Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Witam!

Post autor: romanka »

witam nowo przybyłych i zachęcam do dania głosu na czacie :)
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: nika35 »

Dzień dobry. Mam na imię Monika, jestem spod znaku skorpiona, urodziłam się w listopadzie, jestem nieśmiała, od wielu, wielu lat jestem bardzo samotna, mam bardzo niewielu przyjaciół, nawet nie mam kota. W wolnym czasie piszę bloga w internecie, bo to najlepszy sposób spędzania czasu, do pisania mam talent, rysuję i do rysowania też mam talent, do śpiewu też mam talent, lubię spacerować po lesie.
Brighella
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5W4
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Brighella »

Cześć wszystkim. Coś o mnie: outsider spokojnie funkcjonujący w otaczającym świecie, choć jakby żyjący obok tego wszystkiego. Połączenie ścisłego umysłu i humanistycznej duszy. Niestety czasem to przeszkadza.
"Szerokie horyzonty, ale celu nie widać. Nie masz dokąd płynąć, ale płyniesz mimowolnie niesiony przez fale."
Norad77
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 5:27
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Norad77 »

Cześć Krzysiek z tej strony:)
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 637
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Fire »

Serdecznie witamy nowe osóbki!
Ambiwertyk75
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2020, 13:54
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Ambiwertyk75 »

Hej, mam na imię Piotr. Niedawno odkryłem, że jestem częściowo introwertykiem częściowo ekstrawertyka. Pracuje z ludźmi i nie stanowi to dla mnie problemu, ale poza pracą jest mi ciężko nawiązać bliższe relacje. Od kilku lat mieszkam w Poznaniu i nie mam tu znajomych. Bardzo ciekawe forum, które otworzyło mi oczy na to co się ze mną dzieje w życiu, w pracy czy relacjach. Człowiek się uczy całe życie :) Witam Wszystkich !
Pytajnik
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2020, 0:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Witam!

Post autor: Pytajnik »

Ciepłe siemanko z Holandii :) Michał, wielki miłośnik introwertyków z tej strony :) Ku przygodzie!
kasiekowa
Introwertyk
Posty: 61
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:29
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Opole

Re: Witam!

Post autor: kasiekowa »

Hejka wszystkim :)
"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi tylko po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu" - K. Nosowska
Awatar użytkownika
Pani Deszczowa
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:03
Płeć: kobieta
Enneagram: 6w7
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Pani Deszczowa »

Trochę po czasie, ale cześć wszystkim. :)
Awatar użytkownika
Panna-Nikt
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2019, 15:03
Płeć: kobieta
Enneagram: Opi
MBTI: ISFJ

Re: Witam!

Post autor: Panna-Nikt »

Witaj Pani Deszczowa
Zagubiona wśród ludzi .
Awatar użytkownika
eli
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:08
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: eli »

Halo, tu Karkonosze 💚
Jestem starą introwyjadaczką, niech Was nie zmyli ten status zagubionej duszyczki 😛 Byłam tu kiedyś, lecz znikłam, zmieniłam miasto, pracę, życie, tylko charakter pozostał ten sam, niestety... (Skorpion - nie polecam)
Kiedy/jeśli skończy się ta zaraza i będziecie planować jakiś zlot/nalot/wylot/odlot to zapraszam w Karkonosze - miłość mojego życia (co jakiś czas zdradzana z Bieszczadami)

🖖
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Kolejna fanka gór <3
Ja w tym roku wybieram się w Tatry
Awatar użytkownika
eli
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:08
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: eli »

Coldman pisze: 10 maja 2020, 21:17 Kolejna fanka gór <3
Ja w tym roku wybieram się w Tatry
Yhy, też się wybierałam - Rysy miały być...
To się wybraliśmy wszyscy - po makaron do sklepu 😉
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Ja się normalnie wybieram, szlaki i schroniska już otwarte, ja jadę pod namiot. To jest pewne :D
Awatar użytkownika
eli
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:08
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: eli »

Mój entuzjazm trochę opadł... Znajomi, którzy się wybierali też opadli, takie niepewne to lato. Jak się uprę, to pojadę, ale teraz zamiast planowania jest niepokój. Długi urlop dopiero w sierpniu, pomyślę o tym jutro. Ukraińskie Bieszczady mnie też kuszą, rozdarta jestem 😉
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.
ODPOWIEDZ