RPG'i mówione / papierowe czyli gra improwizacji

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Alphekka
Intronek
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

RPG'i mówione / papierowe czyli gra improwizacji

Post autor: Alphekka » 25 kwie 2018, 16:47

Jestem ciekawa ilu z Was wie co to, ilu grało, gra nadal? :) Co o tym myślicie?

Stereotypowo wśród introwertyków powinnam znaleźć spore grono fanów... Fani, jesteście tam?

Awatar użytkownika
Polan
Rozkręcony intro
MBTI: INTJ

Re: RPG'i mówione / papierowe czyli gra improwizacji

Post autor: Polan » 25 kwie 2018, 18:36

Nie grałem nigdy, ale pomysł mi się zawsze podobał. Kwestia tego że nigdy nie umiałem się zmotywować, by poszukać ludzi którzy byliby zainteresowani i dołączyć do nich. Styczności tyle co z paru opowieści ludzi o ich przeszłych rozgrywkach i znajomy mi raz gigantycznego excela pokazał w którym śledził rozgrywkę w swojej grupce.

Awatar użytkownika
Miszka
Stały bywalec

Post autor: Miszka » 25 kwie 2018, 19:24

W liceum grałem całkiem sporo w RPG mówione, później nie znalazłem na to czasu i chętnych.

W mojej opinii całkiem przyjemny sposób spędzania wolnego czasu, ale teraz raczej nie potrafiłby mnie wciągnąć. Inny problem że pochłania to sporo czasu i kilka osób musi dysponować czasem w tych samych godzinach, co nie jest łatwe. Tak czy inaczej czasu tak spędzonego nie uważam za stracony ;)

Krzyś
Introrodek
MBTI: INTJ

Post autor: Krzyś » 26 kwie 2018, 1:22

w dzieciństwie jakoś nigdy nie mogłem się za to zabrać, ale w poprzednie wakacje zgadałem się z grupka znajomych i spróbowaliśmy, teraz za każdym razem jak się zjeżdżamy do rodzinnego miasta to przynajmniej jedna sesja musi być.
\o/

Kavova
Intronek
Enneagram: 1w1
MBTI: ISFJ

Post autor: Kavova » 26 kwie 2018, 12:53

Miałam okazję spróbować pierwszy raz dopiero 3 lata temu. Bardzo mi się spodobało, ale moi znajomy już w wieku nastoletnim przeżyli fascynację więc nie mieli tyle chęci co ja ;) Wolę to niż planszówki. Te są dla mnie za długie i nudne.

Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP

Post autor: Hazaks » 26 kwie 2018, 19:54

Czasem oglądam sobie sesje na YouTube. Wygląda to dość fajnie i chętnie bym kiedyś spróbował, ale moi znajomi raczej się do tego nie palą.
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P

ODPOWIEDZ