Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: highwind »

Aspołeczność i introwertyzm nie są tożsame.
Oj tam, oj tam. Ja, kiedy jeszcze nie wiedziałem o introwertyzmie, też mówiłem ludziom, co by ich uprzedzić, że jestem aspołeczny. Niektórzy nawet odbierali to z podziwem, zmieszanym z zaskoczeniem. Do dziś stosuję ten triczek ;) Poza tym, wyczuwam delikatny sarkazm w słowach Gugis ;)
Awatar użytkownika
Gugis
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 12 lis 2012, 16:17
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Bydgoszcz, Poznań, Dublin

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Gugis »

qb pisze: Aspołeczność i introwertyzm nie są tożsame.
Teraz, kiedy zagłębiłam już nieco temat introwertyzmu jestem świadoma, że nie są tożsame. Jednak zanim odkryłam, że mam po prostu taką osobowość, myślałam o sobie jako o aspołecznej marudzie ;)
highwind pisze:Poza tym, wyczuwam delikatny sarkazm w słowach Gugis ;)
Dobrze wyczuwasz :P Sarkazm to moja sekretna broń w kontaktach z ludźmi. Muszę się przestawić, że na tym forum nie ma potrzeby się przed nikim bronić;)
~Take It As It Comes~
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Inno »

Gugis pisze:myślałam o sobie jako o aspołecznej marudzie ;)
Introwertyk - definicja niespecjalistyczna: aspołeczna maruda. Fajne :lol:
Obrazek
simple
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2012, 22:31
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Lublin

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: simple »

22, no prawie.
Mała dziewczynka która stara się znaleźć swoje miejsce w dorosłym świecie. W swoim tempie małymi kroczkami.
Z podejściem do życia 'co by nie było, będzie dobrze' ciężko sprecyzować jakieś chcenia. Jak sprecyzuję to dam znać :)
irc

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: irc »

16 lat. Ale czasami wydaje mi się że więcej.
Jestem człowiekiem, mam nadzieję że nie takim samym jak wszyscy.
Boję się, że nie będę potrafił spełnić marzeń.
Chciałbym znaleźć miłość i prawdziwą przyjaźń. I zmienić coś na świecie na lepsze.
Awatar użytkownika
midnight_rider
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:28
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: midnight_rider »

17. Jestem człowiekiem-nieogarem, zwłaszcza ostatnio. Chciałabym dowiedzieć się, czego bym chciała. Bo tak sobie myślę, że nie potrafić określić swoich celów jest znacznie gorsze, niż nie potrafić ich osiągnąć.
A wszystko to jest
identycznie trwałe
jak numer telefonu
na pudełku zapałek
Opethea
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2012, 14:51
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Opethea »

Cześć wszystkim! Kilka lat temu minęło moje ćwierćwiecze, jestem świeżo zaślubioną żoną ekstrawertyka, która nie do końca umie radzić sobie w nieuszytej na miarę dla introwertyka rzeczywistości :) Chciałabym nic nie musieć, a wiele móc...
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: vragutinovic »

1. 28.
2. Hm. Nadmiernie analizującym rzeczywistość męskim egzemplarzem gatunku "człowiek", żyjącym na trzecim kulistym kamieniu od Słońca (trzeba jednak przyznać, że całkiem ładnym kamieniu).
3. Najpierw złagodzić pewną swoją cechę, która ciągle nie pozwala mi zamieszkać na dobre na tym kamieniu (nie, nie chodzi o introwertyzm). A gdy już się uda, to potem chciałbym zdobyć Jej zaufanie.
limonka
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 30 kwie 2012, 22:55
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: limonka »

1. 18
2. Sama chciałabym wiedzieć.
3. Świętego spokoju. Świat biegnie do przodu, a ja, próbując go dogonić, ciągle łapię zadyszkę.
Awatar użytkownika
BatChat
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 29 lis 2012, 16:16
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: BatChat »

Witam,
to mój pierwszy post tutaj, więc uważam, że to dobry wątek, aby się też przedstawić.

1. Prawie 27.
2. Introwertykiem. Wiedziałem o tym od czasów liceum, kiedy w ogóle poznałem to słowo, ale tak naprawdę dopiero kilka tygodni temu zrozumiałem, czym naprawdę jest introwertyzm. Wcześniej myślałem, że coś jest ze mną nie tak i że po prostu jestem aspołecznym bucem. ;)
3. W tej chwili najbardziej brakuje mi chyba drugiej połówki. No i fajnie by też było mieć dobrą pracę lub żeby biznes wreszcie przynosił zyski.
Góraleczka

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Góraleczka »

Tak więc na dobry początek :)

1. 18
2. Introwertyczką, która stara się nadążyć za szybkim tempem życia. I czasami się to udaje :)
3. Osiągnąć cel który sobie wyznaczyłam, co wcale nie będzie takie proste, jednak staram się nie poddawać.
samba_mamba
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 02 gru 2012, 15:49
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: samba_mamba »

mam 35 lat. i kota.

jestem dowodem na to, że introwertyk nie musi być bucem. wiccanka. nałogowo chłonę słowa, obrazy i dźwięki, ale świat odczuwam tymi ostatnimi. marudzę.

zaczynam życie od nowa. od zera. dosłownie. może nie do końca wiem, czego chcę. ale mam pełną świadomość tego, czego nie chcę nigdy więcej i za nic. na początek chyba wystarczy..?
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Faramuszka »

1. Prawie 22.
2. Małym włóczykijem. Najlepiej czuję się podczas samotnych wypraw, na których nabieram sił na interakcję z innymi.
3. Znaleźć swe miejsce na ziemi i osiągnąć wewnętrzny spokój.
Niet
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2013, 23:15
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Niet »

rocznik 87

jestem sfrustrowanym humanistą

chciałbym sprawiedliwości społecznej gdzie chcącemu krzywda się nie dzieje, gdzie nieroby i cwaniaki klepią biedę a ludzie pracowici się bogacą. Chcę więcej wolności i niezależności. Nie chcę poprawności politycznej. Nie potrzebuję czyjejś akceptacji, chcę aby każdy pilnował własnego nosa i nie wcinał się w życie drugiego człowieka.
Chcę w moim subiektywnym rozumowaniu po prostu normalności.
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: degieb »

1. Mam 13 lat,nie wiem czy będzie toś młodszy ale to szczegół
2.Szczerze nie wiem,albo małomówny ekstrawertyk albo wygadany intro,ale raczej to drugie
3.Mieć dziewczynę,ożenić się,mieć dom gdzieś poza miastem,mieć dzieci i napisać powieść. Dużo tego.
Mhm.
ODPOWIEDZ