Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
eli
Intronek
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: eli »

Coldman pisze:
10 maja 2020, 21:17
Kolejna fanka gór <3
Ja w tym roku wybieram się w Tatry
Yhy, też się wybierałam - Rysy miały być...
To się wybraliśmy wszyscy - po makaron do sklepu 😉
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Post autor: Coldman »

Ja się normalnie wybieram, szlaki i schroniska już otwarte, ja jadę pod namiot. To jest pewne :D

Awatar użytkownika
eli
Intronek
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Post autor: eli »

Mój entuzjazm trochę opadł... Znajomi, którzy się wybierali też opadli, takie niepewne to lato. Jak się uprę, to pojadę, ale teraz zamiast planowania jest niepokój. Długi urlop dopiero w sierpniu, pomyślę o tym jutro. Ukraińskie Bieszczady mnie też kuszą, rozdarta jestem 😉
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs

Post autor: Coldman »

eli pisze:
10 maja 2020, 21:38
Mój entuzjazm trochę opadł... Znajomi, którzy się wybierali też opadli, takie niepewne to lato. Jak się uprę, to pojadę, ale teraz zamiast planowania jest niepokój. Długi urlop dopiero w sierpniu, pomyślę o tym jutro. Ukraińskie Bieszczady mnie też kuszą, rozdarta jestem 😉
Ja samotny wilk, do tego namiot, więc pełna dowolność :D

em_kropka
Zagubiona dusza

Post autor: em_kropka »

Hej! Jestem nowa, nie wiem co i jak ale bardzo się cieszę, że wygooglowałam tę stronkę, czuje, że właśnie tego było mi trzeba podczas sesji :)

ODPOWIEDZ