Pomoc dla intro-studenta

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pomoc dla intro-studenta

Post autor: So-ze »

highwind pisze:Udział wzięło ponad 50 osób, a w ankietę zajrzało 14. Jaką ankietę? xD
Napisałem to niegramotnie. W link weszło 65 osób z czego 51 wypełniło ankietę.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Pomoc dla intro-studenta

Post autor: highwind »

A ok. Już myślałem, że po wypełnieniu testu pojawiała się jakaś ankieta i tylko 14 osób ją zauważyło. Myślę, że powoli można przymierzać się do zamknięcia tematu...
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pomoc dla intro-studenta

Post autor: So-ze »

highwind pisze:A ok. Już myślałem, że po wypełnieniu testu pojawiała się jakaś ankieta i tylko 14 osób ją zauważyło. Myślę, że powoli można przymierzać się do zamknięcia tematu...
Do poniedziałku zbieramy wyniki, więc poczekaj te kilka dni xd potem można temat usunąć.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pomoc dla intro-studenta

Post autor: So-ze »

Cześć i czołem introśki, ostatnią ankietę wypełniło 60 introwertyków za co dziękuję. Jeszcze raz potrzebuję waszej pomocy a w zasadzie moja intro-mama jej potrzebuje. Pisze pracę magisterską i potrzebuje po 20 osób do każdej z ankiet zamieszczonych poniżej. Są dłuższe niż poprzednia i trochę nudne, ale myślę, że w kilku minutach można się zmieścić. Także z góry dzięki za wszelką pomoc.

Z racji tego, że raczej nikt z was nie ma dzieci ani nim obecnie nie jest można trochę pozmyślać, tylko bez przesady xd
http://www.survio.com/survey/d/P2R7H1G3U9F5L3T2T
http://www.survio.com/survey/d/T3M2X8Z4U1Q6U4W0V
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Pomoc dla intro-studenta

Post autor: Merigold »

Z racji tego, że zbliża się sesja, wypełniłam ankietę. :3
Może masz więcej? ;p
ODPOWIEDZ