Polski Portal Introwertyków - Regulamin

Rejestrując się na witrynie „Polski Portal Introwertyków”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Polski Portal Introwertyków”, „https://introwertyzm.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Polski Portal Introwertyków” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Polski Portal Introwertyków” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Polski Portal Introwertyków” może w każdej chwili usunąć*, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post, profil. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Polski Portal Introwertyków”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.
25.05.2018 - w związku z rozporządzeniem UE odnośnie RODO/GDRP - nie dotyczy ona forum introwertyzm.pl, gdyż strona nie jest zarządzana lub utrzymywana przez żadną z następujących form działalności: firma, urząd, szkoła, organizacja pozarządowa, jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka. Dane użytkowników (obowiązkowo: mail, login, opcjonalnie; dobrowolnie: wiek, płeć, kod pocztowy, zainteresowania, elementy wizerunku), przetwarzane są w ramach czynności o czysto hobbystycznym i osobistym charakterze. Dane te nie są dostarczane żadnym podmiotom zewnętrznym, nie są używane w celach marketingowych, nie istnieje lista mailingowa o charakterze komercyjnym. Usunięcie konta wraz z całą zawartością profilu jest możliwe na osobistą prośbę użytkownika.