Co robicie na co dzień ? :)

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
zoaan
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2019, 19:07
Płeć: kobieta

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: zoaan »

Coldman pisze: 13 sie 2019, 16:49
zoaan pisze: 11 sie 2019, 19:29 Jestem studentką... matematyki :D Oddaję się swoim pasjom, folklor
W końcu tu kogoś folklor interesuje :D
Super! To zapewne do jakiejś grupy należysz, może uda się nam kiedyś powymieniać doświadczeniami :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Coldman »

zoaan pisze: 13 sie 2019, 23:17
Coldman pisze: 13 sie 2019, 16:49
zoaan pisze: 11 sie 2019, 19:29 Jestem studentką... matematyki :D Oddaję się swoim pasjom, folklor
W końcu tu kogoś folklor interesuje :D
Super! To zapewne do jakiejś grupy należysz, może uda się nam kiedyś powymieniać doświadczeniami :)
Po 11 latach tańcowania, występowania w zespole powoli kończę swoją działalność

W sumie ta odpowiedź pasuje do tematu xD
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Coldman »

Aktualnie coraz więcej pracuje i tak będzie już do końca roku.
Może w Listopadzie przepracuje w miesiącu 320h, czyli podwójny etat. Zobaczymy ile faktycznie będzie roboty z tego co zapowiadają. Na pewno soboty i niedzielę będę pracował. Przerąbane, ale z drugiej strony jakoś dotrwam do końca roku, a kasa przynajmniej będzie na rozwijanie hobby
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Ananas »

Jestem studentem ekonomii, a tak poza zajęciami i wszelką nauką: grywam w gierki (m.in. lol, FM, Pokemon Go), wychodzę dosyć często na spacery, a jak jest pogoda to rowerek wjedzie <3, raz na parę tygodni obejrzę jakiś meczyk niższej ligi albo Lecha, czytam książki, przeglądam internety szczególnie YT i meme (chociaż teraz rzadko :/ ), no i tak parę razy w tygodniu wyjdę z znajomymi na jakieś piwko czy tak po prostu się spotkać.
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: nika35 »

Obecnie chodzę do Warsztatu Terapii Zajęciowej gdzie byłam w Pracowni Linorytu, w Pracowni Witrażu i teraz w Pracowni Tkactwa.
ODPOWIEDZ