forum pada

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: forum pada

Post autor: Rafael »

Coldman pisze: 17 wrz 2023, 23:40 Może mój pogarszający się nastrój pobudzi te forum i historia zatoczy koło
Chociaż kiedyś człowiek potrafił się uzewnętrzniać, a teraz jestem zamknięty na emocję i wstyd o tym mówić. Człowiek za stary xD
Statystycznie ludzie zamykają się gdzieś między 21, a 23 rokiem. :(
I potem następuje ponowne otwarcie na emeryturze.
Zatem trochę Ci jeszcze brakuje. ;)

Choć to tylko liczby. W indywidualnych przypadkach bywa różnie.
Ja się nigdy nie zamknąłem i raczej mi to nie grozi.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: forum pada

Post autor: Fyapowah »

Image

app.php/mchat
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../install/update/update/new/install/startup.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev:/usr/local/share/pear) in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php on line 29 Warning: require(): open_basedir restriction in effect. File(../install/startup.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev:/usr/local/share/pear) in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php on line 30 Warning: require(../install/startup.php): Failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php on line 30 Warning: require(): open_basedir restriction in effect. File(../install/startup.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev:/usr/local/share/pear) in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php on line 30 Warning: require(../install/startup.php): Failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php on line 30 Fatal error: Uncaught Error: Failed opening required '../install/startup.php' (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php:30 Stack trace: #0 {main} thrown in /usr/home/Sufixx/domains/introwertyzm.pl/public_html/app.php on line 30
Atak harcerski?
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 532
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: forum pada

Post autor: jubei »

Albo aktualizacja PHP na serwie nie poszła jak trzeba albo chatu?
"Life is so unnecessary"
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: forum pada

Post autor: Percy »

Zaczęła się gadka o TVN i czat spadł z rowerka. Przypadek? Nie sądzę!
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: forum pada

Post autor: Coldman »

Dobra napisałem do Sufixxa wpadnie tutaj

Właśnie najgorsze jest to, że wszystko jest aktualne od dawna i nagle się wysypuje xD
ODPOWIEDZ