Poza nawiasem

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Poza nawiasem

Post autor: romanka »

Nie wiem na czym polega twoja odmienność. Ja nie uważam się za osobę towarzyską i nie lubię żadnych imprez. Chociaz jestem introwertykiem i wiem, że ludzie czasami nie rozumieją moich zachowań, to spotkałam się również z przyjaznymi gestami. Czasami mam wrażenie, że są osoby które mimo wszystko mnie lubią, bo piszą, zapraszają, pamiętają. A ja jakbym nie dowierzała, że oni mnie lubią mimo wszystko. I to często ja się odsuwam. Piszę to, bo może masz podobnie. Nie dostrzegasz tych drobnych gestów, albo co gorsza widzisz je, ale nie dajesz innym szansy.
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: Poza nawiasem

Post autor: Fyapowah »

Pinkman pisze: 18 mar 2020, 21:55 Problem z postępującym wyobcowaniem i brakiem wsparcia ze strony innych ludzi, choćby emocjonalnym. Świat jest znieczulony na osoby bardziej wrażliwe, jak wynika z moich długoletnich obserwacji.
Jesteś mną. Uważam podobnie i też się uważam za wyrzutka. Problemem nawet nie jest już brak wsparcia, ale otwarta wrogość ludzi.
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
ODPOWIEDZ