Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Siemanko Lisu :)
Awatar użytkownika
Asteidith
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:22
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Asteidith »

Hej wszystkim, cieszę się, że trafiłam na to miejsce. Mam 22 lata, studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne, dodatkowo pracuję i szukam inspiracji oraz innych introwertyków. :) Interesują mnie rozwój osobisty, kryminologia, książki oraz ogrodnictwo, w wolnej chwili nie pogardzę też serialami/filmami czy dobrą grą. ;)
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Witam!

Post autor: Czerwonekredki »

Asteidith pisze: 23 paź 2019, 15:39 Hej wszystkim, cieszę się, że trafiłam na to miejsce. Mam 22 lata, studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne, dodatkowo pracuję i szukam inspiracji oraz innych introwertyków. :) Interesują mnie rozwój osobisty, kryminologia, książki oraz ogrodnictwo, w wolnej chwili nie pogardzę też serialami/filmami czy dobrą grą. ;)
Kryminologia. Kocham. :serce: Jakie seriale oglądasz?
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Asteidith
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:22
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Asteidith »

Czerwonekredki pisze: 23 paź 2019, 15:54 Kryminologia. Kocham. :serce: Jakie seriale oglądasz?
La casa de papel, Lucifer, The Crown, planuję wrócić do Mr Robota i Sherlocka, bo gdzieś mi się zagubili po drodze, a teraz z racji, że mam mało czasu i próbuję połączyć podtrzymywanie angielskiego z odmóżdżaniem to oglądam z napisami angielskimi Modern Family, lekki, krótki i głupkowaty sitcom. ;)
Polecam też House of Cards i Czarnobyl, a większość to jeszcze przede mną. ;)
A Ty co oglądasz i co polecasz? :D
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Ananas »

Hejo Asteidith!
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Witam!

Post autor: Czerwonekredki »

Asteidith pisze: 23 paź 2019, 16:21
Czerwonekredki pisze: 23 paź 2019, 15:54 Kryminologia. Kocham. :serce: Jakie seriale oglądasz?
La casa de papel, Lucifer, The Crown, planuję wrócić do Mr Robota i Sherlocka, bo gdzieś mi się zagubili po drodze, a teraz z racji, że mam mało czasu i próbuję połączyć podtrzymywanie angielskiego z odmóżdżaniem to oglądam z napisami angielskimi Modern Family, lekki, krótki i głupkowaty sitcom. ;)
Polecam też House of Cards i Czarnobyl, a większość to jeszcze przede mną. ;)
A Ty co oglądasz i co polecasz? :D
Oj teraz nie oglądam nic. Mr Robota nie dałam rady skończyć. Ostatni sezon jest kiepski. Chociaż nie wiem, na którym skończyłeś. Sherlocka obejrzany i uwielbiany. Z głupich rzeczy mogę polecić Familly Guy, ale no to nie jest humor, który każdy lubi. True Detectiv, sezon 1 bardziej niż drugi. House od Cards też u mnie odlozony, ale zaczęty. A i jeśli jesteś fanem kryminologii to obowiązkowo Mindhunter! W sumie ciężko polecić jak nie wiadomo co lubisz. 😛
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Asteidith
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:22
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: Asteidith »

Czerwonekredki pisze: 23 paź 2019, 15:54 Oj teraz nie oglądam nic. Mr Robota nie dałam rady skończyć. Ostatni sezon jest kiepski. Chociaż nie wiem, na którym skończyłeś. Sherlocka obejrzany i uwielbiany. Z głupich rzeczy mogę polecić Familly Guy, ale no to nie jest humor, który każdy lubi. True Detectiv, sezon 1 bardziej niż drugi. House od Cards też u mnie odlozony, ale zaczęty. A i jeśli jesteś fanem kryminologii to obowiązkowo Mindhunter! W sumie ciężko polecić jak nie wiadomo co lubisz. 😛
Jasne, pytam co oglądasz bo może się akurat zainspiruję. ;) Właśnie słyszałam że Mr Robot trochę popłynął, obejrzałam 2 sezony i potem jakoś mi się urwało, ale ciekawość trochę zżera. ;) Family guy też spoko, chociaż fakt, że humor jest specyficzny, tak samo jak w Simpsonach ;)
A co do House of cards to niełatwy serial, ale myślę, że warto obejrzeć, chociaż ostatni sezon popsuli totalnie, ale to niewątpliwie miało związek z aferami wokół Spacey'iego. A szkoda.
I dopisuje Mindhuntera do listy :D
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Kończyć mi tu offtop!
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Witam!

Post autor: Arsen »

Witam wszystkich nowych! *macha do Liska i Asteidith*

highwind knut! *Chowa się*
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Leonardo95
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 29 paź 2019, 18:12
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFJ

Re: Witam!

Post autor: Leonardo95 »

Cześć wszystkim
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Ananas »

Hi Leo! :hej:
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
Coraxox
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, 21:05
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4
MBTI: infp
Lokalizacja: Cze-wa

Re: Witam!

Post autor: Coraxox »

Cześć, mam na imię Piotr i od dziś będę na tym forum przedstawicielem malkontentów i niezadowolonych z życia pseudo pesymistów z kiczowatą filozofią życiową, to widzę każdego poranka w lustrze. Przybywam do Was w poszukiwaniu ciekawej wymiany myśli i lekarstwa na życie. Moja osoba jest klarowna jak kawa po turecku, więc sam nie wiem kim tak naprawdę jestem i co robię na tym padole łez. Potrafię jednak zarobić na swoje potrzeby, czyli nie jest chyba najgorzej. Wiele jeszcze trzeba słów, aby opisać moją ułomność, dlatego już kończę z tym użalaniem się nad sobą. Proszę o wyrozumiałość, w stosunku do mojej pisowni(to słabe wykształcenie). Mam nadzieję, że pomimo tych wad, przyjmiecie mnie jakoś do siebie i otoczycie zrozumieniem. Tyle na początek, szczegóły z czasem ;)
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Ananas »

Hi, czuj się jak u siebie Coraxox
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
NoSenseAtAll
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:58
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: NoSenseAtAll »

Witamy, takich ludzi tu trzeba Piotrze
Pandalove24

Re: Witam!

Post autor: Pandalove24 »

Cześć wszystkim! Nie wiem co mnie tu przywiało, ale jednak jestem! To chyba taa jesienna chandra i świadomość faktu,że każdy urlop dobiega końca. 🤪
ODPOWIEDZ