Nieprawdopodobna historia, która Ci sie wydarzyła

Najróżniejsze dzieła, konstrukcje, strony, programy.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Nieprawdopodobna historia, która Ci sie wydarzyła

Post autor: romanka »

Opowiedz historie z pozoru nieprawdopodobną, która miała miejsce.
Moja opowieść. Razu pewnego byłam na wycieczce objazdowej z pewnym biurem podróży, z którym jechałam po raz kolejny. Na tej samej wycieczce była też uczestniczka z innego miasta, która na wycieczkę pojechała pierwszy raz z tym biurem. Ogólnie była niezadowolona ze wszystkiego. Mnie w przeciwieństwie do niej wszystko pasowało. Ale w następne wakacje wybrałam inne biuro uprzednio tego nie planując. Jestem już na miejscu z którego w różne strony kontynentu odjeżdżaja autokary i wśród tego tłumu ludzi i autokarów, kogo widzę? Marudną podróżniczkę sprzed roku,która wybrała na szczęście inną wycieczkę.
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Nieprawdopodobna historia, która Ci sie wydarzyła

Post autor: bartek93 »

Kilka lat temu szukałem w Internecie starych nagrań z okolic, w których mieszkam i trafiłem na nagranie z nauki jazdy z 1997 roku. Moją szczególną uwagę zawsze przykuwały ciągi liczb, więc zwróciłem uwagę na jeden z jadących w kadrze samochodów - była to škoda felicia z dobrze widoczną tablicą rejestracyjną. Zapamiętałem ten numer. I dosłownie kilka dni później natknąłem się na tą samą škodę na tych samych blachach, jak sobie jechała przez sąsiednie miasto.
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
ODPOWIEDZ