Pomoc od niechcenia

W tym miejscu zamieszczane są informacje o charakterze społecznym: apele, zbiórki, prośby o pomoc, teksty i linki do fundacji.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Pomoc od niechcenia

Post autor: romanka »

Introja pisze: 14 sty 2021, 14:16 Cześć! Nie wiedziałam gdzie o tym napisać no to jest nowy wątek. Otóż ciastka jeżyki mają teraz taką akcję, że część dochodu z każdej sprzedanej paczki przekazują na pomoc jeżom w ośrodku rehabilitacji "Jeżurkowo" dlatego myślę, że fajnie pomóc nawet od niechcenia, większość lubi i kupuje słodycze, dlaczego by nie wybrać jeżyków akurat 😁 https://jezykiciastka.pl/najezonepomaga ... sAlWKxB5ik nie wiem do kiedy trwa akcja, post o tym wstawili ostatnio


Obrazek
widzę, że jeże wśród nas zyskują grono sympatyków,a te ciastka bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Dubler
Intronek
Posty: 30
Rejestracja: 16 gru 2020, 16:46
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6
MBTI: INFJ

Re: Pomoc od niechcenia

Post autor: Dubler »

Szlachetna paczka

Wolontariusz Akademii Przyszłości pomaga dzieciom, które w siebie nie wierzą, mają niską samoocenę, trudności w szkole, często czują się samotne.

Poznając dziecko podczas indywidualnych spotkań, poświęca mu czas i uwagę, pomaga budować poczucie własnej wartości, odkrywać mocne strony. Sprawia, że dzieci zaczynają inaczej myśleć o sobie. Stają się szczęśliwsze. Aż 82% podopiecznych Akademii dzięki pracy z Wolontariuszem zaczyna wierzyć w siebie!

Nie czekaj, zaangażuj się i Ty – spraw, by mali ludzie z trudną często historią dostali swoją szansę na lepszą przyszłość.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Pomoc od niechcenia

Post autor: Azalea »

Fajnie że udało się zebrać fundusze na zbiórkę ;)
A co do ciastek , to na stronie dalej widzę że akcja niby trwa.
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Pomoc od niechcenia

Post autor: Fairytaled »

Mi się udało kupić i zjeść ciastka, ale nie mam pojęcia czy to pomogło, bo na paczce nie było żadnej informacji.
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Pomoc od niechcenia

Post autor: Azalea »

Introja pisze: 17 mar 2021, 15:22 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/cierpi ... aO7Tdnm5cM
Dobre duszyczki, co tu więcej mówić, zachęcam do pomocy
Widzę że się udało :)))
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Pomoc od niechcenia

Post autor: Introja »

Proszę o pomoc dla tej uroczej psinki ❤️
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/guzylusi
ODPOWIEDZ