Startup prosi o pomoc!

W tym miejscu zamieszczane są informacje o charakterze społecznym: apele, zbiórki, prośby o pomoc, teksty i linki do fundacji.
boczniak5000
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2016, 16:59
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Startup prosi o pomoc!

Post autor: boczniak5000 »

Cześć!

Zamieszczam ten post za zgodą Administratora.

Chciałem prosić Was o opinię na temat pewnego nieistniejącego jeszcze produktu, który planuję stworzyć. Wymyśliłem go dla siebie, gdy szukałem rozwiązania problemu przedstawionego w nagraniu na stronie, do której link zamieszczam poniżej. Ten gość w filmie to ja. Podejrzewam, że inni introwertycy również mogliby być zainteresowani posiadaniem czegoś takiego, dlatego piszę do Was w tej sprawie. Pytałem kilku znajomych i pomysł się podoba, otrzymałem już nawet deklarację chęci zakupu (od ekstrawertyczki! :o ) co uważam za bardzo dobry sygnał, biorąc pod uwagę, że krąg moich znajomych obejmuje niezbyt dużo osób :wink: Postanowiłem wyjść z pomysłem do szerszego grona ludzi, obecnie prowadzę badanie rynku i niewykluczone, że jeśli wyniki okażą się bardzo pozytywne to zbudujemy prototyp. Dlatego zapraszam do zapoznania się z prezentacją i wyrażenia swojej opinii w ankiecie, która jest umieszczona na samym dole. Na wszelkie pytania odnośnie projektu chętnie odpowiem, jeśli macie jakieś koncepcje, uwagi, pomysły - piszcie.

https://www.warmy.pl/?utm_source=introw ... rosiopomoc

Dzięki za pomoc :)




P.S.

Link zawiera tagi UTM, które pozwalają mi się zidentyfikować źródło ruchu na stronie. Jeśli ktoś bardzo sobie nie życzy, żebym wiedział, że wszedł na stronę przez post na tym forum, to tu jest czysty link bez tagów:

www.warmy.pl

ale proszę nie bądź taki, wejdź tym pierwszym, to nie robi Ci żadnej różnicy, a mi pomaga w analityce.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Startup prosi o pomoc!

Post autor: Skryty »

Ogólnie rzecz biorąc wydaje się to takim bezużytecznym drobiazgiem który może zdobyć pewną popularność. Spróbuj to wrzucić na kickstartera na przykład, musisz to też dać komuś do testów. Według mnie dobrą opcją promocji może być tu współpraca z jakimś youtuberem/erką. Ale z taką współpracą trzeba uważać.
Awatar użytkownika
Motyla stopa
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:13
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Startup prosi o pomoc!

Post autor: Motyla stopa »

Dlaczego ta opaska jest lepsza od opaski z wibracjami?
Czy podczas upalnego lata skuteczność będzie taka sama?

ps. Drugi link nie działa.
boczniak5000
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2016, 16:59
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Startup prosi o pomoc!

Post autor: boczniak5000 »

Wrzucam poprawiony drugi link:

https://www.warmy.pl

Motyla stopa

Ktoś może woleć wibracje, a ktoś może woleć ciepło. Ciepło jest łagodniejsze. Osobiście np. przy medytacji wolałbym ciepło. Myślę, że bardziej chodzi tu o to co kto preferuje. Jeśli siedzisz w słońcu to skuteczność jak najbardziej może spaść jeśli ustawisz sobie temperaturę sygnału z diody niższą niż  ta z jaką słońce ogrzewa Twoją skórę. Ale w pomieszczeniu nigdy nie będzie tak gorąco, maksymalna temperatura jaką będzie mogła generować dioda to niemal parzenie.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Startup prosi o pomoc!

Post autor: Polan »

Ma to jeden pewien minus, że trzeba specjalnie zakładać. Brzmi głupio, ale jak np. mam zegarek z wibracjami, zegarek zawsze na ręce, to wygodniej sobie na nim to ustawić. A ludzie są niewiarygodnie leniwi, nawet jak mają lepsze rozwiązanie dostępne, wezmą te które jest łatwiejsze.
Ciepło może w niskich temp jest łagodniejsze, ale przy okazji bardziej inwazyjne na swój sposób, bo jak mówisz niemal parzenie to sobie wypieczesz z czasem placem skóry tym :D. A tak serio, to sprawdzałeś jakkolwiek czy ten pomysł działa?
boczniak5000
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2016, 16:59
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Startup prosi o pomoc!

Post autor: boczniak5000 »

Polan

Niemal parzenie jest temperaturą maksymalną, a Ty możesz sobie ustawić taką jak chcesz i nie musi to być maksymalna. Co do minusa - masz rację, dlatego zastanawiam się nad rozbudowaniem tego i stworzenia smartbanda/smatrwatcha z dodatkowymi funkcjami, żeby nie trzeba było zakładać,problem w tym, że tutaj już wchodzimy w zaawansowaną technologię, a na to trzeba mieć fundusze, ja nie mam niestety, przynajmniej na chwilę obecną. Dlatego na razie kierowałbym to to osób, którym na tyle się ten pomysł spodoba, że będą chciały to sobie zakładać.
boczniak5000
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2016, 16:59
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Startup prosi o pomoc!

Post autor: boczniak5000 »

A jeszcze odnośnie sprawdzenia - nie, nie sprawdziłem bo musiałbym mieć prototyp. Jeśli okaże się, że dużo osób jest zainteresowanych samą ideą, zbudujemy prototyp i na nim będziemy testować i szukać rozwiązań ewentualnych problemów.
ODPOWIEDZ