Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Szaman

Post autor: Szaman »

Witam wszystkich zagubionych we własnych myślach. Czasem człowiekowi jest potrzebna jakaś wena, aby niechcianym myślą powiedzieć do widzenia. Gdy już znajdzie się taką może powstać z tego niezwykła idea i wtedy świat introwertyka inny wymiar przybiera. Nie lubię o sobie pisać, gdyby było inaczej nie był bym introwertykiem. Może komuś pozwolą mnie bliżej poznać moje słowa, które na mojej generacji chowam.
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Ja lubię pisać o sobie i mogę cię zapewnić, że introwertyczką jestem ;P Może to swojego rodzaju egocentryzm? Ale nie lubię pisać a ni mówić o sobie tam, gdzie nie czuję się dobrze.
Mam nadzieję, że wszyscy nowo przybyli będą czuli się tu jak u siebie. Witam serdecznie. :D
INFp, gr. B
Boo Radley

Post autor: Boo Radley »

...
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2008, 22:52 przez Boo Radley, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Post autor: iksigrekzet »

Boo Radley pisze:Uważam, że moje "ja" to nic trwałego
nom, każde "ja" jest nietrwałe :D
Poza tym, wcale nie taki głupi :)
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Witam, witam! :D
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Cześć :)
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Też nie jestem trwała w przekonaniach i pełno we mnie sprzeczności. I też nie lubię, gdy łapie się mnie za wcześniejsze wypowiedzi.

Witam serdecznie na pokładzie!
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

Rilla pisze:Ja lubię pisać o sobie i mogę cię zapewnić, że introwertyczką jestem ;P Może to swojego rodzaju egocentryzm?


Kazdy czlowiek jest w jakims stopniu egocentrykiem. U nas to przebiega dosc specyficznie ;p - jestesmy egocentryczni, ale nikt do konca o tym nie wie :D

Ja tez witam, a co. ; )
amnesiac

Post autor: amnesiac »

Witajcie!
Wczoraj odkryłem to forum i cieszyłem się jak dziecko. Jestem 89% I i mam swoje introwertyczne odchyły z którymi czułem się trochę jak odmieniec. No i miło mi się jakoś tak po prostu zrobiło czytając Wasze posty, dobrze jest wiedzieć że jest więcej osób takich jak ja;-)
Myślę że zawitam tu dłużej, jeśli nie macie nic przeciwko. Dobrze będzie powymieniać się introwertycznymi doświadczeniami ;-)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Witaj, witaj!

Oczywiście, zapraszamy do jak najdłuższego pobytu!
Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Naphthalene »

Ja też się strasznie cieszyłam jak odkryłam tą stronę :D
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
Awatar użytkownika
delirio
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 0:12
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: out of space

Post autor: delirio »

Hejka, nie zdawałem sobie sprawy kim jestem do czasu aż tutaj trafłem, niepamietam nawet jak (jakimś linkiem skądś) . Robiłem se testa, wyszło mi 100 % :D - rewela co?
"Always Look on the Bright Side of Life.

Life's a Piece of Shit, When You Look at It."

Monty Python
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Witam na pokładzie!

Tą stu procentowość radzę nie brać na poważnie, bo też wyszło mi 100%, a wcale tak się nie czuję. ;) Bym to nazwała raczej 100% zaznaczonych odpowiedzi po stronie I. Wiem, czepiam się słówek.
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
delirio
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 0:12
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: out of space

Post autor: delirio »

Oczywiscie, że nie biorę na powaznie, do kilku pytań cieżko mi się było ustosunkować.Odpowiadałem tak, aby być jak najbardziej w zgodzie ze sobą. Co do czepiania się słówek, to nie ma problemu , sam to robie.
"Always Look on the Bright Side of Life.

Life's a Piece of Shit, When You Look at It."

Monty Python
Amiquay

Post autor: Amiquay »

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na to forum i jest więcej... dużo więcej osób takich jak ja :-)

Życie nauczyło mnie odgrywać różne rolne, zakładać maski ludzi wygadanych, dobrze czujących się w towarzystwie, mających zawsze coś do powiedzenia. Nienawidziłam tego życia i kiedy zdecydowałam się przestać być kimś, kim nigdy nie byłam... i nie jest mi z tym do końca dobrze.

Żyję w towarzystwie ludzi, którzy są ekstrawertykami. Mój chłopak jest ekstrawertykiem i zazwyczaj ciągnie mnie na różne imprezy, spotkania, które mnie nudzą, na których tracę energię... Zawsze jednak zgadzałam się na to, bo wiedziałam, że tym uszczęśliwiam swojego chłopaka - tym, że jest wśród swoich znajomych i przy mnie. Jednak wczoraj coś we mnie pękło. Zaczęłam zastanawiać się - co mogą myśleć o mnie ci ludzie. Nie rozmawiam z nimi, nie zabieram głosu w towarzystwie... Za jakiego odrzutka muszą mnie uważać?

Na tych imprezach, które odbywają się dwa razy w tygodniu, znalazła się osoba, która sama zaczęła ze mną rozmawiać, interesować się... I mimo, iż jesteśmy zupełnie inni, o dziwo umiałam z nim rozmawiać. Zaczęłam mu ufać, traktować go jak przyjaciela, który może nie dokońca rozumie mnie, ale akceptuje, to jaka jestem. Jednakże to nie jest historyjka z happyendem - koleś wreszcie powiedział mi, o co mu chodzi - chciał się ze mną przespać, tak jednorazowo, bez angażowania się. Bo wiedział, że mam chłopaka, ale mu się cholernie podobam i nie mógł się powstrzymać...

Od tej chwili chyba odstraszam ludzi swoim zachowaniem. W sumie chyba nie wiem, co mam robić, co mówić, kiedy zadają to bezsensowne "co tam?"
ODPOWIEDZ