Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
herculeskrk
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 15 wrz 2014, 10:57
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: herculeskrk »

Cześć wszystkim!

Trafiłem tu bo podobno muszę wreszcie z kimś porozmawiać. Tak mówi moja koleżanka bo od pewnego czasu unikam ludzi jak tylko mogę. Czemu? Jakiś czas temu moje życie legło w gruzach. Mój najlepszy przyjaciel okazał się największym wrogiem. Postanowiłem się odciąć, wyjechałem za granicę, zerwałem kontakty. To początkowo pomogło, ale potem zacząłem się zamykać na ludzi, również tych nowo poznanych. Pracuję po kilkanaście godzin dziennie, potem wracam do domu, czytam książki, błądzę po internecie, słucham muzyki... I zastanawiam się czy kiedyś jeszcze będę w stanie się przed kimś otworzyć. Dlatego postanowiłem napisać tu, myślę, że za wcześnie jeszcze na taką próbę na żywo, wirtualnie chyba będzie łatwiej...
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: Fangtasia »

Witam wszystkich.
Trochę głupio zabrzmi to, że znalazłam się na forum przypadkiem więc może nie będę rozwijać tego tematu. Jestem raczej intro, choć ludzie z mojego otoczenia nazwaliby mnie raczej ekstrawertykiem. Towarzystwo mnie czasem pobudza, a czasem wręcz przeciwnie. Jeżeli można być kimś z pogranicza to oto jestem. Jeśli nie, gorzej dla mnie.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Agon »

Fangtasia pisze:Jeżeli można być kimś z pogranicza to oto jestem.
Ambivert on board
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: Fangtasia »

Agon pisze:Ambivert on board
Nie twierdzę, że nie. Ale pewności nie mam, jeszcze do końca siebie nie poznałam. :P
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

herculeskrk pisze: Pracuję po kilkanaście godzin dziennie, potem wracam do domu, czytam książki, błądzę po internecie, słucham muzyki...
Kolejny Grek na pokładzie. Kolego, streściłeś właśnie mój żywot :D Tyle że ja się czuję okej :P
6330
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2014, 20:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: 6330 »

Witam wszystkich.
Wszelkie przywitania są dla mnie trudne, więc może być trochę bez ładu i składu. Nie skrzyczcie mnie za to ;)
Trafiłem tutaj, gdyż (przynajmniej według mnie, znajomych i wszelkich testów) jestem typowym introwertykiem. Dlatego zarejestrowałem się na tym forum - gdzie (jak sądzę) spotkam się ze zrozumieniem. Nie wiem, czy będzie mnie widać (bardziej lubię czytać i od siebie rzadko coś dodaję), ale zobaczymy.
Teraz coś o sobie... Nazywam się Damian. Pochodzę z Warszawy i mam 17 lat. W życiu mam wiele pasji. Pierwszą z nich jest informatyka z którą zamierzam związać przyszłość (albowiem uczęszczam do technikum tele-informatycznego). Drugą w kolejności jest komunikacja miejska, dalekobieżna. Ogólnie rzecz ujmując - autobusy, autokary, tramwaje, pociągi. Wraz z tym idzie następna - wszelkie gry symulacyjne. Własny świat gdzie siadam i mogę przejechać godzinę za sterami tego, co na co dzień oglądam z perspektywy pasażera. Oto moje główne zainteresowania. Jeśli chodzi o muzykę: Rammstein, Sabaton, Knorkator, Linkin Park i kilka podobnych im zespołów. Do tego trochę poezji śpiewanej (Kaczmarski, Gintrowski).
Mam nadzieję, że na forum jakoś uda mi się odnaleźć i spędzić miły czas.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
weronikakowalska46
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2014, 15:51
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: weronikakowalska46 »

Dzień dobry wszystkim :) Mam nadzieję, że znajdę tutaj podobnie myślące duszyczki ;)
Awatar użytkownika
Cytrynka46
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2014, 18:18
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Cytrynka46 »

Witajcie :)
Ja jestem z okolic Lublina, mam 16 lat. Moje zainteresowania to astronomia, filmy (za równo oglądanie jak i tworzenie) i informatyka (raczej amatorsko :wink: ). A jeśli chodzi o muzykę to dosyć ciekawie, bo najbardziej lubię muzykę klasyczną, metal i piosenki francuskie :P
Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
invisible_ink
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 15 paź 2014, 15:56
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: invisible_ink »

Witam wszystkich!
Mam na imię Rafał, niedługo kończę 22 lata. Postanowiłem założyć tutaj konto z nadzieją na nawiązanie nowych, ciekawych znajomości oraz wzięcie udziału w dyskusjach na interesujące tematy. Jestem osobą dość zamkniętą w sobie i małomówną, dlatego z reguły otwieranie się na innych zajmuje mi nieco więcej czasu. Dostrzegłem w związku z tym duże możliwości, które może mi dawać aktywność na różnego rodzaju forach internetowych. Być może uda mi się w taki sposób poznać kogoś, z kim znajomość uda się przenieść także poza świat wirtualny. ;)

Chciałbym napisać jeszcze kilka słów o moich zainteresowaniach. Podstawowe z nich to nauka języków obcych oraz rozwijanie wiedzy na temat języka jako takiego. Moimi ulubionymi zajęciami są także: słuchanie muzyki, czytanie książek, granie w gry planszowe, oraz nieco rzadziej - oglądanie filmów.

Mam nadzieję, że moja obecność tutaj będzie owocna w wiele ciekawych doświadczeń. :)

Pozdrawiam!
nothing ever happens if you don't make it happen
MalinowoMi
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:37
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: MalinowoMi »

.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Demon Hunter »

Spoko avek :twisted:
The future belongs to the mad
Paula

Re: Witam!

Post autor: Paula »

Hej :)
Niedawno grzebiąc w Internecie dowiedziałam się o moim introwertyźmie, następnie o tym forum. Dużo tu czytałam i dzisiaj stwierdziłam, że założę tu konto, i oto więc jestem :D Bardzo cieszy mnie fakt dyskusji z ludźmi mającymi taką samą czy podobną osobowość. A teraz trochę o mnie:
Mam na imię Paulina, mam 15 lat i pochodzę ze Szczecina. Tak jak typowy introwertyk, jestem osobą małomówną, spokojną i trochę zamkniętą w sobie. Interesuję się Japonią, ich kulturą, historią, uczę się języka. Uwielbiam oglądać anime, czytać książki oraz mangę i słuchać muzyki, zwykle Vocaloidów.
Możliwe, że zbyt dużo na tym forum mnie nie będzie, wolę raczej poczytać niż pisać, ale kto wie... ;)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Lunatic
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 30 paź 2011, 19:34
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam!

Post autor: Lunatic »

Oooooo, ktoś ze Szczecina w końcu :D Witam, witam.
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Saladin »

Cześć wszystkim!
Nazywam sie Aleks, mam 19 lat pochodzę z Poznania i w tymże mieście studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jak na introwertyka przystało, jestem spokojny, małomówny oraz opanowany a do niedawna byłem rownież bardzo nieśmiały :wink: interesuje sie historia (szczególnie średniowiecza), modelarstwem, giełdą oraz grami komputerowymi. Lubię też uczyć sie języków obcych, pisać opowiadania oraz fascynuje sie kulturą Bliskiego Wschodu. Muzyki słucham przeróżnej, ale szczególną sympatią darze wszelkie rodzaje metalu (grałem nawet w zespole :D )oraz muzykę klasyczną i średniowieczną. Z książek uwielbiam powieści fantasy oraz kryminały (szczególnie S.Holmes)

Pozdrawiam :wink:
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
jus222

Re: Witam!

Post autor: jus222 »

Hej ;)

Mam na imię Justyna, mieszkam w małym mieście, w sercu Beskidu Niskiego - w Gorlicach. Będę...chyba jedną ze starszych Forumowiczek tu, mam 36 lat. Uwielbiam ciszę zamiast muzyki. Jestem małomówna, nieśmiała. Moją pasją życia są: rośliny (hodowla, uprawa, pozyskiwanie nowych odmian i mało znanych gatunków). Uwielbiam też wypoczywać przed laptopem...czytając i pisząc na forach. Niedawno zainteresowałam się rozwojem osobistym (NLP) i gdzieś w sieci, zrobiłam test "na" introwertyzm. I tak zaczęłam czytać, czytać, aż tu trafiłam...
ODPOWIEDZ