Psy czy koty?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

Psy czy koty?

Jestem kobietą i wolę psy
31
15%
Jestem kobietą i wolę koty
56
27%
Jestem mężczyzną i wolę psy
47
23%
Jestem mężczyzną i wolę koty
58
28%
Jestem niczym i nic nie wolę
13
6%
 
Liczba głosów: 205

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Psy czy koty?

Post autor: Coldman »

Z pewnością wole psy, pies jest mądry, z psem można się pobawić , pies wyczuwa nasz nastrój. Jest niczym prawdziwy przyjaciel.
Za to kotów nie lubię od dzieciństwa , od zawsze mnie wkurzały zawsze je goniłem. W kotach nie widzę czegoś szczególnego dla mnie są głupie
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Psy czy koty?

Post autor: Papaja »

psy sa fajniejsze. kotow niecierpie, wrecz nienawidze. jak dla mnie to falszywe i wredne stworzenia. kazdemu kotu zawsze poganiam kota.,nawet teraz nie bedac juz dzieciakiem
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Jakly
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 30 lip 2015, 18:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Kozienice/Radom
Kontakt:

Re: Psy czy koty?

Post autor: Jakly »

Zdecydowanie koty. Psy kojarzą mi się z takimi tępymi sługusami, które będą cię kochać nawet, jak będziesz traktować je jak śmieci. Koty zaś to szlachetne stworzenia, na których szacunek trzeba sobie zasłużyć. Pod tym i różnymi innymi względami bliżej im do ludzi.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
lukasamd

Re: Psy czy koty?

Post autor: lukasamd »

Zdecydowanie koty - mają swoje "ja" i spróbuj wejść im w drogę = nie żyjesz (no wiadomo, bez przesady).
A piec... na zawołanie, nie ma w nich tej inności.
Awatar użytkownika
Jagienka
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 16 gru 2013, 0:42
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP

Re: Psy czy koty?

Post autor: Jagienka »

"Nie ma nic prawdziwszego od snu"
Racter

Re: Psy czy koty?

Post autor: Racter »

Psy kojarzą mi się z takimi tępymi sługusami, które będą cię kochać nawet, jak będziesz traktować je jak śmieci.
A piec... na zawołanie, nie ma w nich tej inności.
Chyba nigdy nie mieliście okazji wychowywać psa.

Osobiście lubię i psy, i koty. Jestem posiadaczem psa (7-letni labrador retriever, typowy ekstrawertyk :P), kota jeszcze dotąd nie miałem, ale chętnie bym przygarnął - szczególnie, że mój pies lubi koty (niestety koty niespecjalnie lubią jego :P).
Awatar użytkownika
nika
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 17 cze 2013, 20:14
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Psy czy koty?

Post autor: nika »

Pewnie, że koty. Koty są niezależne i są indywidualistami, powodem dla którego wolę koty jest to, że lubią siedzieć w domu, najczęściej wygrzewają się na piecu i nie trzeba z nimi chodzić na spacery tak jak z psami, mi by się nie chciało specjalnie wychodzić z psem, żeby się załatwił.
kalka09
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2015, 9:00
Płeć: kobieta

Re: Psy czy koty?

Post autor: kalka09 »

Jakly pisze:Zdecydowanie koty. Psy kojarzą mi się z takimi tępymi sługusami, które będą cię kochać nawet, jak będziesz traktować je jak śmieci. Koty zaś to szlachetne stworzenia, na których szacunek trzeba sobie zasłużyć. Pod tym i różnymi innymi względami bliżej im do ludzi.
To pokazuje, jak wiele musimy się nauczyć od naszych psów, które nie potrafią nienawidzić, za to kochają całym sercem i są gotowe umrzeć za właściciela. Nie sztuką jest takie wychowanie psa, by we wszystkim był posłuszny. Sztuką jest odwzajemnienie jego miłości.

Ja lubię i psy, i koty: Psy - za ich oddanie i wierność. Koty - za tajemniczość i ciepło, które wnoszą do domu. One też potrafią być dobrymi przyjaciółmi :)
Magnolia

Re: Psy czy koty?

Post autor: Magnolia »

Psy są najlepsze!!!
jinx
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 13 kwie 2016, 19:01
Płeć: mężczyzna

Re: Psy czy koty?

Post autor: jinx »

Zagłosowałem, że wolę psy, ale też lubię koty. Jeśli miałbym mieszkać w bloku, to adoptowałbym kota, a jeśli w domu z podwórkiem to psa.
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Psy czy koty?

Post autor: Des »

Kliknęłam ''jestem niczym i nic nie wolę'' ,ale tak naprawdę wolę i psy i koty. (:

@Coldman
Czy może zmieniłeś już opinię na temat kotów? Jeśli nie to mam Ci tylko jedno do powiedzenia..... sam jesteś głupi :evil:
lukasamd pisze: A piec... na zawołanie, nie ma w nich tej inności.
Jak to nie ma w nich tej inności? Piece są różne.. cała gama kolorów i kształtów.
Wiem, wiem.. to dawno było,ale ten PIEC strasznie mnie razi. :>
Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 17:52 przez Des, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Psy czy koty?

Post autor: Coldman »

uuuuuuuuuuuu

Nie zmieniam poglądów i nadal jestem za psami.
Precz z bezmózgimi kotami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Psy czy koty?

Post autor: Des »

No to nadal jesteś głupi, już miałam nadzieję,że zmądrzałeś , a tu proszę.. coraz gorzej. :D
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: Psy czy koty?

Post autor: ainos »

Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy nienawidzą kotów...owszem, można za nimi nie przepadać, można woleć psy, ale żeby aż tak? Ja lubię i psy i koty, ale raczej preferuję koty :) nie ma z nimi tyle kłopotu co z psem, koty to czyściochy w przeciwieństwie do psów, które trzeba kąpać i zbierać po nich kupska :D Poza tym koteł to ciepłe futerko i uspokajające mruczenie, które jak udowodniono korzystnie wpływają na zdrowie człowieka.
Ale jeśli kiedyś będę miała swój dom z dużym ogrodem to całkiem możliwe, że zdecyduje się na jakiegoś psiaka :)
happiness only real when shared
pharmedka
Intronek
Posty: 48
Rejestracja: 21 kwie 2016, 19:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: I(N/S)(T/F)J
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Psy czy koty?

Post autor: pharmedka »

Ja wolę ciepłe, mięciutkie, mruczące kociaki. ;) I mają w sobie pewną dostojność.
ODPOWIEDZ