Ciamajda

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Ciamajda

Post autor: Agon »

sweetspot pisze:W mojej rodzinie jest 9-letni chłopiec, jestem jego chrzestną, bardzo podobny do mnie z charakteru, którego nazywają ,,gapcio'', jest on często zamyślony, małomówny. Interesuje go wiele rzeczy, w wieku 4 lat już umiał czytać, obecnie bez przerwy siedzi w książkach, wygrywa różne konkursy międzyszkolne, np. matematyczny, ortograficzny, historyczny. Jest też w rodzinie inny chłopiec, 8-letni, który słabo się uczy, ma problemy z czytaniem, z matematyką, ale na niego mówią bystrzak, bo jest wygadany i rządzi na podwórku. Jak dwaj chłopcy się spotkają, to rodzina mówi, że bawi się bystrzak z gapciem, tylko który z nich tak naprawdę jest gapciem , a który bystrzakiem?
Inne umiejętności. Powinni połączyć siły, w ten sposób będą się dopełniać.
evelkah
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2015, 10:19
Płeć: kobieta
Enneagram: Abc
MBTI: Fgh

Re: Ciamajda

Post autor: evelkah »

Ja np. Jestem ciamajda gdy mam gdzieś jechać sama ( nawet na 20 km ustawiam nawigacje) gubię się ciągle, gdy mam coś sama załatwić to w rezultacie załatwiam ale jestem mocno nieporadna. Możemy podać sobie rękę, chyba że nie chcesz ;)
ODPOWIEDZ