Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Agrafiena
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 17 wrz 2018, 2:35
Płeć: kobieta
MBTI: ISFP

Re: Witam!

Post autor: Agrafiena »

No cześć.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

No elo.
Calla

Re: Witam!

Post autor: Calla »

Witaj Agrafiena :) Rozgosc sie :)
szarka
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2018, 23:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: szarka »

Cześć :)
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - T. Pratchett
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Cześć :D
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Kurde same laski xD
Awatar użytkownika
awart1881
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2018, 16:47
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam!

Post autor: awart1881 »

Cześć ludziska!
Czułem się osamotniony więc postanowiłem wejść na to forum. Już teraz poprawiło mi humor i czuję się już tylko samotny.
Dziękuję wszystkim użytkownikom za to, że owe miejsce współtworzą. :D
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: tove »

Hej.

Podglądam to forum już od jakiegoś czasu. Szukam rozwiązania na część moich introwertycznych problemów. Mam nadzieję, że oprócz narzekań, jakieś tutaj znajdę.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Jeśli chodzi o intro to wal śmiało
Awatar użytkownika
Varya
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2018, 10:12
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Witam!

Post autor: Varya »

Cześć!
Pozwoliłam sobie trochę popodglądać to forum, zanim się przywitam. Wydaje się to być kulturalne i ciekawe miejsce, więc pewnie zostanę na dłużej.
Skoro się już witam to i może co nie co o sobie powiem (chociaż średnio za tym przepadam). Lubię pisać (pozwala mi to przelać swój świat na kartkę i uczynić z niego coś materialnego, w pewnym stopniu pokazać, że może być prawdziwy, no i też może kiedyś ktoś to przeczyta i stwierdzi, że "wow, to jest niezłe "), dużo mówić, rozmyślać jeszcze więcej, wyczerpywać temat do ostatniej kropli, więc moje wypowiedzi przeważnie będą długie.
W tym roku piszę maturę, nie mam planu na życie, czyli głównie słucham na jakie studia pójdą moi znajomi. Oprócz tych zaiste cudownych treli, słucham też metalu, rocka, ale nie pogardzę operą czy muzyką klasyczną. Uwielbiam czytać, w filmach cenię głównie (oprócz oczywiście dobrej fabuły itp.) grę aktorską, chorobliwie fascynuję się czarnymi charakterami.
Jestem introwertykiem, męczy mnie towarzystwo ludzi (chociaż czasem lubię coś porobić w grupie czy iść na imprezę), unikam portali społecznościowych (tylko komunikacja, nie lubię nic na nich umieszczać, bo po co, a poza tym aż za bardzo cenię sobie prywatność - warczę, gdy ktoś dotknie mój zeszyt, w którym prawie nic nie ma, a jak jest to nieczytelne, także tak) , dziecinnych zachowań i zabaw, a nade wszystko przymusowej integracji (kto to w ogóle wymyślił?), od zawsze też buduję sobie swój prywatny świat, w którym jest wszystko i nic.
Szybko nudzę się ludźmi, mam specyficzny humor i styl bycia, ale mam nadzieję, że odnajdę się na tym forum i poznam interesujących ludzi z bogatym życiem duchowym i przemyśleniami, zamiast takich, których priorytetem jest zrobić sobie paznokcie, napić się w weekend czy uzbierać naklejki na słodziaka w Biedronce.
Kończąc to przydługie przywitanie z przedstawianiem, jeszcze raz cześć!
Obrazek

"Przestałem marzyć. A gdy człowiek przestaje
marzyć - umiera..." Ryszard Riedel

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty" Stephen King

"Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę"
Platon
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Cześć Varya, miło nam że wpadłaś. Witam cię ja, czyli chyba najmniej kulturalny przedstawiciel administracji :P
Awatar użytkownika
rafcio
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 24 wrz 2018, 11:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Witam!

Post autor: rafcio »

Cześć wszystkim ;)
Na forum trafiłem już jakiś czas temu ale dotąd byłem biernym obserwatorem. Może napiszę kilka zdań o sobie choć pisanie to nie jest moja mocna strona. Aktualnie studiuję, po za tym lubię majsterkować, wyjść na rower, programować, porozkminiać sobie różne rzeczy (dlaczego te drzwi skrzypią :P ), takie różne przemyślenia. Obserwuję też otaczający świat, szukam prawidłowości, wzorców.
Jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie to mam kilku ale za to bardzo dobrych przyjaciół, bardzo lubię spędzać z nimi czas, szczególnie robiąc coś konkretnego.
Mam nadzieję, że na forum spędzę trochę czasu, wezmę udział w ciekawych dyskusjach, być może nawiążę jakieś nowe znajomości ;)
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: czarownica »

rafcio cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
Alucard
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:20
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJT

Re: Witam!

Post autor: Alucard »

Witam.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Witamy Drakulę od tyłu ;)
ODPOWIEDZ