Jakie zachowania ekstrawertyków Was wnerwiają?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Fire
Stały bywalec

Re: Jakie zachowania ekstrawertyków Was wnerwiają?

Post autor: Fire »

Mam podobnie,nie lubię tego typu tekstów.Skoro się nie odzywam, to znaczy że nie mam ochoty.Po co dochodzenie.
Drażni mnie też zachowanie typowe dla jednej mojej znajomej.Kiedy tylko ona pojawia się w polu widzenia,od razu chce skupić na sobie uwagę wszystkich wokół.Jest głośna, zaczepna i wymaga, aby każdy kto jest w pobliżu zwrócił na nią uwagę i porozmawiał.Przy tym nie jest jakaś super lotna umysłowo. Ma ograniczony zasób ulubionych tematów.Z moimi zupełnie się nie pokrywają.Zawsze widzę ten jej niechętny wzrok, kiedy nie zamierzam wdawać się w rozmowę,typu-"Jak ona śmie,coś z nią nie tak".

Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Enneagram: 5

Post autor: romanka »

Mnie męczy jak słucham nieustannego gadania o niczym.

Awatar użytkownika
Pilotka19
Intronek

Post autor: Pilotka19 »

Same standardy. "Czemu jesteś smutna?", "Co się stało?", itd. Ożywione, głośne rozmowy, zwłaszcza wcześnie rano (skąd oni mają na to energię, rany jeża!), gadanie o niczym, byle nie posiedzieć w ciszy.
Ostatnio jednak pewna osoba mnie zaskoczyła słowami, których do tej pory nie słyszałam. "Nie denerwuj się! Ja już widzę, że jesteś zła!" Nie byłam. Za to zaczęłam się zastanawiać co zrobić z twarzą, skoro najwyraźniej wyglądam jakbym miała wszystkich powyzabijać. :D
I'm in my head again
I took more medicine
Ripped up the parts from my heart and my chest again

Awatar użytkownika
Fairytaled
Introwertyk
MBTI: INFP

Post autor: Fairytaled »

Pilotka19 pisze:
08 gru 2019, 16:45
Same standardy. "Czemu jesteś smutna?", "Co się stało?", itd. Ożywione, głośne rozmowy, zwłaszcza wcześnie rano (skąd oni mają na to energię, rany jeża!), gadanie o niczym, byle nie posiedzieć w ciszy.
Ostatnio jednak pewna osoba mnie zaskoczyła słowami, których do tej pory nie słyszałam. "Nie denerwuj się! Ja już widzę, że jesteś zła!" Nie byłam. Za to zaczęłam się zastanawiać co zrobić z twarzą, skoro najwyraźniej wyglądam jakbym miała wszystkich powyzabijać. :D
Widziałem ostatnio gdzieś w sieci twarz jakiegoś złoczyńcy, ale co najdziwniejsze nie wyglądał wcale na takiego. Twarz była wręcz uosobieniem niewinności, także pozory mylą :-)

ODPOWIEDZ