Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Proza, poezja, opowiadania
Awatar użytkownika
Hyjust
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2019, 16:49
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: ENTJ

Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Post autor: Hyjust »

Cześć wszystkim,
mam nadzieję, że nie było jeszcze podobnego tematu (a przekopywałam się przez forum niemało).
Może ktoś z Was zna miejsca, gdzie można przykładowo publikować swoje przemyślenia, wyznania, wiersze etc.
Wiem, że Youtube daje poniekąd taką możliwość, jednak nie o to mi chodzi. Nie chcę świecić publicznie swoim obliczem, albowiem chcę zatrzymywać spojrzenia innych mym słowem pisanym (przepraszam, poetycko poniosło mnie).
Blog również nie wchodzi w rachubę, tylko coś w rodzaju takiej społeczności, miejsca z profilami, takiego wspólnego kącika, gdzie można pozapoznawać się z myślami innych, bo ci a nuż podzielają nasze własne.
Na naszym "Gumowym Drzewie" ogłoszeń jest taka opcja, by właśnie publikować swoje wyznania... Hm, a czy jest coś bardziej takiego właśnie stricte do publikacji jakichś literackich, filozoficznych, życiowych itd. wypocin? Na Gumtree też jest nie ten target odbiorców. A dokładniej chodzi mi o to, że jak ktoś wchodzi tam poszukać sobie znajomych w zakładce "wyznania" (przeważnie takie są tam oferty), to raczej nie będzie chciał zetknąć się z nihilistycznymi przemyśleniami.
Awatar użytkownika
ćma
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2016, 18:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Śląsk

Re: Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Post autor: ćma »

Czyli chcesz anonimowo umieszczać jakieś tam swoje teksty? To listography się nada: https://listography.com
Wszystko, co widzisz, to tylko perspektywa, wszystko, co słyszysz, to tylko opinia.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Post autor: Coldman »

Ja mam bloga na tumblr, polecam platformę.
Awatar użytkownika
Hyjust
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2019, 16:49
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: ENTJ

Re: Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Post autor: Hyjust »

Dziękuję Wam za te propozycje. Na pewno wypróbuję ♥
Awatar użytkownika
Hyjust
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2019, 16:49
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: ENTJ

Re: Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Post autor: Hyjust »

Trahid pisze: 08 lip 2019, 16:44 Tak teraz myślę, że na deviantarcie też ludzie umieszczają swoją poezję, jakieś teksty i jest swego rodzaju społeczność ukierunkowana na różne tematy.
W sumie również ciekawa propozycja. O ile pamięć mnie nie myli, to swego czasu widziałam tam tylko fotografie, rysunki i malunki, tak więc dziękuję za tę sugestię. ♡
Awatar użytkownika
Hyjust
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2019, 16:49
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: ENTJ

Re: Miejsca stworzone do swobodnego wyrażania się

Post autor: Hyjust »

Trahid pisze: 08 lip 2019, 20:29 Proszę Cię bardzo. Jakbym jeszcze coś miał zaproponować to byłoby to https://www.behance.net/, jednak z tego jeszcze nie korzystałem tak dokładniej, ale chyba też ma swego rodzaju społeczność. U nas chyba jednak bardziej rozwinięty jest deviantart. Jest jeszcze opcja bardzo hardcore w postaci pinteresta tylko tam jest mniejsza kontrola na reakcję świata na twórczość.
Hah, czuję się wprost "rozpieszczona" propozycjami. Miło mi. :D
Jeszcze do tego wszystkiego może dojść soup.io, z tym że tam postuje się wszystko, co popadnie (memów, oczywiście, nie brakuje).
A jeśli ktoś zna niemiecki, to jeszcze fajną opcją jest poetry.de, gdzie już publikuje się swoją poezję niczym Heine bądź Benn.
ODPOWIEDZ