Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
VampirLestat

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: VampirLestat »

Wiek jest liczbą, a liczby mało mówią o ludziach, mylą się, więc pominę tę kwestię. Jestem artystką melancholikiem, zatopioną we własnej fantazji, która przenosi mnie do odległych krain. Zacytuję Allana Edgara Poe 'Stałem ze zdumieniem w oku, sny śniąc, jakich nikt z śmiertelnych nie śmiał śnić. ' Chciałabym mieć piękny dom niedaleko morza (klify itp.) i w okolicy gór i lasów, żebym miała codziennie gdzie spacerować. Marzę o beztroskich wieczorach, oddanym przyjacielu i cieniu zrozumienia od ludzi.
Qwerty
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2015, 20:21
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: istj

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Qwerty »

Ile mam lat? 18
Kim jestem? Nie do końca wiem jak odpowiedzieć na to pytanie :? Osobą, która za dużo myśli.
Czego bym chciała? Po prostu spełnienia marzeń, ułożenia sobie życia.
Ushaty
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2015, 22:15
Płeć: mężczyzna

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Ushaty »

Lat jeszcze 18.
Kim jestem... Myślę, co tu napisać, ale coś nie wychodzi. Podobno spokojny i opanowany, dzielący ten spokój z otoczeniem.
Indywidualistą i obserwatorem. Czasem motywatorem (rzekomo nawet dobrym) czy kimś do porozmawiania na głębsze tematy.
Z zainteresowań.. Lubię czytać, lubię grać. Do tego spacery czy przejażdżki rowerem - im dalej, tym lepiej. Aha, no i lubię wywoływać uśmiech na twarzach bliskich ludzi, to wspaniała rzecz.
Czego chcę? Dostać się na studia ;) Ułożyć sobie życie z kimś u boku (still looking) i dobrze wykorzystać każdy dzień.

Ten post powstaje już bardzo długo, więc chyba wystarczy.. Matury same się nie napiszą dobrze.
Każdemu, kto doczytał to do końca i nie usnął, ofiaruję w podziękowaniach lajka (y)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Coldman »

Ushaty pisze: Każdemu, kto doczytał to do końca i nie usnął, ofiaruję w podziękowaniach lajka (y)
No to czekam za lajkiem :D

Akurat to jest forum, na którym każdy wszystko przeczyta , spamu tu nie ma nic nam nie przemknie :D
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Fangtasia »

Jestem forumową fangtazją a w życiu jestem studentką, dość przeciętną choć nie ukrywam, że lubię być najlepsza w danej dziedzinie. Często lubię być w centrum uwagi i często też nienawidzę.
Mam 20 lat, tak zwana młoda dupa, kolokwialnie i wulgarnie to określając.
Chciałabym, żeby ludzie częściej się do siebie uśmiechali i nie odwracali wzroku kiedy ja się do nich uśmiecham. Chciałabym być odważniejsza a czasem skromniejsza, znaleźć równowagę pomiędzy depresyjnym wręcz smutkiem i nadmiernym pobudzeniem fizycznym i psychicznym. I tak bardziej przyziemnie to pewnie pracę po studiach. :P
Awatar użytkownika
Ja Nie
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 07 maja 2015, 11:36
Płeć: mężczyzna

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Ja Nie »

Ja Nie mam lat, jestem wieczny.
Ja Nie jestem człowiekiem, jestem Bogiem.
Ja Nie chcę niczego, ludzie umierają, ogień goreje a zagłada wypełnia się sama.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Dant3s »

Ja Nie pisze:Ja Nie mam lat, jestem wieczny.
Ja Nie jestem człowiekiem, jestem Bogiem.
Ja Nie chcę niczego, ludzie umierają, ogień goreje a zagłada wypełnia się sama.
Obrazek
MxR

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: MxR »

Szukałem uporczywie odpowiedniego miejsca, gdzie mógłbym się przywitać nie robiąc offtopu i to wydało mi się najbardziej odpowiednie. Zatem - witajcie wszyscy serdecznie.

Skoro już zabieram tutaj głos (słowo?) to oczywiście odpowiem na tytułowe pytania:
Ile mam lat? I ćwiartka wieku już za mną, jakoś dwa miesiące temu przekroczyłem granice z której nie ma powrotu. ; )
Kim jestem? Prosto i skromnie - typowym introwertykiem, który zdecydował się dołączyć do tego Forum. Przez kilka ostatnich dni zaglądałem tutaj jako gość i przypadło mi do gustu to miejsce. Zdecydowanie.
Czego bym chciał? Może to brzmi dość naiwnie i płytko, ale wiąże się to z moją ideologią która dotyczy tego, by każdy z nas miał szanse i możliwość w pełni wykorzystać swój potencjał. Innymi słowy, aby każdy człowiek robił to, do czego został stworzony. Pomyślcie tylko jak inaczej wyglądałby wtedy świat. Ale schodząc na ziemię - poglądy dość utopijne. Tak tylko przytoczyłem, co by odpowiedzieć na ostatnie pytanko.

Witam raz jeszcze.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Coldman »

Witamy na forum , życzymy miłego pobytu
loricifera
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2015, 13:24
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: loricifera »

Sami młodzi na tym forum:D
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Coldman »

loricifera pisze:Sami młodzi na tym forum:D
20-28 Takich tu najwięcej
Ja najmłodszy , o najstarszych nie mówie
Ogólnie to osoby starsze powyżej 35 raczej nie interesują się takimi rzeczami , albo nie szperają w internecie na głębsze tematy bądź nie umieją korzystać z komputera :)

*Sorry za offtop
200 postów
Yin
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2015, 18:26
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w7
MBTI: INFJ

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Yin »

Ile mam lat? 22
Kim jestem? Introwertyczką o skomplikowanej osobowości
Czego chce? Miłości, spokoju, zrozumienia
Awatar użytkownika
karl
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2015, 18:27
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: karl »

Ile masz lat?
23
Kim jesteś?
Introwertyk, przebywanie z więcej niż jedną osobą jest niesamowicie krępujące i męczące.
Studiuje i pracuję w Krakowie. Niepijący i niepalący. Lubię wysiłek psychiczny i fizyczny,
spacery, godzinami milczeć lub rozmawiać (Dużo rzadziej i tylko na niektóre tematy).
Chaos i spokój zamknięte w jednym opakowaniu. Na co dzień spokojny i logiczny.
Moje zainteresowania to fantastyka, sztuki walki, muzyka, psychologia i wiele innych.
Czego byś chciał?
Poznać miłą dziewczynę. Najlepiej z Krakowa :D
Awatar użytkownika
Emhyr
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2014, 18:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ/ISTJ/INTP
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Emhyr »

Ile masz lat?
20
Kim jesteś?
Introwertykiem, potrafiącym jednak na chwilę porzucić tę naturę aby zrobić swoje. Obecnie studiuję na polibudzie w Warszawie i tam tez pracuję. Lubię odpowiednio dobrane książki i filmy, ostatnio anime, spacery, poznawanie motywów działań innych ludzi. Muzykę też. W zasadzie nie mam jakiś ustalonych kategorii na to co lubię. Po prosu nie może być głupie jeśli nie jest farsą. Lubię poznawać nowe teorie naukowo-techniczne i społeczno-polityczne. Lubię się kłócić i dyskutować, i zarówno długo milczeć i słuchać. Jestem chrześcijaninem, lekko konserwatywnym o poglądach politycznych zbliżonych najbardziej do Mao Zedonga. Codziennie myślę nad tym, jak bardzo życie i wiele podejmowanych działań nie ma sensu. Myślę nad tym, że chciałbym kiedyś zrobić coś wielkiego, co zmieniłoby obecną paranoję jaką staje się nasz kraj. Fajnie tak pomarzyć, ale gdyby do tego doszło, pewnie masę ludzi bym zesłał do obozów pracy :? :D
Czego byś chciał?
Cóż, rządzić i zmieniać świat albo mieć święty spokój i przeżyć swoje życie z poznaną może kiedyś druga połówką. Niestety na razie nie mam nic z ani pierwszego, ani drugiego.
Tańczący Płomień
Ostatnio mam ochotę z kimś pogadać/popisać, podyskutować, więc jak ktoś też czuje chęć zamiany paru słów to pisać do mnie póki ten stan jeszcze się utrzymuje!
Moje słowa nie odpowiadają moim myślom, a to poniża moje myśli ~ książę Myszkin, pióra mistrza Dostojewskiego.
Profile: Steam | MyAnimeList | MyPersonality
Awatar użytkownika
papla131
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: papla131 »

Ile masz lat?
21 chociaż czuję się na starszą.
Kim jesteś?
Spokojną, ambitną osóbką. Nie lubię siedzieć w domu, uwielbiam obserwować ptaki przez co staram się często bywać w terenie. Uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy, jestem niesamowicie ciekawska chociaż mój introwertyzm często nie ułatwia mi sprawy. Uzależniona od youtube'a >; Wrażliwa na krzywdę zwierząt, czasem ludzi.
Czego byś chciała?
Poznać kogoś wartościowego i rozwinąć się wewnętrznie. Zrozumieć i chronić naszą Matkę Ziemię. Chciałabym też by ludzie zaczęli rozglądać się wokół siebie.
Włączyła się dziwna faza niepewności. Czekam aż w końcu ta niepewność mnie opuści
ODPOWIEDZ