Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Porady, rozważania, eseje i tym podobne.
Adrian Jadukiewicz

Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Adrian Jadukiewicz »

Jest to mini poradnik dla początkujacych, którzy chcą poprawić podryw w internecie.

1. Załóż konto na fotka.pl, sympatia, nk.
2. Pokaż siebie jako uśmiechniętego faceta. Zdjęcia z gołą klatą, przy samochodach (nie Twoich) odpadają.
Ważne jest, aby wszyscy byli uśmiechnięci, ale nie sztucznie. Zdjęcie, w którym pokazane jest, że lubisz podróżować, na wycieczce. Ty przebywający z ładnymi dziewczynami (nie mylić z pokazami mody), gdzie dziewczyny fotografują się z każdym, ale chodzi o koleżanki, znajome itd. Również dobre są foty, gdzie pokazujesz, iż masz poczucie humoru.
3. Stwórz fajny opis, bez myślników. Napisz prawdę.
4. Napisz ile masz naprawdę wzrostu. Większość dziewczyn dodaje sobie wzrostu znacznie więcej od facetów. Możesz sobie też dodać max. 3 cm. Jeśli nie lubisz papierosów zaznacz ,,nie lubie''


Najczęstsze problemy:



1. Kobieta mieszka ode mnie 200 km co zrobić?

Odpowiedź: Szczerze? Odpuść ją sobie. Oczywiście spotkać się z nią możesz, ale nie spodziewałbym się większej relacji np. bycia w związku. Poza tym związki na odległość są ciężkie w utrzymaniu. chyba, że oboje bardzo tego chcecie. Ja osobiście mówię NIE związkom na odległość.

2. Spotkałem się z dziewczyną i ona w ogóle inaczej zachowuje się niż w internecie. Co robić?

Odpowiedź: Nic, po prostu przez internet była sobą lub udawała kogoś innego. Bardzo możliwe, że na żywo jest nieśmiała i dlatego mało mówiła. Poczekaj na dalszy rozwój wypadków, jeśli polubiłeś ją spotkaj się z nią i sprawdź czy coś się zmieni na kolejnym spotkaniu.


3. Dziewczyna na gg mówiła, że jej się podobam, a na żywo nie potrafi tego powiedzieć.

Odpowiedź: Albo naprawdę się jej podobasz i się wstydzi tego powiedzieć lub sobie robiła jaja z Ciebie. W gruncie rzeczy kobiety mają to do siebie, że na realu mówią jedno, a przez sms, komunikatory drugie.

4. Kobieta otwarcie mówi, że nie spotyka się przez internet.

Odpowiedź: Zmieni zdanie, jeśli będzie się jej z Tobą naprawdę fajnie rozmawiało. Nie naciskaj na spotkanie. Możliwe, że sama wyjdzie z inicjatywą bliższego poznania się.

5. Kobieta przebywa na gadu 20 minut a potem ślad po niej zagina na dwa tygodnie.

Odpowiedź: Spotkanie z taką graniczy z cudem. Masz ochotę na nią to próbuj mówiąc, że chcesz się spotkać.


Dodatkowe rady

Nie chciej czegoś za wszelką cenę


Gdy pragniesz tylko jednej kobiety i Twoim największym marzeniem, celem jest spotkać się np. z Patrycją to równie dobrze możesz sobie odciąć ręce i nie pisać do niej. Ona to wyczuje, mimo, że to tylko literki i staniesz się przez to, co raz bardziej sfrustrowany. Klasycznym błędem popełnianym przez początkujących jest próbowanie „ile wlezie”.

A może mi się uda?

Bycie needy (potrzebującym)

Spotykaj się z kobietami tylko takimi, co Ci się osobiście podobają, jeśli spotykasz się tylko tak by się spotykać, to, gdy znajdzie się taka, która naprawdę Ci się spodoba, (bo np. będzie ładniejsza o dwie oceny) wówczas pomimo spotykania się na raz z trzema-czterema dziewczynami będziesz needy. Staraj się iść w jakość spotykając się z dwiema, a nie na ilość.

Jeżeli się Tobie dziewczyna nie podoba i spotykasz się, aby ,,zapchać dziurę’’ to nie ma to żadnego sensu, ponieważ podświadomie wiesz, że ona Cię nie pociąga i nie ma tego napięcia, spotykając się z takimi dziewczynami w dużych ilościach nie jest zalecane. Poza tym na logikę - spotykasz się z takimi, co się podobają.

Ego dziewczyn

Musisz wiedzieć, że miejsce wychowania wpływa dość znacząco na ego dziewczyn. Zacznij od tej pory zdawać sobie sprawę, z pewnego paradoksu:

Dziewczyna ze wsi w swoich oczach ma się za większą damę od dziewczyny z Warszawy.

Dlaczego? To proste. Kiedy kobieta jest bardzo ładna i mieszka w małym mieście, wiosce itp. to ma napompowane ego, ponieważ ma znikomą ilość konkurencji, a zatem 90% chłopaków z owej miejscowości staje się jej adoratorami. Natomiast, gdy jej miejsce zamieszkania znajduje się w dużym mieście np. w Warszawie to kobieta jest bardziej ,,normalna’’.

W dużych miastach żyje o wiele więcej ładnych kobiet i one są świadome faktu, że mają naprawdę sporą konkurencję, stąd też bardziej starają się o chłopaka. Pamiętaj, gdy jest jedna na całą wieś ładna dziewczyna to wiadomo, że o wiele ciężej ją uwieść od ładniejszej dziewczyny żyjącej w większym mieście.

Większość tekstu została zaczerpnięta z książki Adriana Jadukiewicza i Mateusza Wert ,, Perfekcyjny strzelec kobiecych serc w internecie''.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące podrywania w internecie to chętnie odpowiem

Pozdrawiam

Adrian Jadukiewicz.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: MetalMan »

Wszystko pięknie Rabbi, mam tylko jedno pytanko: dlaczego wrzuciłeś to akurat na nasze forum? :roll:
Imo temat powinien nosić tytuł "Zdobywanie/zaliczanie kobiet z użyciem internetu". Pozdrawiam :D
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Piorun23 »

Nie ma to jak pokazać bidnym intro jak się wyrywa foczki :roll:

Napisz jeszcze poradnik "jak skłonić osobnika który jest z zasady nietowarzyski do interakcji społecznych" i będzie gites :mrgreen:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Padre »

Piorun23 pisze:Nie ma to jak pokazać bidnym intro jak się wyrywa foczki :roll:

Napisz jeszcze poradnik "jak skłonić osobnika który jest z zasady nietowarzyski do interakcji społecznych" i będzie gites :mrgreen:
Ta, zachecaj zachecaj, to moze jeszcze napisze. Przynajmniej bedzie z czego sie posmiac.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: MetalMan »

Tak sobie myślę, że ten temat dobrze obrazuje postrzeganie introwertyków w społeczeństwie... :roll:
Napisałbym o tym coś więcej, ale nie mam czasu, lecę założyć konto na sympatii :lol:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
hlidskjalf
Introwertyk
Posty: 69
Rejestracja: 23 maja 2010, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: hlidskjalf »

"Masz ochotę na nią" - zawsze bardzo podobało mi się stwierdzenie "mieć na kogoś ochotę", szczyt prostactwa to mało powiedzane xDDD
Poza tym fajnie to brzmi:
"Większość tekstu została zaczerpnięta z książki Adriana Jadukiewicza (...)
Pozdrawiam
Adrian Jadukiewicz."
Od razu mam lepszy humor, dzięki :D
~hlidskjalf
"Chór Starców:
Rób coś, ruszaj się, myśl.
On sobie leży, a czas leci.
Mów coś, rób coś.
posuwaj akcję,
w uchu chociaż dłub!”
T. Różewicz - "Kartoteka"
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Akolita »

Jako kobieta powiem tyle: Prawie się udławiłam Pepsi. :mrgreen:
Z ciekawości poszperałam nieco w sieci, aby dowiedzieć się czegoś na temat autorów wspomnianej książki (przy okazji, filmik na YT też widziałam):
W uwodzeniu istniejemy od pięciu lat. W tym czasie pomogliśmy osiemdziesięciu osobom w relacjach z kobietami[...].
Na potrzeby uwodzenia w internecie napisaliśmy książkę, która zawiera metody działające na każdą dziewczynę. Wysoka jakość metod zapewni metoda behawioralna najnowocześniejsza technika uwodzenia, oparta na dopasowaniu stylu gry do typu dziewczyny. Książkę napisaliśmy szczegółowo. Na pewno korzystając z tej książki dasz sobie rade. Jesteśmy tego pewni.
Najbardziej intrygujące są dla mnie te typy dziewczyn i style gry. Powiało grozą gdy wyobraziłam sobie, że każdy z was nagle wszedł w posiadanie tej książki. Żadna z nas nie będzie mogła wówczas spać spokojnie. :D
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Padre »

Akolita pisze:Jako kobieta powiem tyle: Prawie się udławiłam Pepsi. :mrgreen:
Z ciekawości poszperałam nieco w sieci, aby dowiedzieć się czegoś na temat autorów wspomnianej książki (przy okazji, filmik na YT też widziałam):
W uwodzeniu istniejemy od pięciu lat. W tym czasie pomogliśmy osiemdziesięciu osobom w relacjach z kobietami[...].
Na potrzeby uwodzenia w internecie napisaliśmy książkę, która zawiera metody działające na każdą dziewczynę. Wysoka jakość metod zapewni metoda behawioralna najnowocześniejsza technika uwodzenia, oparta na dopasowaniu stylu gry do typu dziewczyny. Książkę napisaliśmy szczegółowo. Na pewno korzystając z tej książki dasz sobie rade. Jesteśmy tego pewni.
Najbardziej intrygujące są dla mnie te typy dziewczyn i style gry. Powiało grozą gdy wyobraziłam sobie, że każdy z was nagle wszedł w posiadanie tej książki. Żadna z nas nie będzie mogła wówczas spać spokojnie. :D
Jeśli książka jest napisana takim językiem jak ta zajawka, to nie masz się czego obawiać ;-) Swoją drogą albo facet ma niezłe mniemanie o sobie i mówi o sobie w pluralis majestaticus, albo rozdwojenie jaźni. A dobra książka, szczególnie ciężka i z twardą oprawą nie jest zła. Walisz w łeb i każda twoja! Autorzy już przewidują część drugą: "Jak wykręcić się od oskarżenia o gwałt". Sponsor: Kancelaria Adwokacka Jadukiewicz und Sohn.

Chyba też poszperam, ale wieczorem bo YT nie bardzo przez wzgląd na kumpla.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
hlidskjalf
Introwertyk
Posty: 69
Rejestracja: 23 maja 2010, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: hlidskjalf »

"Z reguły nie piszę do dziewczyn na fotce, ale Ty zrobiłaś na mnie duże wrażenie. Dam Ci więc szanse Kasiu. Poznajmy się" - kawałek tekstu z filmiku przedstawiającego działanie sktuecznej metody na fotce :lol:
~hlidskjalf
"Chór Starców:
Rób coś, ruszaj się, myśl.
On sobie leży, a czas leci.
Mów coś, rób coś.
posuwaj akcję,
w uchu chociaż dłub!”
T. Różewicz - "Kartoteka"
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Akolita »

Ponieważ poradnik (a przynajmniej tytuł) trąci mi troszeczkę psychologią, a z drugiej strony zapoznałam się ze stylem autorów (czytając treść ich postów na forach), niesamowicie intryguje mnie jedna kwestia: czy ci panowie kiedykolwiek postawili stopy na schodach jakiejkolwiek uczelni wyposażonej w psychologię, jako kierunek. Najbardziej prawdopodobnym wydaje się być, że albo bywali tam jedynie w charakterze podrywaczy, nie studentów, albo studia swe szybko zakończyli, bo zbyt zajęci byli klasyfikowaniem strategii podrywania ze względu na typy kobiet. ;P
Tak czy siak nie czułabym się na waszym miejscu wyróżniona, panowie swoją kampanię promującą rozciągnęli na wiele for internetowych i raczej nie zostaliśmy wybrani z powodu introwertycznych natur. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
hlidskjalf
Introwertyk
Posty: 69
Rejestracja: 23 maja 2010, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: hlidskjalf »

~hlidskjalf
"Chór Starców:
Rób coś, ruszaj się, myśl.
On sobie leży, a czas leci.
Mów coś, rób coś.
posuwaj akcję,
w uchu chociaż dłub!”
T. Różewicz - "Kartoteka"
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Padre »

hlidskjalf pisze:Prooooooveee iiiiit!
http://imageshack.us/f/200/reklamat.jpg/ ;>
Nie bangla :-(

@Akolita
Dajesz im zbyt duży kredyt, koło psychologa to może raz w autobusie stali. Koło polonisty pewnie też.
Nie czuję się wyróżniony, ale dobra polewka nie jest zła w tym smutnym świecie. ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
hlidskjalf
Introwertyk
Posty: 69
Rejestracja: 23 maja 2010, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: hlidskjalf »

http://w816.wrzuta.pl/obraz/8GO0e0ouL96/reklama hm?
wrzucił bym na swoje konto, ale posiałem hasło do shella xD
mnie się najbardziej trzecie podoba XDDD
~hlidskjalf
"Chór Starców:
Rób coś, ruszaj się, myśl.
On sobie leży, a czas leci.
Mów coś, rób coś.
posuwaj akcję,
w uchu chociaż dłub!”
T. Różewicz - "Kartoteka"
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Krótki poradnik o podrywaniu w internecie.

Post autor: Padre »

hlidskjalf pisze:mnie się najbardziej trzecie podoba XDDD
Orzeszku...rwany w lesie ;-) Czasem żałuję że mam adblocka :-D Google bot ma poczucie humoru.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
ODPOWIEDZ