styl, atrakcyjność fizyczna

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: leonidas »

no to tez duzo zalezy od głowy twarzy, jeden w takich maksymalnie krotkich moze wygladac nie za korzystnie np funfel ma glowe jak jajko no poprostu budowa czachy taka wybita od gory jak pocisk rakietowy, dlatego musi tylko i wylacznie miec nieco dlzszze bo to go jedynie ratuje a z koleji np ja jak kiedys na wakacjach sie nie strzyglem wygladalem jak robinson kruzoe niemoglem na siebie w lustrze patrzec bo poprosto to nie pasowalo i teraz jest na wyspe tzn gora 1cm boki 1mm i jest optymalnie polecam
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

tzn gora 1cm boki 1mm
brrr D: Jeżeli to to co myślę. Albo zwyczajnie źle mi się kojarzy z jednym mym znajomym. :f
Ale są różne gusta.
A to, że nie każdemu pasuje dana fryzura, to raczej oczywiste jest :>
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: morgoth »

Fryzury dostosowóje sie do typu twarzy, link, ja tam pier*ole i nosze długie włosy.
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

morgoth pisze:ja tam pier*ole i nosze długie włosy.
I dobre podejście.
e. każdy niech łazi tak jak kce :I
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: morgoth »

Najlepsze jest to jak ludzie wpierdla*aja(przepraszam za poziom wulgaryzmu) sie do tago jak wyglądasz, spotkałem sie z tym wielokrotnie.H im w cyce i tak ich nie lubie ;p.
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

morgoth pisze:Najlepsze jest to jak ludzie wpierdla*aja(przepraszam za poziom wulgaryzmu) sie do tago jak wyglądasz, spotkałem sie z tym wielokrotnie.H im w cyce i tak ich nie lubie ;p.
No i co z tego że się wpierdalają? Mają do tego prawo. Jak kumpel się spasł od browarów, to mu to powiem; jak kumpela przesadzi z tapetą - też wypomnę. Co innego jakbym komuś wypominał coś na co nie ma wpływu (np. odstające uszy). Trzeba umieć przyjmować krytykę, a nie srać żalem pod siebie.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

Mnie to lubią oceniać, choć gdy pytam co mogę zmienić to mówią, że "jest ci w tym ładnie i nic". o____o Ja to się średnio znam na ubraniach/fryzurach/makijażu czy czym tam, jakaś normalna krytyka może byłaby pomocna i bym nikogo za to nie zbeształa, a nie jakieś patrzenie krzywe na mnie. :/
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

Ah, może przesadziłem. Już nawet nie o krytykę chodzi, ale o koleżeńską, elementarną szczerość. Jak mi ktoś mówi, że wyglądam w czymś tam dupnie, to nawet jeśli nie podzielam zdania - nie każę się temu komuś pierdolić z automatu bo się ośmielił mieć inny gust. Wychodzę z założenia że nie ma wrogich intencji. Ja tam lubię mieć szerszy pogląd i być od czasu do czasu wybitym z dołka samouwielbienia :P Z resztą cały czas się z tym spotykałem nosząc warkocz. Jedni go komplementowali, drudzy biegali za mną z nożyczkami. Takie życie.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

No właśnie ja liczę na taką normalną koleżeńską krytykę. A nawet czegoś takiego ni mam. Nie wiem, boją się mnie czy co? x.x
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: morgoth »

highwind pisze:
morgoth pisze:Najlepsze jest to jak ludzie wpierdla*aja(przepraszam za poziom wulgaryzmu) sie do tago jak wyglądasz, spotkałem sie z tym wielokrotnie.H im w cyce i tak ich nie lubie ;p.
No i co z tego że się wpierdalają? Mają do tego prawo. Jak kumpel się spasł od browarów, to mu to powiem; jak kumpela przesadzi z tapetą - też wypomnę. Co innego jakbym komuś wypominał coś na co nie ma wpływu (np. odstające uszy). Trzeba umieć przyjmować krytykę, a nie srać żalem pod siebie.
A tak naprawdę to co ci do tego, każdy niech sie nosi jak sie mu podoba to indywidualna kwestia gustu , weź wygarnij komuś że ubrał pomarańczową koszulkę, czy też ma manię na punkcie Azjatek, murzynek (ble) czy Finek. Chore zacznij dyktować ludziom jakie fryzury mają nosić, jak sie ubierać, co jeść, gdzie srać żalem po tobie. Tak żyjmy pod twe dyktando kumpel może chce trenować sumo a kumpeli odlepiła sie tapeta w i spadłą na twarz, a krytykę ludzie pfff mogą sobie wsadzić gdzieś...
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Sorrow »

highwind pisze:
morgoth pisze:Najlepsze jest to jak ludzie wpierdla*aja(przepraszam za poziom wulgaryzmu) sie do tago jak wyglądasz, spotkałem sie z tym wielokrotnie.H im w cyce i tak ich nie lubie ;p.
No i co z tego że się wpierdalają? Mają do tego prawo. Jak kumpel się spasł od browarów, to mu to powiem; jak kumpela przesadzi z tapetą - też wypomnę. Co innego jakbym komuś wypominał coś na co nie ma wpływu (np. odstające uszy). Trzeba umieć przyjmować krytykę, a nie srać żalem pod siebie.
Już sobie wyobrażam jakby wyglądały rozmowy ze mną gdybym każdej osobie której wygląd mi się nie podoba miał mówić jak bardzo mi się nie podoba ich wygląd.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

morgoth pisze:A tak naprawdę to co ci do tego, każdy niech sie nosi jak sie mu podoba to indywidualna kwestia gustu , weź wygarnij komuś że ubrał pomarańczową koszulkę, czy też ma manię na punkcie Azjatek, murzynek (ble) czy Finek. Chore zacznij dyktować ludziom jakie fryzury mają nosić, jak sie ubierać, co jeść, gdzie srać żalem po tobie. Tak żyjmy pod twe dyktando kumpel może chce trenować sumo a kumpeli odlepiła sie tapeta w i spadłą na twarz, a krytykę ludzie pfff mogą sobie wsadzić gdzieś...
To mi do tego, że jak dobry znajomy popełnia nieświadomie jakąś gafę, to staram się mu pomóc, wskazując na błąd jakiego w moim mniemaniu dokonał. Wskazuję i nic więcej - nikomu niczego nie dyktuję, więc zluzuj pośladki, weź głęboki oddech i skończ z imputowaniem mi przynależności do nazi fashion police (to wyjątkowo jest tryb rozkazujący). Dla mnie jest to sytuacja analogiczna, jak w przypadku kiedy facet notorycznie kaleczy polszczyznę, mówiąc "przyszłem", a ktoś mu wypomina, że mówi się inaczej. Albo załóżmy, że ptak ci nasrał w twoje piękne, długie włosy, a ty o tym nie wiesz. Ktoś podchodzi na ulicy i ci mówi "ej stary, masz gówno we włosach". Wkurzasz się? Nie, bo koleś chce ci pomóc. Ale rozumiem, że ty wolałbyś łazić z wydaliną stolcową na głowie, bo "krytykę ludzie pfff mogą sobie wsadzić gdzieś" (żartowałem, wiem że tak nie sądzisz, tylko ci się wydaje :P). Rację masz, że sprawa wyglądu jest absolutnie subiektywna, ale to w żadnym stopniu nie jest argument ku temu, żeby wykluczyć wszelką krytykę. I mówię tu o krytyce w znaczeniu słownikowym, czyli o ocenianiu czegoś - zarówno pozytywnie jak i negatywnie, a nie o tępym bezrefleksyjnym hejtowaniu, bo nie lubię cybergotek, metali czy tam czegokolwiek. A jeśli jesteś zdania, że "o gustach się nie dyskutuje", to co ty robisz w tym dziale? :]
Sorrow pisze:Już sobie wyobrażam jakby wyglądały rozmowy ze mną gdybym każdej osobie której wygląd mi się nie podoba miał mówić jak bardzo mi się nie podoba ich wygląd.
A jakby się bardzo podobał, to co wtedy? Buziaczek? :)
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: leonidas »

albo jak tak zalezy ci na nienaruszalnosci wlosow ubezpiecz je sobie, taki przesladowany ziomek z gruzji w szkole kiedys byl normalnie wygolony caly na krotko a z tylu na potylicy mial chyba metrowy cieniutki warkocz do polowy plecow, no i gonili go co chwile z nozyczkami az sie wkurwil i zaczol sie ubiegac o ubezpieczenie i dostal na 100e,jego scięcie oznaczalo by jako uszkodzenie ciała i mial spokoj bo nikt juz niechcial ryzykowac
Haura
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2012, 22:56
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Lublin

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Haura »

Widzę, że przewinął się tutaj wątek długowłosych facetów, więc zadam teraz pytanie, ale dotyczące drugiej strony: a co z krótkimi włosami u kobiet? czy wg Was kobieta ścięta np. na jeża może być ładna, czy jednak zdecydowanie wolicie długie włosy u kobiet?
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

To zależy jaka niewiasta :) Emma Watson, wygląda wręcz uroczo. Odważna fryzura.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
ODPOWIEDZ