych planów jednej grupy ludzi, czy kilku róznych grup ludzi; a na ile pochodną zjawisk od ludzi niezależnych, takich jak np. postęp techniczny (zwłaszcza mediów), którego nikt nie ogarnia.

Przykładem takiego zjawiska jest przesunięcie na lewicy, które zdarzyło się w ostatnich 30 (?) latach. Dawniej młodzi gniewni lewicowi walczyli o prawa robotnicze, walczyli z burżuazją, z globalizmem, z zachodnim konsumpcjonizmem i elitami władzy. Teraz robotników mają w dupie, a walczą o tzw. prawa seksualne, cokolwiek to znaczy i wolność od pasa w dół; i biorą na to pieniądze od korporacji i miliarderów. No proszę jak dużo można sobie kupić za obietnicę {zapewnienia} poniewierania się bez konsekwencji :P

nieśmiała09
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2017, 16:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: nieśmiała09 » 01 sty 2018, 10:38

Zagłębiałam te tematy i uważam,że zwykli,szarży ludzie się nigdy nie dowiedzą jak rzeczywiście działa ten świat,przez kogo jest rządzony itd.Mimo wszystko twierdzę iż te teorie to pomieszanie prawdy z kłamstwami

jubei
Stały bywalec
Posty: 265
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: jubei » 01 sty 2018, 13:21

Aby zobaczyć jak świat działa wystarczy czytac historie. W szkole mi była obrzydzana. Ale układy, układziki, pakty tak samo działały w starożyttnym rzymie jak i na wojnach światowych. Dzisiaj też są układy, też jeden z drugim coś knuje tylko dowiemy sie o tym po kolejnych 50 latach przynajmniej
"Life is so unnecessary"

Awatar użytkownika
AlterEgoPiotra
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2018, 13:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ-A
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: AlterEgoPiotra » 02 sty 2018, 18:49

" Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by sam przytem nie stał się potworem. Zaś gdy długo spoglądasz w bezdeń, spogląda bezdeń także w ciebie. "
Wszystko jest dla nas do zbadania i poznania. Ale bardzo łatwo można się w tym zatracić. Uważam że są rzeczy na które nie mamy po prostu wpływu. I nie warto przejmować się nimi do takiego stopnia w którym odbija się to na nas samych i naszym otoczeniu. Na naszych bliskich zwłaszcza. Ktoś zaraz powie że gdyby większość ludzi zaczęła dociekać prawdy to świat byłby lepszy. Nie prawda. Świat będzie lepszy kiedy każdy z nas zacznie od siebie samego starając się być jak najlepszą wersją siebie. Dobro i zło przez każdą jednostkę jest definiowane inaczej. Ale każdy gdzieś tam w środku swego JA ma wbudowane zasady i wartości które można dalej nazwać moralnością. Wolę starać się być dobrym człowiekiem niż unikać fluoru w paście do zębów i prowadzić własny ogródek hodując przy tym własne zwierzęta aby uniknąć przykładowej manipulacji ze strony firm farmaceutycznych. Oczywiście podałem szalony przykład rodem z filmu. Temat jest bardzo ciekawy. Ale najczęściej opowieści z nim związane są niestety tylko teoriami. Ewolucja też jest teorią. A w świecie fizyki i matematyki istnieje wiele niewiadomych. Bardziej kibicuję ludziom zajmującym się liczbami pierwszymi niż fanom teorii spiskowych. Oczywiście nie neguję tematu. Wyrażam tylko swoją opinię.
<<< Dopóki walczysz Jesteś Zwycięzcą >>>

Awatar użytkownika
Lew
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2017, 23:12
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFP

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Lew » 04 sty 2018, 8:42

Gdzieś kiedyś czytałem, że cechą typową dla prymitywnych ludów jest to, że żyją w przeświadczeniu, że jeśli dzieje im się krzywda to na pewno jest dziełem czyjegoś intencjonalnego działania. Myślę, że teorie spiskowe są poniekąd wynikiem tego, że ta tendencja występuje nadal wśród „cywilizowanych ludzi”. Ziarno prawdy w tym jest, to pewne. Z drugiej strony każdy ma swój potencjał i warto go realizować zamiast marnować energię na takie rzeczy, zwłaszcza że uczestnictwo w tej szopce jest dobrowolne.

ODPOWIEDZ