Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Padre »

Lat: 34
Kim: napędzanym kawą sarkastycznym automatem logicznym
Czego chcę: wiedzieć czego właściwie jeszcze od życia chciałbym.

This post brought to you by First Morning Coffee (TM)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Akolita »

Mam 24 lata.
Staram się być sobą, działać według własnego sumienia i intuicji, nie wzorować się na gotowych schematach. Jestem wielbicielką literatury, amatorką malowania, nałogowym palaczem, melancholikiem, introwertykiem, androgynem :mrgreen: , wielbicielką psów, przyjacielem kotów, miłośniczką królików, otwartym umysłem, dziwakiem, odludkiem, leniem i bałaganiarzem. :)

Chciałabym znaleźć w życiu swój cel i dążyć do niego, mieć przyjaciół, psa, kota, królika, dużo, dużo książek. Chciałabym mieć prawdziwy talent malarski i pisarski i wielki, kolorowy tatuaż. :D
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Seth
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2011, 20:06
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Seth »

20 lat, jestem zakochanym w muzyce maniakiem jeśli chodzi o instrumenty perkusyjne.
Kocham święty spokój i to chyba tak naprawdę jedyne czego w życiu mi trzeba.
Awatar użytkownika
Wroblaka
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2011, 19:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Wroblaka »

Mam 17. Jestem chuda, mam permanentne cienie pod oczami i dołeczki w policzkach od śmiechu. Jestem introwertykiem od stóp po cebulki włosów. Szukam leku na swoje wady. Szukam rudych kotów i rudych Żydów. Szukam jakiejkolwiek przyszłości. Szukam zrozumienia, takiego bez słów. Chciałabym mieć fortepian i drewniany domek pod lasem. Banalnie. Ogromnie się cieszę, że znalazłam to forum. Introwertycy, przyjmijcie mnie!
4w5 "Włóczęga"
Obrazek
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: highwind »

Wroblaka pisze:Szukam rudych kotów i rudych Żydów.
Rude koty to jeszcze rozumiem. Mój kuzyn ma nawet jednego Garfieldopodobnego. Ale rudzi Żydzi? Interesujesz się antropologią? ;P A przyszłości chyba szukać nie musisz. Sama do ciebie przyjdzie ;)
Awatar użytkownika
SardonicAlly
Pobudzony intro
Posty: 166
Rejestracja: 05 gru 2011, 23:33
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: okolice Krakowa. niezbyt bliskie

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: SardonicAlly »

O. Wygląda na to, że pominęłam swego rodzaju rite of passage dla nowicjuszy. No, więc dopisuję się poniewczasie:

1. 25 lat, i mniej więcej tyle samo siwych włosów.
2. Jestem skrzyżowaniem nietoperza z myszą. Wiejską, małorolną babą po typowo męskich, inżynierskich studiach. Posiadaczką unikalnego talentu zostawania outsiderem w dowolnie wybranym środowisku. Mistrzynią nawiązywania i nieutrzymywania powierzchownych kontaktów ze znajomymi. :P
Lubię koty, deszcz i mgłę. Bez wzajemności. :)
3. Ostatnimi czasy coraz mniej jest rzeczy których chcę. To w zasadzie pozytywny trend. Ale jest parę:
- chęci do życia. witalności. niezależności. celu. entuzjazmu.Okazji do stwierdzenia "I like living!" ...hm, nie bądźmy wybredni, zamiast tego może być średnia krajowa i zdrowie :P
- sympatycznego, niewymagającego cynika, który... no dobra, może być postacią literacką.
- A, i jeszcze jedno: żeby wreszcie wynaleziono kompletne, zbilansowane i tanie posiłki w tabletkach. Pretty please? Preparing food is soo overrated.
Szukam (..) rudych Żydów
Hmm, intrygujące. A jak ich już znajdziesz, i okaze się, że to tylko farba do włosów? Może lepiej dobrać mniej specyficzne kryteria.
Rudych kotow jest mnóstwo, w schroniskach i na ulicy. O ile nie chcesz znaleźć ich wszystkich, to zadanie wygląda na łatwiejsze :)
"The power of accurate observation is called cynicism by those who have not got it." Rest assured I've got it in abundance ;P

5w4, prone to procrastination
ISTP Craftsman I=89% S=79% T=89% P=58%
Awatar użytkownika
Wroblaka
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2011, 19:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Wroblaka »

Ale rudzi Żydzi? Interesujesz się antropologią?
Interesuję to za dużo powiedziane. Ciekawi mnie wszelka inność. Żydzi są z natury fajni: smykałka do robienia pieniędzy, prześladowania i historia, specyficzny kształt nosa. Spotkać rudego to jak wygrać w totka.
A jak ich już znajdziesz, i okaze się, że to tylko farba do włosów?
To będzie kicha.:(
O ile nie chcesz znaleźć ich wszystkich, to zadanie wygląda na łatwiejsze :)
Od biedy mógłby być jeden. Ale co wtedy zrobić z moim obecnym? Jeszcze by się obraził...:(
4w5 "Włóczęga"
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapiszon
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2011, 21:07
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Kapiszon »

1 18
2 Zwykły chłopak mające swoje pasje i zainteresowania
3 Gdybym urodził się wcześniej, pewnie bym chciał być Janem Borysewiczem :wink: Póki co, chciałbym zdobyć fach którego uczę się w szkole, szczęścia w życiu i cofnąć czas :wink:
Ktoś znów wczoraj mówił mi:
Trzeba przecież kochać coś, by żyć
Mieć gdzieś jakiś własny ląd
Choćby o te dziesięć godzin stąd
Awatar użytkownika
vilandra
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:02
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: vilandra »

1. lat 26
2. sobą
3. być odważniejszą między ludźmi
"SCHReien und tANZen" - Chris Liebing
Awatar użytkownika
Meggiee555
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2011, 12:07
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Meggiee555 »

Ile mam lat?
Prawie 18 za miesiąc
Kim jestem?
Pogubioną dziewczyną,niewiedzącą,co chce,zbyt dużo myślącą,ciągle zmieniającą zdanie i olewaną przez koleżanki.
Czego pragnę?
Odnaleźć siebie i prawdziwych przyjaciół, którzy zaakceptują mnie taką,jaką jestem.
Zawsze słono się płaci za bycie tym, kim chce się być,za życie, które jest takie, jakie powinno być. Bez względu na wysokość tej ceny warto ją zapłacić i być z tego dumnym. Nie wolno iść na łatwiznę i żyć bez celu.
Awatar użytkownika
dali
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2012, 17:07
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: dali »

Witam
To mój pierwszy post. Powoli się oswajam. Za dużo nie napiszę, trzymam swoje prawdziwe "ja" w środku i ciężko mi (pewnie tak jak większości z was) pokazać swoje prawdziwe oblicze nawet najbliższym. Ale wracając do pytań :)
Mam prawie 18 lat.
Jestem sierotą losu - tak nazywamy siebie nawzajem z moją przyjaciółką :D A tak naprawdę nie wiem do końca kim jestem wciąż próbuję poznać siebie samą. Wiem, że jestem perfekcjonistką i czasami strasznie mi to przeszkadza.
Chciałabym w każdej sytuacji umieć powiedzieć coś sensownego.
Maalina
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2012, 12:57
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Maalina »

1.Prawie 23 lata.
2.Nikim.
3.Chciałabym, żeby ktoś wziął mnie za rękę i zabrał właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi.;)
Awatar użytkownika
Broki
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2012, 18:10
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Broki »

1: lat 20
2: obserwatorem otaczającego mnie świata
3: być najlepszym przyjacielem dla ludzi ,którzy akceptują moją odmienność
INFP prawopółkulowiec :)
Awatar użytkownika
Fist
Introwertyk
Posty: 118
Rejestracja: 04 wrz 2011, 19:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Rumia, Pomorze

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Fist »

1. Lat 19 (no dobra, w chwili obecnej bez dwóch miesięcy, ale jednak :D )
2. Aspirującym literatem z ekscentryczną osobowością. (Czytaj: pewnymi psychozami, które nauczyłem się obracać na swoją korzyść).
3. Drifterem być :wink: Poważnie.
Awatar użytkownika
unknowSoldier
Intronek
Posty: 34
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:43
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: unknowSoldier »

1. Lat 21
2. Według relacji koleżanek "niezłym ciachem" (xP)
3. Cichy, za cichy, mało mówie, wszystko idzie do środka
4. Sport, piłka nożna, bramkarz, ładne pare lat trenowania na poziomie okręgówki/IV ligi.

btw: programować uwielbiam i adminować webserverami ;d

Czego chce
1. Pewności siebie
2. Luzu
3. Dowiedzieć się, jak to jest cieszyć się z własnych osiągnięć.
4. Pewności, że gdy kogoś pokocham tego nie spierd****
5w4
ODPOWIEDZ