Herbata, kawa...

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Calla

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Calla »

Od jakiegos czasu pije sobie co dzien zielona kawke z mlekiem, jest dobra dla mnie w smaku :) Plus ma taki, ze dziala odchudzajaco :) Minus taki, ze jest drogawa, ale ja nie pije jej duzo, bo tylko jedna dziennie, wiec nie ma tragedii :)
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: Herbata, kawa...

Post autor: nika35 »

Piję prawdziwą kawę i herbatę loyd ananas i gruszka codziennie. Poza tym lubię też Mokate Cappuccino o smaku czekoladowym i orzechowym.
Awatar użytkownika
Introwertka
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:09
Płeć: kobieta
MBTI: INFP

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Introwertka »

Przede wszystkim kawa :mrgreen:
Obrazek
Czasami sobie urozmaicam i pro-zdrowotnie popijam herbatę zieloną lub ziołową herbatkę z pokrzywy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Fyapowah »

Kawa jest dla mnie zbyt gorzka. Tylko herbata, zwłaszcza Earl Gray.
Obrazek
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
Awatar użytkownika
spacerova
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 25 gru 2019, 21:26
Płeć: kobieta

Re: Herbata, kawa...

Post autor: spacerova »

Kawa z mlekiem bez cukru. Piję tylko dla smaku i zawsze staram się zorganizować dłuższą chwilę, żeby nie pić w pośpiechu czy w pracy. Jeśli chodzi o herbaty, to wybieram ziołowe, a od wielkiego dzwonu owocowe.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Herbata, kawa...

Post autor: romanka »

spacerova pisze: 16 cze 2020, 17:00 Kawa z mlekiem bez cukru. Piję tylko dla smaku i zawsze staram się zorganizować dłuższą chwilę, żeby nie pić w pośpiechu czy w pracy. Jeśli chodzi o herbaty, to wybieram ziołowe, a od wielkiego dzwonu owocowe.
ja też, herbata z mlekiem, dla mnie z odrobiną miodu, zawsze ta sama od lat herbata "earlygray-owa". Ostatnio eksperymentuje: herbata owocowa, świeży imbir i kardamon.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Herbata, kawa...

Post autor: jubei »

Piłem bawarkę za młodu kilka razy. Teraz staram się kawy nie pić, źle działa na żołądek. Poza tym jedno uzależnienie mniej.
"Life is so unnecessary"
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Azalea »

Ja to uwielbiam herbatę tak bardzo, że nie wyobrażam sobie bez niej dnia. Moja ulubiona to earl grey , zwykła lub pomarańczowa (z cytryną również). Poza tym to tak.. biała, zielona, czarna, oraz żółta i niekiedy pu-erh. Pije litrami, czasem jedna po drugiej ;)

Kawę lubię, ale wytrzymam i bez.
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
Awatar użytkownika
Bonnie
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2021, 11:19
Płeć: kobieta

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Bonnie »

Bardzo lubię herbatę. Zawsze lubiłam. Codziennie, towarzyszy mi jej filiżanka. W mojej kuchennej szafce, gromadzę niemal każdy rodzaj herbat. Ostatnio polubiłam mrożoną ice tea lipton. Kawa to tylko zbożowa, np. inka, cappuccino.
Przepraszam za spóźnienie, zgubiłam się na drodze życia.
kam0101

Re: Witam!

Post autor: kam0101 »

Jak dla Mnie to zdecydowanie kawa :ok: . Kiedyś czarna mocna siekiera. Dziś czarna umiarkowana lub z mlekiem.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Introja »

Bardzo lubię robić sobie zimową herbatkę z cytrusami, syropem malinowym, plus goździki i cynamon, polecam
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Herbata, kawa...

Post autor: Azalea »

Teraz to jest w ogóle sezon na herbatki, zwłaszcza te korzenne czy rozgrzewające :) Lubię w tym okresie sobie sięgnąć po inna niż zwykle, a wybór jest przeogromny :D Bo czym się tak świetnie można rozgrzać w jesienno zimowy wieczór jak nie dobrą, gorąca herbata? :D
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
ODPOWIEDZ