Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Canis Latrans
Intronek
Posty: 34
Rejestracja: 17 gru 2017, 16:00
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Canis Latrans »

Swój pozna swego....
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Redoks »

Hej :)
Forum odwiedzam już jakiś czas, ale dopiero teraz przyszło mi do głowy, żeby się należycie przywitać.

Jestem Asia i mam 19 lat. :) Lubię dobre jedzenie i mam kręćka na punkcie kotów. W wolnych chwilach wysyłam pocztówki na postcrossingu, oglądam kreskówki, czytam książki albo godzinami gram w simsy.
Jestem bardzo zalęknionym introsiem, ale wbrew wszystkiemu bardzo lubię ludzi, a szczególnie, gdy można z nimi miło porozmawiać. :)
Kasik
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2018, 18:31
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Kasik »

Cześć,

Jestem nowa na forum. Trafiłam tutaj zaraz przed swoim ślubem który był tylko w sumie obiadem dla rodziny ale też dał mi w kość..
Na szczęście całość trwała tylko 3 godziny ,a potem już z mężem mogliśmy zostać wreszcie sami..
Ale do rzeczy.. fajnie że jest takie miejsce w sieci. Nie czuje się jak odludek jak czytam o podobnych mnie..;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hej, cześć:D
Awatar użytkownika
Divergencer
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 915
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Divergencer »

Cześć,
Po ostatnim weselu, byłem tak wkurzony, że nie mogłem zasnąć. Zacząłem szukać pomocy i trafiłem tu.
Na razie wyżaliłem się w tym wątku https://introwertyzm.pl/viewtopic.php?f ... 823#p67823
Liczę, że być może w ten sposób mi ciśnienie trochę zejdzie.
Przede wszystkim poszukuję zrozumienia, którego brakuje mi bardziej niż samotności samej w sobie.
Ale
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2018, 21:47
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Ale »

Z racji tego, że nie wypada się nie przywitać - cześć :D
Sposób w jaki tu trafiłam zapewne nie będzie niczym nowym :) Zaczęłam trochę bardziej kopać w informacjach o typie INFJ, zadowolona, że nie jestem sama i całkiem ładnie się to nazywa. Plus nie trzeba tego leczyć. Znalezienie forum jest takich interesującym wypadkiem przy pracy.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Siemanko!
Awatar użytkownika
daenerys
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2018, 0:59
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: daenerys »

Cześć wszystkim, przybywam do Was ze swojej planetki INFJ :) mam 32 latka, kocham koty, sci-fi, astronomię, muzykę (głównie rock, metal, alternatywa, jazz). Szukam tutaj azylu przed codzienną koegzystencją z ekstrowertykami :P
Pozdrawiam, Alicja :D
Mother of Cats
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Daenerys Zrodzona z Burzy z domu Targaryen, Pierwsza Tego Imienia, Niespalona, Królowo Andalów i Pierwszych Ludzi, Protektorko Siedmiu Królestw, Królowo Mereen, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielko z okowów, Matko smoków, witamy w naszych skromnych progach. Twój uniżony sługa - wiater.
świnia_z_marsa

Re: Witam!

Post autor: świnia_z_marsa »

Cześć... jako, że introwertyczne (ale i chyba ekstra) świnie nie potrafią racicami pisać na klawiaturze, więc od czasu do czasu tansformuję się w człowieka. Jestem starą już rocznikowo świnią. Nie lubię o sobie pisać zbytnio, wolę rozmawiać. Więc po prostu pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Motyla stopa
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:13
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Motyla stopa »

Przecież świnie są z wenus, a knury z marsa. To jakaś oszustka...
świnia_z_marsa

Re: Witam!

Post autor: świnia_z_marsa »

Motyla stopa pisze: 26 sie 2018, 23:39 Przecież świnie są z wenus, a knury z marsa. To jakaś oszustka...
Status quo lub też bliżej temu do archaicznego poglądu.... Ale nie mam nic przeciwko jeżeli na Wenus też są świnie (nie byłam, nie wiem).
Chybazwyczajna
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2018, 17:43
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Chybazwyczajna »

Cześć :).
Jestem tu nowa, dopiero zamierzam poznawać to forum :).
Awatar użytkownika
rael
Stały bywalec
Posty: 183
Rejestracja: 22 kwie 2018, 20:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: rael »

Hej wszystkim. Wcześniej tutaj jedynie zaglądałem. Czas się w końcu przywitać :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

cześć :"D
ODPOWIEDZ