Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Exarkun
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:37
Płeć: mężczyzna
MBTI: Architekt (INTJ)

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Exarkun »

Mam 24 lata.

Kim jestem: spokojną, cichą osobą, pogrążoną we własnych myślach (przeważnie związanych z filozofią i psychologią). Uważam, że moja prawdziwa wartość jest w moim wnętrzu, nie aparycji ;)

Czego bym chciał:

W kwestii społecznej - aby ludzie byli bardziej tolerancyjni i zamiast patrzeć na innych spojrzeli na siebie.
Osobiście: przeczytać jeszcze tysiące książek, zwiedzić Texas (USA), wygrać na loterii, aby móc zamieszkać z dala od metropolii, znaleźć drugą połówkę, która uszanuje to, jakim jestem i nie będzie robiła z mojego introwertyzmu choroby/dziwactwa, być szanowanym i akceptowanym przez osoby, na którym zdaniu mi zależy.
EDIT: dodam, że chciałbym kiedyś się chociaż raz teleportować (jesli bedzie to kiedykolwiek możliwe) i poleciec w Kosmos, być może nawet bez powrotu :)
Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 12 lip 2016, 0:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: teoriapogardy »

Ile mam lat? Osiemnaście, choć mentalnie czasami nie jestem tego pewna.

Kim jestem? Odbiorcą obrazów, dźwięków, zachowań. Pochłaniam je właściwie. Analityczką. Miłośniczką wszystkiego co dla mnie estetyczne, na poziomie intelektualnym jak i tym zewnętrznym. Osobą pełną sprzeczności.

Czego bym chciała? Doświadczyć jak najwięcej, lotu w kosmos, więcej adrenaliny, życia z podróży, sesji u wróżki, poznania zagadki powstania wszechświata, szczerego szczęścia
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Coldman »

teoriapogardy pisze:Ile mam lat? Osiemnaście, choć mentalnie czasami nie jestem tego pewna.

Kim jestem? Odbiorcą obrazów, dźwięków, zachowań. Pochłaniam je właściwie. Analityczką. Miłośniczką wszystkiego co dla mnie estetyczne, na poziomie intelektualnym jak i tym zewnętrznym. Osobą pełną sprzeczności.

Czego bym chciała? Doświadczyć jak najwięcej, lotu w kosmos, więcej adrenaliny, życia z podróży, sesji u wróżki, poznania zagadki powstania wszechświata, szczerego szczęścia

Ciekawy nick. Skąd pomysł ?
Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 12 lip 2016, 0:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: teoriapogardy »

Coldman pisze: Ciekawy nick. Skąd pomysł ?
Właściwie nie ma za tym większej historii, powstał kilka lat temu, potrzebny do innego profilu. Ale dziękuję :) Chciałam zestawić z czymś "teorię" i to nasunęło mi się naturalnie.
Awatar użytkownika
willadane
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2016, 20:47
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: willadane »

Ile masz lat: 27
Kim jesteś: Sobą (wiem, dziwnie to brzmi, ale to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy)
Czego byś chciała: Znaleźć szczęście w życiu i poznać ludzi podobnych do mnie :)
przemek125
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 16 lis 2015, 18:27
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Toruń

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: przemek125 »

Lat 22
Kim jestem ? Sam nie wiem
Czego bym chciał ? Przede wszystkim być szczęśliwy, no i spełnić kilka marzeń ( a jest ich dużo)
Awatar użytkownika
żaba
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 08 wrz 2016, 17:53
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: żaba »

27 lat
Jestem chodzącą analizą wszystkiego co mnie otacza.
Awatar użytkownika
Biała_Wiewióra
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2017, 13:53
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Biała_Wiewióra »

16 lat
Jestem osobą która uwielbia wszystko analizować i dyskutować na prawie każdy temat
Obecnie chciałabym znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Nocnik »

31 lat
Jestem ciągle zmieniającym się procesem. A reszta to interpretacja własna i czyjaś tego procesu :)
Chciałbym mieć umiejętność widzenia otaczającego świata "superobiektywnie".
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
Awatar użytkownika
Kirin
Intronek
Posty: 39
Rejestracja: 20 paź 2016, 10:25
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Kirin »

Ile masz lat: Za miesiąc 19

Kim jesteś: Jestem cichą dziewczyną, która nadal poszukuje siebie, lubiącą deszcz, jesień i herbatę.

Czego bym chciała: Chciałabym spełnić wszystkie moje marzenia, a jest ich trochę. Najbardziej chciałabym wybudować dom, albo zmodernizować już istniejący i oczywiście znaleźć kompana do życia.
Awatar użytkownika
Armin
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2017, 21:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ENTJ-A
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Armin »

Ile masz lat? - Osiemnaście

Kim jesteś? - Jestem osobą, która nieustannie szuka swojego miejsca na świecie. Typowy introwertyk, typowe 4w5. Posiadam własną wizję rzeczywistości, przez co ludzie się ode mnie odsuwają bądź nie chcą nawiązywać znajomości, tak myślę. Z tego samego powodu nie potrafię znaleźć nikogo, z kim mógłbym nawiązać jakiś stały kontakt, bardzo ciężko mnie zrozumieć, jestem małomówny i kompletnie odcięty od świata, zdominowany przez alienację. Nie piję, nie palę, nie jem słodyczy, fastfoodów, mięsa, nabiału, nie kręcą mnie imprezy, jestem całkowitym przeciwieństwem przeciętnego, szczęśliwego nastolatka. Chyba staram się być zbyt idealny, co w rezultacie mnie wyniszcza.

Czego bym chciał? - Myślę, że najbardziej chciałbym w życiu spotkać przynajmniej jedną osobę, która choć po części mnie zrozumie i ma podobne spojrzenie na świat. Zwyczajnie poznać kogoś, komu mogę zaufać do śmierci, kogoś kto będzie moim wybawieniem. Chciałbym również wyleczyć się z dokuczającej mi od wielu lat choroby psychicznej. Dopiero ostatnio zrozumiałem, że nie poradzę sobie w życiu bez pomocy, dlatego zdecydowałem się na leczenie. Znalazłem to forum przypadkowo, uznałem za bardzo przydatne i mam nadzieję, że jeszcze nieraz mi pomoże.
Awatar użytkownika
Domator
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 12 paź 2016, 11:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: opolskie

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Domator »

Ile masz lat? - Bodajże 28...

Kim jesteś? - Overclockerem ze wsi.

Czego bym chciał? - Dobrego zasilacza do mojej nowej (starej) platformy na s.775.
Awatar użytkownika
Kirin
Intronek
Posty: 39
Rejestracja: 20 paź 2016, 10:25
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Kirin »

Domator pisze: 08 wrz 2017, 21:38 Ile masz lat? - Bodajże 28...

Kim jesteś? - Overclockerem ze wsi.

Czego bym chciał? - Dobrego zasilacza do mojej nowej (starej) platformy na s.775.
Krótko, zwięźle i na temat :-) Nie jak większość, zbłąkane dusze :evil: Patrzcie i uczcie się z tego wszyscy :twisted:
Awatar użytkownika
Aga91
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 21 gru 2016, 23:16
Płeć: kobieta
MBTI: INFP-T

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Aga91 »

26, kobieta, którą targają wątpliwości. Chciałabym wiedzieć, czego naprawdę chcę.
Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 265
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Pomidor »

Stary dziad, wiem czego chcę, nie mogę tego mieć.
ODPOWIEDZ