Postanowienia na nową dekadę

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Postanowienia na nową dekadę

Post autor: Skryty »

Z racji że postanowienia na nowy rok bardzo często się nie spełniają. A że dziś kończy się dekada i za kilka godzin zaczynają się lata dwudzieste, stwierdziłem że lepiej może postanowić parę rzeczy na tą dekadę, bo uważam że są większe szanse spełnienia.

Tak więc na początek chciałbym życzyć wszystkim aby w tej nowej dekadzie wiodło się w życiu lepiej niż w dotychczasowej, żeby nie zabrakło chwil szczęścia, w życiu codziennym pomyślności i miłości. No i oczywiście klasycznie: zdrowia, zdrowia, i jeszcze raz pieniędzy.

A co do postanowień, dziesięć lat to dużo czasu, tak więc dużo możliwości, więc postanawiam (chociaż to bardziej jest życzenie niż postanowienie) przestanie być samotnym, zrobienie kariery (jakiej to jeszcze nie wiem), no i po prostu "pójścia wiecznie do przodu i nie cofania się"
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Postanowienia na nową dekadę

Post autor: romanka »

na tą dekadę - jakiś pagórek 4tysiące, wizyta na innym kontynencie, lot balonem nad kapadocją. Chyba za skromnie :roll:
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Postanowienia na nową dekadę

Post autor: enter enigma »

Mam dwa postanowienia na lata 2020-2029 - ukończyć studia i znaleźć dobrze płatną pracę. Być może podejmę jeszcze jeden kierunek studiów, ale do tego musiałabym poprawić maturę - na dzień dzisiejszy nie jestem pewna czy będę się na to decydować. Planuję też pod koniec dekady/na początku przyszłej dekady wyprowadzić się z domu rodzinnego, ale z tym może być różnie. Wiele będzie zależało od mojej kondycji finansowej (i psychicznej :P) i od zdrowia rodziców, którzy najmłodsi niestety nie są. Do tego, choć stricte postanowieniem to nie jest (wszak nie zależy to tylko ode mnie), jeżeli będę miała możliwość zamążpójścia i założenia rodziny, to pewnie to nastąpi pod koniec tej dekady lub na początku następnej.
czarnadziurawelbie
Introwertyk
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2015, 21:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: gdzieś nieopodal Piotrkowa
Kontakt:

Re: Postanowienia na nową dekadę

Post autor: czarnadziurawelbie »

W sumie znajdzie się jedno ważne postanowienie - nie zostać na tej wsi na zawsze.
ODPOWIEDZ