GŁOS

W tym miejscu rozmawiamy o nieśmiałości, która to przypadłość częściej dotyka osoby introwertyczne.
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: GŁOS

Post autor: Arsen »

Ja spotkałem się z określeniem że mam śmieszny głos ale nie wiem jak to rozumieć cx, Mi się wydaje taki normalny jednak coś w tym musi być bo nie mam większy problemów by rozśmieszyć daną osobę. Może faktycznie brzmię jak z jakieś kreskówki :D A co do głosu na nagraniach to zależy xd, czasem siebie lubię czasem nie.
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: GŁOS

Post autor: bartek93 »

Arsen pisze: 13 lut 2019, 8:50 Ja spotkałem się z określeniem że mam śmieszny głos ale nie wiem jak to rozumieć cx, Mi się wydaje taki normalny jednak coś w tym musi być bo nie mam większy problemów by rozśmieszyć daną osobę. Może faktycznie brzmię jak z jakieś kreskówki :D
No to ja też często tak mam. W ogóle niektórych śmieszy, że jak coś opowiadam, to naśladuję czyjeś głosy :lol:
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
Redoks
Introwertyk
Posty: 107
Rejestracja: 18 wrz 2017, 0:18
Płeć: kobieta

Re: GŁOS

Post autor: Redoks »

Ja bardzo często piszczę xD Ale ogólnie to mówię w zależności od sytuacji. Jak jest poważnie to mówię znacznie głębiej, jak sie stresuje to mówię bez składu i ładu oraz często wstawiam jakieś głupie wstawki o niczym. Jak jestem szczęśliwa to właśnie tak piszcse, bez swojej woli udziecinniam głos. Czasami seplenię albo przekrecam litery.
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: GŁOS

Post autor: Czerwonekredki »

Introja pisze: 08 kwie 2019, 15:38 Mój głos jest dosyć spokojny, na żywo nie wiem, ale przez telefon podobno miły dla ucha 😉 Krzyczeć zbytnio nie umiem i w sumie nie lubię. Gdy się wkurzam to mój głos jest ciut wyższy, tak samo gdy się cieszę. Albo gdy czasem mówię do psa to wtedy też bardzo wysoki 😁
Ja też nie umiem za bardzo krzyczeć i właśnie jak się denerwuję to mam bardziej piskliwy głos. Tak, że słyszę czasem: ,,Nie piszcz". Poza tym to nie bardzo wiem jak go określić, tzn chyba nikt na ten temat nic nie mówił.
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Radkosky
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2019, 23:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5

Re: GŁOS

Post autor: Radkosky »

Ja mówię przez nos, przez telefon ponoć brzmię jak moja mama (dla faceta nie jest to zbyt fajne). Czasami mam wrażenie, że mutacja o mnie zapomniała, niektórzy moi koledzy mogliby śmiało w radiu pracować, ja... no cóż... Ogólnie bardzo nie lubię swojego głosu ale nic z tym nie zrobię i każdy się już do niego przyzwyczaił więc mam już na to wywalone. Pocieszam się faktem, że niektórzy mają jeszcze gorszy :)
ODPOWIEDZ