Sa tu jacys infp, enneagram 4w5?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
crazysheep
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2018, 12:50
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Sa tu jacys infp, enneagram 4w5?

Post autor: crazysheep »

Hej, jestem tu nowa.
Z introwertyzmem 'zmagam sie' od dosc dawna :)
Kiedys nie bylo to problemem, wrecz przeciwnie, lubilam to w sobie. Niestety wiekszosc ludzi jest extrawertykami, takie mam wrazenie. Przez to chyba, od wielu juz lat czuje sie samotna wsrod tlumu. Ciezko jest mi znalezc ludzi, z ktorymi nadawalabym na tych samych falach. Z wiekiem jest coraz trudniej z tym. Jestem w dlugotrwalym zwiazku, mam 2 dzieci itd., ale niestety nie wystarcza mi to.
Jestem wyjatkowo wrazliwym typem, idelaistká, marzycielká, nie potrafie twardo stapac po ziemi (i chyba wciaz nie chce ;))
Moj typ osobowosci to Infp (podobno ma go tylko 3% ludzi), enneagram 4w5. Jak ktos sie orientuje, to bedzie wiedzial o co chodzi.
Sa tu moze ludzie z takim samym lub podobnym typem os?
Chetnie pogadalabym z kims, samotnosc mnie dobija...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sa tu jacys infp, enneagram 4w5?

Post autor: Coldman »

Nie wierz w te statystyki, bo to szajs :D Radzę szukać ogólnie po temperamencie i cechach charakteru ;)
StaraDusza

Re: Sa tu jacys infp, enneagram 4w5?

Post autor: StaraDusza »

No i zainteresowaniach lub podobnych poglądach. Nie szufladkuj się tylko sprawdzaj ,poznawaj , próbuj.
Awatar użytkownika
Stary Kudlaty
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:24
Płeć: mężczyzna

Re: Sa tu jacys infp, enneagram 4w5?

Post autor: Stary Kudlaty »

Samotność da się polubić, przynajmniej mi się to póki co udaje . Lepiej poznaje siebie , nie jestem od nikogo uzależniony , robię to co chcę/ lubię . Jak chcesz to pisz chętnie porozmawiam dla mnie to nie problem. W realu co innego😂.
ODPOWIEDZ