BADANIE DO PRACY MGR - PROŚBA O POMOC :)

W tym miejscu rozmawiamy o nieśmiałości, która to przypadłość częściej dotyka osoby introwertyczne.
lili
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013, 9:12
Płeć: nieokreślona

BADANIE DO PRACY MGR - PROŚBA O POMOC :)

Post autor: lili »

Gorąca prośba :)

Jeśli masz chęć i trochę czasu, prosiłabym o wypełnienie kilku kwestionariuszy psychologicznych. Badanie jest anonimowe a jest mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej nt. psychospołecznych wyznaczników lęku społecznego. Klikając na poniższy link zostaniesz przekierowany do badania.

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc :-)


https://docs.google.com/forms/d/1ZKGY9l ... s/viewform
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: BADANIE DO PRACY MGR - PROŚBA O POMOC :)

Post autor: highwind »

Za długie. Wymiękłem w połowie przy pytaniach o matkę. Instrukcja tam mówiła coś o wariantach (a,b,c,d,e), a w odpowiedziach pod pytaniami były podpunkty 1-5, chyba w odwrotnej kolejności niż wynikałoby to z instrukcji. Poza tym miałem wrażenie, że niektóre pytania się powtarzały. Oceniam magisterkę na 3 :P
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: BADANIE DO PRACY MGR - PROŚBA O POMOC :)

Post autor: Padre »

Też nie dałem rady, nawet prokrastynacja nie pomogła. Do tego wiele pytań jest bez sensu, trzeba odpowiedzieć zerojedynkowo tam gdzie istnieje spektrum zachowań.
Powtarzanie się pytań jest chyba celowe, sprawdza czy jesteś szczery :-P
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Zodiac
Intronek
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, 18:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: GOP

Re: BADANIE DO PRACY MGR - PROŚBA O POMOC :)

Post autor: Zodiac »

Dwa razy podchodziłem, ani razu mi się nie udało dokończyć :( może wrzuć jakieś obrazki kotów pomiędzy stronami to przynajmniej będzie motywacja
Jeśli ktoś twierdzi, że ma wszystko gdzieś, to tak naprawdę nie ma wszystkiego gdzieś, bo gdyby miał to wszystko gdzieś, to by nie mówił jak bardzo to ma gdzieś.
lili
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013, 9:12
Płeć: nieokreślona

Re: BADANIE DO PRACY MGR - PROŚBA O POMOC :)

Post autor: lili »

Dziękuję Kochani bardzo za wypełnienie ankiet, zdaję sobie sprawę, że są długie :) Ponawiam prośbę, ponieważ brakuje mi jeszcze paru Osóbek :P
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc :-)

Klikając na poniższy link zostaniesz przekierowany do badania.

https://docs.google.com/forms/d/1axZnad ... U/viewform
ODPOWIEDZ