Pory roku.

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Pory roku.

Post autor: Dant3s »

Jakly pisze:Lato, lato i tylko lato. A jeszcze konkretniej, to jego najgorętsze dni. Nienawidzę zimna, a marznę już w 20°C.
Serio lubisz jak jest tak gorąco, że od zwykłego siedzenia leje się z Ciebie pot?
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Pory roku.

Post autor: highwind »

Jakly, bracie! W nienawiści do chłodu - tak zostałem wychowany. Nawet przy 22 stC w pomieszczeniu potrafię siedzieć w bluzie, bo czuję dyskomfort. Teraz jest środek lata, a ja w plecaku noszę bluzę, bo pracuję w klimatyzowanym biurze.
@Dant3s. Ja wolę. Od siedzenia cały dzień i pocenia się nic mi się nie stanie. Od siedzenia w chłodzie, zaraz byłbym chory.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Pory roku.

Post autor: Dant3s »

Jakly to ona :D
Ja jednak wolę jak jest chłodno, upał mnie "usypia", a poza tym jak jest mi zimno to zawsze można się ogrzać, a jak jest gorąco to bez klimy albo wentylatora jest straszna lipa.
@Highwind, tak z ciekawości, z jakiego miesiąca jesteś? Słyszałem, że to ma znaczenie w tym czy jesteś ciepło, czy zimnolubny
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Pory roku.

Post autor: highwind »

No to errata. Jakly, siostro!
@D. Jestem z kwietnia. A jeśli ja miałbym wybierać, to już z dwojga złego wolę musieć się schłodzić, niż musieć się ogrzać.
Jakly
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 30 lip 2015, 18:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Kozienice/Radom
Kontakt:

Re: Pory roku.

Post autor: Jakly »

Dant3s pisze: Serio lubisz jak jest tak gorąco, że od zwykłego siedzenia leje się z Ciebie pot?
Może jest ze mną coś nie tak, ale nie leje się ze mnie pot od zwykłego siedzenia.
highwind pisze:Jakly, bracie! W nienawiści do chłodu - tak zostałem wychowany. Nawet przy 22 stC w pomieszczeniu potrafię siedzieć w bluzie, bo czuję dyskomfort. Teraz jest środek lata, a ja w plecaku noszę bluzę, bo pracuję w klimatyzowanym biurze.
Przy 22 stopniach to jeszcze nic. U mnie w pokoju jest z reguły 26 stopni i bez bluzy jest mi zbyt chłodno :P
highwind pisze:A jeśli ja miałbym wybierać, to już z dwojga złego wolę musieć się schłodzić, niż musieć się ogrzać.
O o o, otóż to!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Pory roku.

Post autor: Dant3s »

Jakly pisze: Może jest ze mną coś nie tak, ale nie leje się ze mnie pot od zwykłego siedzenia.
Zależy o jakiej temperaturze mówimy, dla mnie idealne jest około 22 stopni, w 30 i powyżej to tylko nad wodę :)
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Pory roku.

Post autor: Drim »

Bogu dzięki w PL'u temperatury 30+ to tylko czerwiec/lipiec, no, jeszcze parę dni w sierpniu.

Bogu dzięki Bałtyk jest 2,5 h od Warszawy więc można na upartego pojechać w te upały i się zanurzyć, tak do szyi, coby się schłodzić do tych 18 C.

Pendolinem, 98 zł za podróż w obie strony.

Idealna temperatura ? 17-19 C. Ogólnie powyżej 0 C lecz poniżej 20 C jest dobrze. A tak poza tym:

Po co się ogrzewać ? Trzeba lubić zimno, zimne prysznice, śnieg itp.

Obrazek

Urodzony upalnego czerwcowego dnia (odnośnie tej teorii).
Lacki
Introwertyk
Posty: 74
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Limanowa/Kraków

Re: Pory roku.

Post autor: Lacki »

Jesień jest jak dla mnie idealna :D nie za zimno, nie za ciepło. Kolorowe liście i dużo melancholijnych, deszczowych dni kiedy można z czystym sumieniem pozamulać w domu.
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"
Awatar użytkownika
nika
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 17 cze 2013, 20:14
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pory roku.

Post autor: nika »

Ja w zasadzie lubię wszystkie pory roku, kiedyś nie lubiłam lata, bo nie miałam się w co ubrać, ale teraz mam tyle ubrań, że mogę codziennie zakładać co innego, lato lubię też ze względu na lody i basen.
Temudżyn
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 19 sie 2015, 7:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Pory roku.

Post autor: Temudżyn »

Ja najbardziej lubię zimę choć wiosna i lato nie są takie złe. Za to nie lubię jesieni- ojciec zabiera mnie na grzyby do lasu a tam są... PAJĄKI. :cry:
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego nad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabrania jeno zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca.
A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdzą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.

Anonim, Monstrum albo Wiedźmina opisanie
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Pory roku.

Post autor: Uciekinierka »

Zawsze lubiłam lato. Pomyślałam sobie że chyba pierwszy raz w życiu czekam na jesień.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Magnolia

Re: Pory roku.

Post autor: Magnolia »

Wiosna albo jesień . Zima odpada ponieważ nie lubię mrozów a Lato kojarzy mi się z szalenstwami , które nie za bardzo lubię. Owszem mam wówczas mnóstwo energii Ale wolę jednak jesień moim zdaniem jest bardziej harmonijną tak jak introwertycy:)
Awatar użytkownika
Motyla stopa
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:13
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Pory roku.

Post autor: Motyla stopa »

Wiosnę i jesień bardzo lubię. Jedyna co może przeszkadzać w tych porach roku to wiatr. Jeśli nie ma wielkiego mrozu to zima też jest w porządku. Co do lata to nienawidzę upałów. Kompletnie nic mi się wtedy nie chce. Mało się pocę, a mimo to najchętniej siedziałbym cały dzień bez ruchu w jednym miejscu.
jinx
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 13 kwie 2016, 19:01
Płeć: mężczyzna

Re: Pory roku.

Post autor: jinx »

Jesień i zima. Jesień jest końcem mojej najbardziej znienawidzonej pory roku, czyli słonecznego, upalnego lata. Dlatego już od maja czekam na tę porę roku. Podoba mi się jesienny widok na dworze. Kolorowe liście, pochmurno i lekko dżdżysto. Mam wtedy melancholijny nastrój (w pozytywnym znaczeniu), który ułatwia mi myślenie oraz rozważanie nad różnymi sprawami. Zimę też lubię za widok. Jedną z pierwszych rzeczy jaką robię po kilku dniach ostrego sypania śniegu to spacer w pobliskim lesie. Lata nie lubię, bo dla mnie jest za gorąco i za jasno (mam lekki światłowstręt i bez okularów przeciwsłonecznych nie zdzierżę). Drugim powodem jest to, że wtedy zaczyna się okres wyjazdów nad przysłowiową wodę, a ja z racji że nie mam pięknego ciała, do dziś wstydzę się pokazywać się topless w miejscach publicznych.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pory roku.

Post autor: Coldman »

Nie chciałem zakładać nowego wątku, a kolega zadał ciekawe pytanie

Czy nie jest tak, że większość introwertyków lubi deszcz, ciemność, szum wiatru itp ?

Według mnie to jest osobista preferencja nie związana z intro, chociaż te rzeczy są symbolami spokoju, wpędzają nas w melancholijny nastrój, który większość z nas lubi.
ODPOWIEDZ