styl, atrakcyjność fizyczna

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 298
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: apohawk »

Ja to słyszałem w wersji SKS, starość, k!@#$, starość ;)

A z tą fryzurą to fajna sprawa, bo po tej zmianie nagle zacząłem lubić siebie na zdjęciach. Wcześniej nie lubiłem, jak mi robili zdjęcia, bo uważałem siebie za niefotogenicznego, ale przeszło, jak ręką odjął. :D
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

o, boże "pogniewamy". Wasz hejt, baaaardzo ( przynajmniej mnie ) zaboli :D
...ale nie, serio. Nie gniewać się proszę. ;-;

___
Mi się nie robi zdjęć. Mam już mimowolny odruch odwracania się od aparatu, i to tak od dziecka. A jak już ktoś mnie uchwyci, to zawsze z mordem w oczach "jak on śmie mi zdjęcie robić".
Nieuleczalne to u mnie raczej. :c moje włosy, na zdjęciach wychodzą rude, albo.. żółte. PFFF. :C
Ta więc zazdroszczę... że udało ci się zmienić nastawienie. Hm.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Inno »

highwind pisze:Dziewczyny! Bo się pogniewamy ;P
No już, już, my tak z sympatii przecież. :*
apohawk pisze:A z tą fryzurą to fajna sprawa, bo po tej zmianie nagle zacząłem lubić siebie na zdjęciach. Wcześniej nie lubiłem, jak mi robili zdjęcia, bo uważałem siebie za niefotogenicznego, ale przeszło, jak ręką odjął. :D
Zazdroszczę. U mnie odczucie to jest niezależne od fryzury i pewnie do śmierci mi zostanie. :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Shamicki
Introwertyk
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2008, 2:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Shamicki »

Inno pisze:
highwind pisze:
apohawk pisze:A z tą fryzurą to fajna sprawa, bo po tej zmianie nagle zacząłem lubić siebie na zdjęciach. Wcześniej nie lubiłem, jak mi robili zdjęcia, bo uważałem siebie za niefotogenicznego, ale przeszło, jak ręką odjął. :D
Zazdroszczę. U mnie odczucie to jest niezależne od fryzury i pewnie do śmierci mi zostanie. :?
W moim przypadku jest tak że wyglądam na zdjęciach jak bym nieźle przyćpał, po prostu mimowolnie zamykam oczy. Dlatego też jak ma być w miarę ok, to muszę zostać uprzedzony by szeroko otworzyć oczy i nie mrugać :roll: Daje sobie robić zdjęcia, a co tam. A niech szpanują na dzielni że zdjęcia z Shamickim mają 8)
Człowiek tworzy jakąś rzeczywistość, a potem staje się jej ofiarą.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Sorrow »

Ja jak mam krótkie włosy to nie mogę na siebie patrzeć.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: degieb »

Sorrow pisze:Ja jak mam krótkie włosy to nie mogę na siebie patrzeć.
Ja odwrotnie,jak mam krótkie to to mi dodaje +666 do śmiałości.
Mhm.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: MetalMan »

degieb pisze:
Sorrow pisze:Ja jak mam krótkie włosy to nie mogę na siebie patrzeć.
Ja odwrotnie,jak mam krótkie to to mi dodaje +666 do śmiałości.
Też mam odwrotnie, jak miałem długie włosy to inni nie mogli na mnie patrzeć. :lol:

MM ubiera koszulkę bez napisów, czarną albo szarą, bojówki i glany. Czasami dżinsy, jeśli ubieram zwykłe 'chrześcijańskie' buty. Prosto, szybko i bosko :twisted:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, 21:15 przez MetalMan, łącznie zmieniany 1 raz.
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Faramuszka »

Jak można ścinać włosy :( ?

http://youtu.be/mNW8pNRtjRU ^^
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: MetalMan »

Jak się ma w perspektywie przebywanie w 40 stopniowych upałach, a na dodatek cała rodzina ma z ich długością problem, to nawet trzeba. :D
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Faramuszka »

Przejmowanie się opinią rodziny(innego człowieka) niejednego do niczego dobrego nie doprowadziło :P
Nie wolno ścinać ^^

Jeśli chodzi o mnie, to nie interesuję się modą, chodzę tak jak mi się podoba.
Barwy raczej stonowane i ciemne. W ramach wybudzania kobiecości od czasu do czasu jakieś kiecki, choć teraz mniej bo zimno ^^
Ogólnie bardzo podoba mi się styl wiktoriański, ale nie wyobrażam sobie siebie tak na uczelni przykładowo ^_^
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

Faramuszka pisze:Jak można ścinać włosy :( ?
Przychodzi taki dzień, kiedy otwierasz rano oczy i masz wrażenie, że coś się zmieniło, że nie jesteś już tym samym człowiekiem, który położył się jeszcze poprzedniej nocy do łóżka, w którym właśnie się budzisz. I masz to nieodparte poczucie, że musisz podporządkować się temu doznaniu, wykonać krok i zerwać z przeszłością. Jakkolwiek to zabrzmi, dla mnie moje włosy były nośnikiem sentymentu, od którego pewnego niewyróżniającego się ranka postanowiłem się uwolnić, pokazać samemu sobie, że jestem nowym człowiekiem. Po ścięciu włosów, kiedy wyszedłem od fryzjera i poczułem po latach wiatr przelatujący po skórze głowy - to było doskonałe uczucie :) Potem miałem jeszcze epizod z warkoczem - wyhodowałem go aż sięgał pasa, po czym obciąłem go sam - nożem, żeby było bardziej dramatycznie :) Spoczywa w szufladzie, czasem przez przypadek się na niego natknę niczym na totem zamierzchłej przeszłości. Czasem kiedy widzę stare zdjęcie, albo filmik na którym mam pióra, tęsknię za nimi. Ale wiem, że już prawdopodobnie nigdy nie zapuszczę - nie przetrwałbym ponownie okresu przejściowego, w którym wygląda się jak w nazistowskim hełmie, włosy lecą do oczu, drapią, irytują i nie wiadomo co z nimi zrobić :P
Coi
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2013, 0:00
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Coi »

Sorrow pisze:Bardziej mi chodzi o przypinanie łatki, że w jakiś magiczny sposób noszenie butów na płaskich obcasach sprawia, że kobieta jest mniej kobietą niż o to co kto nosi.
Ja noszę tylko płaskie buty i jako kobieta mam się dobrze. Miło wiedzieć, że nie wszyscy uważają, że kobiety nie noszące butów na obcasach są mniej kobiece niż te, które przez nieustanne ich noszenie całe się od nich wyginają.
no attacks, only questions

To takie miłe u pani, że pani nie jest wesoła.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: MetalMan »

Faramuszka pisze:Przejmowanie się opinią rodziny(innego człowieka) niejednego do niczego dobrego nie doprowadziło :P
Nie wolno ścinać ^^
Ściąć tak czy siak musiałem, bo tego wymagała praca. Ale na swoja obronę powiem, że przez pół roku stawiałem w domu zacięty opór. :mrgreen:

@Highwind, i to dziwne uczucie, kiedy chce się zarzucić grzywką a jej już nie ma. :roll:
Ale wiem, że już prawdopodobnie nigdy nie zapuszczę - nie przetrwałbym ponownie okresu przejściowego, w którym wygląda się jak w nazistowskim hełmie, włosy lecą do oczu, drapią, irytują i nie wiadomo co z nimi zrobić :P[/quote
Yup, mam ten sam powód, raz że musiałbym co roku ściąć, a dwa, że trzeba się pomęczyć 2-3 miechy kiedy wszystko leci na oczy.
Ja noszę tylko płaskie buty i jako kobieta mam się dobrze. Miło wiedzieć, że nie wszyscy uważają, że kobiety nie noszące butów na obcasach są mniej kobiece niż te, które przez nieustanne ich noszenie całe się od nich wyginają.
Nie o to chodzi, poszukaj w tym temacie dyskusji na ten temat, już raz się odbyła dawno temu :D
Nie mówię, że kobiety nie noszące butów na obcasach są mniej kobiece, ale czasami aż ciężko wzrok oderwać od ładnej pani pewnie kroczącej w tychże.
Podejrzewam, że działa tutaj zasada: ładnej we wszystkim ładnie a najładniej w niczym. :wink:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 298
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: apohawk »

Highwind, świetnie to opisałeś. Ja też chciałem po prostu coś zmienić, coś, co było ze mną, było mną, latami, a trzeba było odrzucić i pozwolić sobie być na nowo, stworzyć siebie na nowo. A fryzura była tylko drobną manifestacją tego.

Co do krótkich włosów, dla mnie to niemal konieczność. Na treningach długie włosy strasznie przeszkadzają. Najlepsze są krótkie włosy, takie, za które nie można łatwo złapać i szarpnąć.
Poza tym, długie włosy, to więcej mycia, czesania, etc. Za leniwy jestem na to :P
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Sorrow »

MetalMan pisze:Jak się ma w perspektywie przebywanie w 40 stopniowych upałach, a na dodatek cała rodzina ma z ich długością problem, to nawet trzeba. :D
Generalnie jak parę osób w mojej rodzinie miało problem z moimi włosami to wylądowali na liście osób którym bym chętnie poderżnął gardło.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
ODPOWIEDZ