Co Was denerwuje?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Introman24
Intro-wyjadacz
Enneagram: 5w6

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: Introman24 »

Denerwuje mnie brak szacunku współczesnych dzieci oraz młodzieży do każdego poza sobą i przekonanie wśród nich, że wszystko im wolno. A jednym z denerwujących przykładów tego jest zachowanie band dzieciaków w Halloween. Którego obchodzenie byłoby dla mnie obojętne gdyby nie to, że przebierańcy dobijają się do każdego domu, co poniekąd zmusza do udziału w tej zabawie tych, którzy nie chcą w niej uczestniczyć. Ale to byłoby jeszcze pół biedy, gdyby nie to, że odmowa otwarcia drzwi, zwłaszcza po otwarciu spotyka się z wielkimi pretensjami z ich strony to jeszcze niedojrzałe jaśnie państwo się mści, rozsypując mąkę. Cała klatka była zasyfiona mąką rozsypywaną na schodach, do tego próbowali obrzucić mąką okna jednego z mieszkań na parterze, ale byli zbyt niscy, by trafić, więc ściana brudna. Niektóre samochody też miały mąkę na masce. A na sąsiednim osiedlu jeszcze gorzej, bo podobno nawet jajka leciały w drzwi, których nikt nie otwierał. Kompletny brak wychowania. I może i jestem narzekającym nosaczem, jak od wieków narzekano na dzieci i młodzież, ale jeszcze pięć lat temu takich głupich "żartów" w Halloween nie było. A rodzice zamiast powiedzieć dzieciakom, że mają uszanować to, że ktoś z różnych względów może nie chcieć ich częstować cukierkami to jeszcze ich nakręcają i burzą się, że ktoś śmie psuć bombelkom zabawę.

Awatar użytkownika
Rene
Intronek

Post autor: Rene »

Głównie to najbardziej denerwuję sam siebie, ale oprócz tego
- ludzie jedzący w środkach komunikacji publicznej (najlepiej śmierdzące fastfudy),
- ludzie, którym coś świszczy w nosie,
- ludzie mówiący zbyt głośno i narzucający się innym swoją obecnością,
- ludzie rzucający oskarżające spojrzenia, gdy nie jest się takim, jak sobie wymarzyli. Twoje oczekiwania, twoja odpowiedzialność, weź się odczep.
- jesień i zima,
- system, w którym aby przeżyć muszę być użyteczny, wstawać i robić bzdury, zamiast po protu być fajnym i robić to, co lubię

nika35
Introwertyk

Post autor: nika35 »

Mnie denerwują przekleństwa rzucane przez jakichś patologicznych osobników. Polaków.

ODPOWIEDZ