Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: czarownica » 12 cze 2018, 11:26

Cześć Taiteli(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "

Dave99
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ-A

Post autor: Dave99 » 15 cze 2018, 19:38

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na samym wstępie napisze, że nie jestem wylewną osobą, ani też dobrym pisarzem więc z góry przepraszam za chaos w tym co napiszę. Aktualnie mam 19 lat, ledwo co po maturze i pomyślałem sobie, że z moją "przypadłością" fajnie byłoby poznać ludzi, którzy też są tacy sami w jakimś tam stopniu. Jeśli chodzi o mnie, to jestem typem człowieka, co za dużo myśli i to bardzo za dużo. Jeśli chodzi o zainteresowania to kocham muzykę filmową, poważną oraz musicale (je szczególnie:D). Także, tyle o mnie. Życzę wszystkim, w zależności kiedy to czytacie, miłego dnia/wieczoru :).

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 15 cze 2018, 21:13

Dave99 cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "

Awatar użytkownika
Serena
Introrodek

Post autor: Serena » 16 cze 2018, 17:15

Witajcie :) Nazywam sie Karolina, mam 20 lat i mieszkam w Warszawie :) Moim hobby jest muzyka, ogladanie filmow, seriali i bajek oraz zwierzaczki :) Bardzo milo mi do Was dolaczyc :)
Myśląc pozytywnie przyciągasz pozytywne zdarzenia

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 16 cze 2018, 19:41

Witaj, Sereno(:

ODPOWIEDZ