dziwny sposób ubierania ^^

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: Inno »

hiksa pisze:Wow, fajne choć ja jestem jednak tradycjonalistką i lubuje się w tradycji 10-dziurkowej :D
Dziesięciodziurkowce też posiadam i takie zresztą preferuję, bo mam drobną stopę i glan mi się głównie trzyma na tej części wokół kostki i łydki. Tamte krótkie tak mnie oczarowały, że stwierdziłam, że muszę je mieć, choć są trochę przyduże - bez grubych wkładek i grubych skarpetek nie idzie. Chciałam je kupić, choćbym miała je tylko trzymać na półce i się czasem gapić. :P
hiksa pisze:mam też swoje gorsze chwile gdy zakładam trampki, spodnie rurki i koszulke z głupim rysunkiem, wstyd mi, bo to juz nie te lata, żeby tak się nosić.
A do jakiego wieku jeszcze można? :wink:
hiksa pisze: W przyszłości bardzo boje się, podobnie jak Inno,garsonek i obcasów, ale jeśli sytuacja zmusi... no cóż, osiągając sukces w jednej dziedzinie życia przegrywa się w innej...
Nie mam zamiaru dać się zmusić do noszenia czegoś, co jest niedobre dla mojego zdrowia i niewygodne. Pod ścianą, mam nadzieję, nie będę stała. Zresztą podobno lekarze już gdzieniegdzie apelowali, że wymaganie wysokich obcasów jako obowiązkowego ubioru kobiety w firmie jest nieetyczne. Fajnie byłoby mieć wolny zawód, wtedy mogłabym pracować nawet w piżamie. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: Piorun23 »

Inno pisze:hiksa napisał(a):
mam też swoje gorsze chwile gdy zakładam trampki, spodnie rurki i koszulke z głupim rysunkiem, wstyd mi, bo to juz nie te lata, żeby tak się nosić.

A do jakiego wieku jeszcze można?
Do takiego w którym jest się jeszcze młodym :mrgreen:
Niektórzy są młodzi w wieku emerytalnym, inni są zdziadziałymi staruchami w wieku lat 20 :roll:

Kumpel na przykład pojawia się w koszulce "Mam ponad 45 lat, czy przeprowadzi mnie pani przez ulicę?", albo "Born to be nawalonym", o innych nie wspominając. :D

(Ja o swoich koszulkach pisać nie będę, za młody jestem :mrgreen: No, pochwalę się: ostatnio kupiłem taką z napisem "Słyszę głosy w mojej głowie... i one ciebie nie lubią". W planach napis "Nie jestem głuchy. Ostentacyjnie cię ignoruję" :mrgreen: )
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: higsa »

Inno pisze:A do jakiego wieku jeszcze można? :wink:
A nie wiem do jakiego można, ale ja sie już po prostu nie czuje. Wyrosłam chyba z tego ostentacyjnego manifestowania swoich poglądów. Co nie oznacza, że mam nieraz nieprzemożną ochotę to zrobić.
Piorun23 pisze:Niektórzy są młodzi w wieku emerytalnym, inni są zdziadziałymi staruchami w wieku lat 20 :roll:
:roll:
zundapp750

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: zundapp750 »

na 100% chodzę w bojówkach i opinaczach ( bo jestem chory jak mam w czymś innym chodzić ) do tego stara motocyklowa skóra i jest gites. Co prawda ludzie na mnie patrzą jak na uciekiniera z wariatkowa lub zakładu karnego, mnie to wcale nie rusza ja muszę chodzić tak a nie inaczej. Miałem sytuację że babka w szkole czepiła się mojego stroju( Musisz coś z tym zrobić zmień to zmień tamto ) wyglądasz jak łachman :evil: Stwierdziłem głośno że wolę być łachmanem niż wypudrowanym pudelkiem ( a pudelków nie lubię!!!!)
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: Arsen »

Nie chodzę w niczym nadzwyczajnym aby określić to jako dziwny styl ubioru. Od taki dres ze mnie co wiecznie w bluzie z kapturem popyla :D
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: bartek93 »

Czy dziwnie? Na pewno dość oryginalnie i niejednakowo. Ogólnie oscyluję gdzieś pomiędzy stylem gotycko-industrialnym a takim młodzieżowym. Czyli czasem glany, skórzana kurtka i dominujący czarny, ale czasem też kolorowe bluzy z kapturem, sportowe buty itp.
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: nika35 »

Z pewnością mam dziwny sposób ubierania się, raczej męski i dlatego przez większość życia myślałam, że jestem mężczyzną. Dżinsy albo dresy, legginsy, adidasy, trampki, biała bluzka zapinana na guziki, swetry w różnych kolorach zapinane na guziki, swetry z nadrukami, długie spódnice, dwie sukienki (ich prawie nigdy nie zakładam) kolorowe spodnie rybaczki, kolorowe koszulki z nadrukami, t-shirty z krótkim rękawkiem (te kolorowe koszulki to najbardziej dziecinne ubrania jakie mam).
Awatar użytkownika
Krason
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:50
Płeć: mężczyzna

Re: dziwny sposób ubierania ^^

Post autor: Krason »

Ja ubieram się czasami zbyt młodzieżowo - t-shirt z nadrukami, buty sportowe podczas gdy rówieśnicy popylają w mokasynach i koszulach ;)
ODPOWIEDZ