Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
serdeczności
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2017, 22:40
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: serdeczności »

Cześć! Przeglądam forum od czasu do czasu i najwyższy czas się przywitać. Całkiem mi się tu podoba i zamierzam zostać na dłużej. Dobrze w końcu trafić w miejsce, gdzie nie będę oceniana ze względu na to, że przebywanie wśród ludzi bardzo szybko rozładowuje mi społeczne baterie, więc potrzebuję sporo czasu wyłącznie dla siebie. 👋 Mieszkam w Krakowie, interesuję się grafiką oraz projektowaniem, biologią (parę działów związanych z medycyną, dietetyką, i neurobiologią), w wolnych chwilach relaksuję się ćwicząc jogę czy oglądając dobre filmy, spędzam czas z przyjaciółmi i uczę się cykać dobre zdjęcia.
Awatar użytkownika
Karo
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2017, 12:23
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Karo »

Yo! Nie umiem pisać przywitań ale lubię kawę. Słucham dużo muzyki i gram też w różne gry. Introwertykiem jestem od urodzenia, zaskakujące! Także ten tego, cześć!
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Ten tego, koleżanko czy kolego, ten tego.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hejo :D
Awatar użytkownika
NeverSatisfied
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 11 sie 2017, 22:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-t
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Witam!

Post autor: NeverSatisfied »

Cześć wszystkim. Jestem Krzysiek. Dopiero wczoraj dowiedziałem się o tym forum, a według zasady, że każdy sposób na poznanie nowego introwertyka jest dobry, nie mogło i mnie tu zabraknąć; ). Sam nie wiem dlaczego nigdy nie wpadłem na to, by szukać w sieci takich miejsc skupiający ludzi mających ze sobą coś wspólnego. Może ta niechęć do tłumów i tłoku miała na to jakiś wpływ, bo zawsze jednak wolałem trzymać się na uboczu i bezpieczniej było polować na jakieś pojedyncze, zbłąkane jednostki; ). Tak samo wypowiadanie się na forum nigdy nie było w moim stylu. Ha ha, może trochę ze strachu, że ludzie dowiedzą się co tak naprawdę myślę i w końcu zakują mnie w kaftan bezpieczeństwa;d
smutny
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2017, 14:27
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT
Lokalizacja: okolice Stalowej Woli

Re: Witam!

Post autor: smutny »

NeverSatisfied pisze: 12 sie 2017, 11:14 Cześć wszystkim. Jestem Krzysiek. Dopiero wczoraj dowiedziałem się o tym forum, a według zasady, że każdy sposób na poznanie nowego introwertyka jest dobry, nie mogło i mnie tu zabraknąć; ). Sam nie wiem dlaczego nigdy nie wpadłem na to, by szukać w sieci takich miejsc skupiający ludzi mających ze sobą coś wspólnego. Może ta niechęć do tłumów i tłoku miała na to jakiś wpływ, bo zawsze jednak wolałem trzymać się na uboczu i bezpieczniej było polować na jakieś pojedyncze, zbłąkane jednostki; ). Tak samo wypowiadanie się na forum nigdy nie było w moim stylu. Ha ha, może trochę ze strachu, że ludzie dowiedzą się co tak naprawdę myślę i w końcu zakują mnie w kaftan bezpieczeństwa;d
Witaj, pozdrawiam Kolegę z tego samego województwa!
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Cześć świeżaki.
caro176
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2017, 20:40
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam!

Post autor: caro176 »

Witam wszystkich. Wczoraj znalazłam to forum przypadkowo i postanowiłam się zarejestrować :D
Liczę sobie 25 wiosen i pochodzę z Krakowa. Mam wiele zainteresowań, jednak największe pasje to muzyka, kinematografia, motoryzacja i motorsport.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
0x9
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2017, 22:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Ziemia

Re: Witam!

Post autor: 0x9 »

Witam. Przywiało mnie tu z innego forum o podobnej tematyce. Jako, że identyfikuję się z terminem introwertyk podałem nazwę, maila, hasło i oto jestem. Myślę, że 21 przetrwanych zim to wystarczająco. Czas poruszyć światem (najpierw samym sobą).

Kłaniam się :)
smutny
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2017, 14:27
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT
Lokalizacja: okolice Stalowej Woli

Re: Witam!

Post autor: smutny »

Witaj:)
Awatar użytkownika
serdeczności
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2017, 22:40
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: serdeczności »

Cześć! Mam nadzieję, że zadomowisz się na forum :)
aneri
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2017, 17:11
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: aneri »

witam i pozdrawiam,czasem tu zaglądam, dużo osób tutaj podobnych do mnie ,
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hejo witam nowych
Awatar użytkownika
reynevan002
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2017, 11:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-T

Re: Witam!

Post autor: reynevan002 »

Nie mam dzisiaj specjalnego humoru aby dzielić się sobą, ale skoro jestem nowy wypadałoby się przywitać.
Cześć, witajcie!
Awatar użytkownika
Biała_Wiewióra
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2017, 13:53
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam!

Post autor: Biała_Wiewióra »

Cześć i hejka
Niby banalna i oczywista odpowiedź, a i tak się zastanawiałam jak ją napisać przez 5 minut :roll:
ODPOWIEDZ