Koszulka dla introwertyka

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Gabriel
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 29 lut 2012, 0:11
Płeć: nieokreślona

Koszulka dla introwertyka

Post autor: Gabriel »

Mam pytanie. Co myślicie o pomyśle koszulki z napisem: ,"Introwertyk" i ewentualnie typem osobowości np. "5w4". Mamy już wiosnę, mimo, że pogoda w kratkę, to dni stają się coraz cieplejsze, niedługo pozbędziemy się wierzchniego odzienia, więc dlaczego by nie zasygnalizować innym ludziom tego kim jesteśmy i jak należy z nami postępować ze pomącą elementu swojej garderoby? Ja osobiście miałbym mniejsze opory po raz pierwszy rozmawiając z osobą w takiej koszulce, ponieważ podświadomie wiedziałbym na starcie, że rozmawiam ze swoim. Ba, być może odważyłbym się zagaić do pięknej niewiasty zauważonej na ulicy w takiej koszulce :D Proszę o opinie na powyższy temat.
5w4
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: highwind »

Taa, zacznijmy oznaczać się jakimiś tajnowojennymi symbolami, jak swingersi, masoni czy inne illuminati ;)
Schmalzler
Introwertyk
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2011, 17:36
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Schmalzler »

Taa, zacznijmy oznaczać się jakimiś tajnowojennymi symbolami, jak swingersi, masoni czy inne illuminati
O to to. Moja propozycja - chwytajmy się za uszy jednocześnie próbując polizać prawe oko. Podziała na ludzi podobnie jak koszulka z napisem "introwetyk".
Keep talking, I'm diagnosing you.
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: higsa »

A mi sie pomysł podoba,
Tez bym chciała taką koszulkę z napisem "Introwertyk. Introwertyka sie nie dotyka" :P
Bym w niej z dumą chadzała do pracy i może wreszcie bym nie musiała sie tłumaczyć czemu jestem taka jaka jestem. ;)
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Padre »

higsa pisze:Tez bym chciała taką koszulkę z napisem "Introwertyk. Introwertyka sie nie dotyka" :P
Bym w niej z dumą chadzała do pracy i może wreszcie bym nie musiała sie tłumaczyć czemu jestem taka jaka jestem. ;)
Co, jeśli zaczną dotykać żeby sprawdzić namacalnie? Zestaw noży i opinia morderczej maniaczki z każdą koszulką gratis? :-P
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: leonidas »

dziwy wg mnie troch pomysl tak oznaczac mozna gołębie pocztowe a do tego jeszcze jakis tam rodzaj 5w3 jak jakis pathfinder z jowisza na ktorego nawet patrzec nienalezy a do tego wielu ludzi nie kojazy znaczenia slowa introwerty a co dopiero tych symboli,chodz w tym co lubisz i tyle : >>
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: higsa »

Padre pisze:Co, jeśli zaczną dotykać żeby sprawdzić namacalnie? Zestaw noży i opinia morderczej maniaczki z każdą koszulką gratis? :-P
Za dużo w mortala grałeś!
Zbyt ciekawskie jednostki już teraz wiedzą, ze nie warto tego robić.
Myślę, ze fama szybko sie rozejdzie, a koszulka jedynie będzie oznaczeniem jednostki. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Kosa13 »

Już niedługo powstanie nowy nurt subkulturowy :p. Albo juz jest ?
Sam pomysl sredni, introwertyk nie lubi sie wychylac z tlumu i nie wiem czy by chcial, zeby ludzie go kojarzyli jako intro, czyli (dla wiekszosci) dziwaka. W sumie to wg. mnie tez jestem dziwakiem :P.
Awatar użytkownika
Wroblaka
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2011, 19:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Wroblaka »

Myślałam o tym już wcześniej, ew. o jakiejś plakietce, czy coś..;) To znacznie ułatwiałoby kontakty międzyintroludzkie, które jak wiadomo zazwyczaj dochodzą do skutku z ogromnymi trudnościami (jeśli w ogóle dochodzą...).
Jestem dumna z tego,że jestem intro, a i innym byłoby łatwiej zrozumieć mnie. No i może jakiś przystojny introwert odważyłby się zagaić do mnie, pięknej niewiasty zauważonej itd. :P
4w5 "Włóczęga"
Obrazek
Awatar użytkownika
Fist
Introwertyk
Posty: 118
Rejestracja: 04 wrz 2011, 19:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Rumia, Pomorze

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Fist »

Można sobie wytatuować "introwertyk" na plecach :twisted:

A tak serio... Czy ja wiem, czy pomysł zły? Wyglądałoby to nawet zabawnie. Nosiłbym taką koszulkę z dumą :)
Awatar użytkownika
Tichy
Intronek
Posty: 34
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:36
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Tichy »

Zamęczyliby Was pytaniami co to za sekta itp :roll:
'Nikt nie może być mi bliższy ode mnie, a ja, ja jestem sobie czasem taki daleki...' S.Lem
Awatar użytkownika
arvendanci
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 13 kwie 2012, 11:33
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: arvendanci »

A dlaczego niby ktoś niewtajemniczony od razu ma wiedzieć jakiego rodzaju mam osobowość?
Niech się trochę pomęczy i spróbuje zrozumieć jeśli mu zależy, a nie od razu gotowe.

Swoją drogą cieszę się z osobowości jaką mam i czerpię ogromną satysfakcję, jak ktoś za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć kim tak na prawdę jestem i zagania sam siebie w przysłowiowy kozi róg :twisted:

Ale jakiś niebanalny znak rozpoznawczy - jestem jak najbardziej za :)
5w4
ISTJ
mariusz2011
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 02 gru 2011, 23:24
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: mariusz2011 »

http://www.zazzle.co.uk/introvert+gifts
:)

Swoją drogą, przydałby się symbol introwertyków. Jakieś propozycje? Może przekreślona grupa ludzi? Albo coś bardziej humorystycznego:
Obrazek
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Padre »

http://www.zazzle.co.uk/people_tshirt-2 ... 5120424611
Jak dla mnie, ta powala. Kcem! :-D
Swoją drogą, wszystko już wymyślono, na wszystkim da się zrobić biznes. Ciężko byłoby wymyślić coś oryginalnego.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
SardonicAlly
Pobudzony intro
Posty: 166
Rejestracja: 05 gru 2011, 23:33
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: okolice Krakowa. niezbyt bliskie

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: SardonicAlly »

http://www.zazzle.co.uk/people_tshirt-2 ... 5120424611
Jak dla mnie, ta powala. Kcem! :-D
Wspaniałe. :D Second fav: http://www.zazzle.co.uk/antisocialbutte ... 0737980769
Ktoś już wpadł też na produkowanie koszulek z awkward penguin... Więc, mnie jako fellow awkward penguin taka nadawałaby się świetnie: http://www.cafepress.com/+womens_social ... ,559398919
np, z tym oto napisem...
http://www.quickmeme.com/meme/35cnk5/
"The power of accurate observation is called cynicism by those who have not got it." Rest assured I've got it in abundance ;P

5w4, prone to procrastination
ISTP Craftsman I=89% S=79% T=89% P=58%
ODPOWIEDZ