Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
kasia_95
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2013, 16:05
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: kasia_95 »

Lat mam prawie 18

Jestem "zlepkiem atomów" :), który chciałby zrobić coś, cokolwiek.

Chciałabym wielu rzeczy. Mało zresztą realnych. Chciałabym być mniej poirytowana tym, co widzę wkoło, tym, że nie czuję się pełnowartościowa tylko dlatego, że nie chcę od życia pieniędzy ani zaszczytów. Chciałabym nie czuć niemocy. Może dobrym rozwiązaniem jest wyłupienie oczu? I wyciągnięcie mózgu. Nosem, żeby było starożytnie.
Awatar użytkownika
notfunny
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2013, 22:06
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: notfunny »

21

Często bywam rozbuchaną dwunastolatką, zdestabilizowaną emocjonalnie, ale też surową panią po sześćdziesiątce, która zapomniała o tym, że kiedyś też była młoda.

Chcę poznać nowych, interesujących ludzi, którzy wzbudzą we mnie zduszoną ciekawość. Chcę lekkości, spontaniczności, akceptacji i stabilizacji. :)
Nie traktuj siebie zbyt poważnie.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: morgoth »

bossygirl pisze:1. Mam 25 lat.

2. Jestem pracocholikiem.

3. Osiągnąć sukces zawodowy. Mieć zajebisty tyłek. Białą A5 3.2. Otworzyć się na nowe. Być emerytką i rencistką z niemieckim paszportem. Wyjechać na starość na Jamajkę mieć wszystko gdzieś.

I oczywiście chcę pokoju na świecie i zobaczyć tego rudego Żyda ;)
"Mieć zajebisty tyłek" O_O
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: qb »

morgoth pisze: "Mieć zajebisty tyłek" O_O
Ja uważam to za dobre i mądre postanowienie :D
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
marcinosz

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: marcinosz »

Ile masz lat ?

Więcej niż bym chciała :lol:

Kim jesteś ?

Jestem sobą,introwertyczką, marzycielką, milczkiem, dosyć upierdliwą, ze stanami depresyjnymi, dziwnymi pomysłami, ale jednak sobą :wink:

Czego być chciała ?

Dobre pytanie :D
Przede wszystkim przeżyć studia ! A nie ma to jak introwertyk na medycynie :lol:
No i znaleźć odrobinę szczęścia.
LordRobson
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2013, 19:24
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: LordRobson »

1. 18 ;3

2. Jestem introwertykiem, lubiącym gry, anime, sport (różne^^), oraz muzyka (głownie Rock). Jak ktoś będzie chciał wiedzieć więcej to napisze ;P

3. Czego chce? Szczęścia, jak każdy. Co mi da szczęście? Introwertyczka podzielająca moje pasje ;3

PS. Nie wiem jak zęsto tu będę wiec jak coś to GG >.< (12034132)
Erange
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2013, 15:03
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Erange »

Ile mam lat?: 15
Kim jestem?: w tym roku już trzecioklasistą w gimnazjum, nudziarzem, najpierw pośmiewiskiem kilku osób, potem kilkunastu aż w końcu całej klasy, potem wszystkich klas z mojego rocznika, dużo rzeczy wskazuje, że mogę być pośmiewiskiem szkoły, jestem fobikiem (społecznym), mam problemy z nauką, dużo spędzam czasu w internecie, ale o wieele więcej czasu marnuję na bezsensowne przemyślenia, nie potrafię się już wyluzować :(
Czego bym chciał?: bycia znanym w szkole i nie z powodu, że nie potrafię bronić banalnych bramek na bramce czy z powodu niesłusznego oskarżenia mnie o kradzież, chciałbym coś umieć konkretnego, chciałbym wyleczyć się z zaburzeń psychicznych, które mam, chciałbym się cieszyć życiem, chciałbym być sobą, chciałbym mieć po raz pierwszy od 8 lat kolegę...
Awatar użytkownika
SOBOL
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2013, 15:58
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Ustka

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: SOBOL »

Ile mam lat?
Mam 33 lata :)
Kim jestem?
Jestem szczęśliwym introwertykiem, który wiele w życiu przeżył ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Teraz jestem zdrowy, wesołym człowiekiem który cieszy się z życia i idzie dobra drogą ponieważ droga jest z Bogiem.
Czego bym chciał?
moim największym marzeniem jest mieć rodzinę i sie rozwijać w ramach swoich indywidualnych możliwości.
Awatar użytkownika
illusion
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2013, 21:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: illusion »

Witam. Jest to moja pierwsza wypowiedz na tym forum wiec sory jesli cos bedzie nie tak.
Na pierwsze pytanie odpowiedz jest prosta, mam 19 lat. ale nad drugim pytaniem zastanawialem sie prawie 1h i doszedlem do wniosku, ze sam dobrze tego nie wiem. Jestem kims kto sam przed soba stawia granice, ktorych lepiej nie przekraczac, nie daze do kontaktu z ludzmi, unikam mozliwosci poznania blizej kogos kto chcialby czegos wiecej, zwiazku, lub oczekuje ode mnie pelnego otworzenia sie, jestem zagadka dla wielu ludzi, ktorym nie chce udzielic odpowiedzi na nia, mysle, ze jestem kims kto nie wpasowal sie w czas (przyklad z pracy: podeszla do mnia pani i powiedziala, ze gdyby nie to, ze ma 60 lat to by mnie gdzies zaprosila, poniewaz jest zdziwiona faktem iz tacy mezczyzni jeszcze istnieja), czuje, ze potrzebuje zmian, ale boje sie ich dokonac poniewaz moga one zniszczyc wszystko co jest teraz, a jest w miare stabilnie, nie wiem co napisac dalej poniewaz nie jest to dla mnie proste pytanie, ale cos od siebie dalem i jest to chyba moj pierwszy "wylew" jesli chodzi o moje prawdziwe ja.

chcialbym miec prace, w ktorej wiedzialbym, ze robie cos co przyniesie szczescie innym, zebym sie w niej nie meczyl. Posidac domek nad jeziorem lub w gorach gdzie moglbym sie zaszyc na jakis czas by odpoczac od wszystkiego, miec psa, ktory bedzie dobrym przyjacielem, poznac w koncu kogos, nie wiem moze drugiego intro, kogos kto zrozumie mnie i to kim jestem, z kim nie bede musial klepac o byle czym, przed kim bede mogl byc soba i mogl w koncu komus zaufac, wiem ze napisalem wyzej ze tego unikam, ale spowodowane jest to tym iz nie spotykam na swojej drodze ludzi, ktorzy dali by chociaz cien wiary na bycie ta warta zaufania osoba.

Jest pozno wiec moja wypowiedz moze byc nie logiczna i nie byc pelnym mym odbiciem. Przepraszam za ewentualne bledy i mam nadzieje, ze nikt sie dobrze nie usmieje podczas czytania.
"jest juz pozno wiec nie mow nic" poslucham Rojka i ide spac.
our a world is a big black hole
Awatar użytkownika
Lukija
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:05
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Białystok

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Lukija »

Cześć, jestem Agnieszka. Mam 18 lat. Chciałabym się z wami przywitać, ale nie znalazłam odpowiednego wątku dla nowicjiuszy na tym forum.
arbuz25
Pobudzony intro
Posty: 130
Rejestracja: 10 paź 2012, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: arbuz25 »

Awatar użytkownika
makaj
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:13
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: makaj »

Właśnie. Możesz tam spokojnie opisać wszystkie pikantne szczegóły ze swojego życia a najlepiej wkleić pamiętnik ;)
dream is destiny
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: MatiZ »

Mam 18 lat, za miesiąc 19 lat.

Jestem mało gadającym (przy większości ludzi), wierzącym, niepijącym, niepalącym, leworęcznym rysownikiem uczącym się i rysuję dla innych oraz dla siebie. Zawsze idę pod prąd i żyję na podstawie różnych maksym typu: "to twoje życie", "miej własne zdanie, nawet jeśli wszyscy mają inne" itd. Nie sądzę, żebym był takim do końca introwertykiem mimo, że mało mówię to jednak nie czuję raczej tego "zmęczenia i potrzeby naładowania się". To zależy od humoru.

Chciałbym mieć po prostu wiele przyjaciół, lub niewiele ale by istnieli. O nic więcej nie proszę.
Tawrosz
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2013, 15:33
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Tawrosz »

-31 lat i dobrze mi z tym

-Jestem wesołkiem i trochę szydercą. Z roku na rok coraz bardziej sobą. Częściowo jestem sam dla siebie tajemnicą, gdzie jest do cholery moja instrukcja obsługi, każdy człowiek powinien się z taką rodzić.

-W dzieciństwie chciałem być stary i mądry, wydawało mi się że każdy starzec jest jednocześnie mędrcem, dziś już wiem że mędrcem nie zostanę ale.... ciągle chcę być stary :D ( tak tak wiem, jestem po...bany). Bardzo chciał bym każdego dnia czuć spokój ale taki spokój który mógł by odczuwać ktoś kogo nie dotyczą troski tego świata, taka lekkość, wiecie o co chodzi. Z bardziej przyziemnych rzeczy, fajnie by było miec zabezpieczony byt do końca życia, zmienić pracę na dającą satysfakcję, zgłębić fizykę kwantową (to trochę taka magia z podstawami naukowymi, fuck yeah), no i wreszcie dowiedzieć się co jest poza granicą wszechświata.
edyta:
Jeszcze jedno, mam nadzieję że kiedyś będe całkowicie sobą i że będe miał jaja zeby udźwignąć związaną z tym presję otoczenia. Dotychczasowe osiągnięcia na tym polu dobrze rokują na przyszłość :D

Znowu coś mi się przypomniało, chcę przeżyć swoje życie tak, żeby u jego kresu nie pluć w lustro podczas golenia
Awatar użytkownika
szept
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2013, 23:10
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: szept »

Mam 30 lutych

Pogodnie nastawionym do życia i trochę zwariowanym intro.Konstruktorem własnego świata
działającym pod przykryciem zwykłego żuczka.Ale to tylko pozory...

A ja to bym chciał zwiedzić cały świat.Być osobiście w tych wszystkich fascynujących miejscach które znam
tylko z discovery.Wiele krajów zjeżdziłem w życiu ale chcę jeszcze.... Koleją Transsyberyjską to by było dopiero niezapomniane przeżycie.Marzenia wyznaczają cele...
Poznać miłość swojego życia,założyć rodzinę,spłodzić syna,wybudować dom i zasadzić drzewo
i może jeszcze nauczyć się jeżdzić na łyżwach ha
To nasza walka, to nasze życie... nigdy na dnie, zawsze na szczycie
ODPOWIEDZ