Co robicie na co dzień ? :)

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Kosa13 »

Witam was,
Może się przedstawie: jestem z Warszawy, mam 16 lat i uczęszczam do lokalnego liceum :). Myślę, że nie jestem 100% intro, ale przewagę ma wersja intro, zdecydowanie. Chciałbym pomówić o naszym (waszym) życiu codziennym, co robicie na co dzień ? Jak już wspomniałem mam 16 lat i nie mam co robić :P (trudne sprawy ;]). Wracam ze szkoły i siedzę przed komputerem i gram w jakieś denne gry, co nie sprawia mi już przyjemności. Czytam książki, ale ile można ... rutyna mnie trochę zaczyna nudzić. Najgorzej jest w weekendy, wreszcie mogę sobie odpocząć od szkoły, śpię do 12/13 i nie mam co robić ... nie wyjdę do znajomych, bo średnio lubię towarzystwo, jak to introwertyk ( powoli uczę się otwartości na ludzi, ale to jest trudne ... :d). Szukam jakiegoś zainteresowania... coś co doda trochę koloru do mojego życia, lubię samotność (jeśli mieszkanie z rodziną 5 osobową i dzielonym pokojem z bratem można tak nazwać), ale czasami już po prostu mam jej nadmiar. Co robiliście w moim wieku ? Jak wygląda wasze życie teraz ?
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Akolita »

Może uda mi się coś doradzić, gdyż mam naprawdę dużo wolnego czasu, akurat na tym etapie życia, na jakim się znajduję. Jestem melancholikiem, zwykle doskwiera mi apatia, więc zazwyczaj czas wolny po prostu przesypiam, co może nie jest zbyt atrakcyjną propozycją dla Ciebie, ale:
Maluję obrazy, kocham akwarele, lubię kredki ołówkowe. Nie trzeba umieć, ale jeśli się to lubi, to znakomity sposób na nudę.
Dużo, dużo czytam (choć o tym też wspominałaś).
Trenuję gimnastykę. Chałupniczo, w zaciszu pokoju, jednak same ćwiczenia trwają ok godzinę, potem jest porządny prysznic, cały szereg zabiegów kosmetycznych na zniszczone włosy. :D To już druga godzina.
Piszę. Opowiadania, dla siebie i do szufladki.
Upijam się, ale Tobie nie polecam, pókiś taka młoda :mrgreen:
Poznaję ludzi, rozmawiam, czasami udaje mi się spotkać z nimi na żywo.
Spaceruję.
Uczę się. Dość dużo, bo lubię. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Kosa13 »

@Akolita
Dzięki za odpowiedź :). Jestem płci męskiej ! Nie wiem z której części wypowiedzi skojarzyłeś mnie z płcią przeciwną :p. Osobiście spanie w dzień uważam za poddawanie się :D, chyba, że jestem skrajnie zmęczony. Bardzo fajne zajęcie z tym rysowaniem, kiedyś jak miałem 5-7 lat to uwielbiałem przerysowywać różne ilustracje z gazet kolorowych, ale myślę, że po takiej przerwie będzie ciężko i nie wiem czy to nadal mi sprawia przyjemność. Apropo sportów: na prawdę myślałem o bieganiu, tylko, że trochę zimno póki co, a żeby się zmotywować w taką pogodę... jest ciężko + nie mam sprzętu na bieganie w taką pogodę ... Upijanie się ... to jest coś dla mnie :P, tylko przed lustrem trochę lipa, zacznę zachęcać moich przyjaciół :P (też są intro). Opowiadania nie dla mnie. Lubię ludzi, ale nie umiem nawiązywać z nimi relacji, tzn. średnio mi to wychodzi, zawsze palne jakąś głupotę i już opinia głupka gotowa, hehe. A no i juz mam w sumie 17 lat, dzisiaj mam urodziny :D:D:D.
Czekam na wypowiedzi innych :).
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Akolita »

Ach, to pewnie to przemęczenie, czytam szybko i niedbale, pewnie stąd moja pomyłka. ;)
Ja z kolei jestem dziewczynką. ;)
Sto lat, Wszystkiego naj, najlepszego, jak najmniej czasu na nudę, wielu inspiracji w życiu. Buziaki i uściski :* *hug*
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Kosa13 »

A dziękuję :). Coś czuję, że ten rok w moim życiu spędzę pod hasłem "W poszukiwaniu siebie" :). Przepraszam za off top.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: highwind »

Ode mnie również 100 lat :)
Ja naparzam na kompie od jakichś 16u lat i jeszcze mi się nie znudziło :P
W wolnych chwilach, których ostatnio mi brakuje bawię się w amatorski digital painting albo uczę się japońskich kanji. Właśnie, może znajdź sobie jakiś ciekawy, egzotyczny język i spróbuj się go pouczyć? Połączysz przyjemne z pożytecznym ;) Niestety, moja codzienna rutyna wygląda tak: wstać, iść do pracy, wrócić, komp, spać. Czekam na iskrę zapłonową, która wybije mnie z tej pętli.
Awatar użytkownika
kukurumba
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:44
Płeć: kobieta
MBTI: INFP
Lokalizacja: śląsk

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: kukurumba »

A ja polecam zagłębić się w historię kinematografii, filmy oglądać lubi chyba każdy. :) Ja właśnie w wieku 17 lat zaczęłam poznawać takich klasyków jak Bergman, Bunuel, Kieślowski, Has, von Trier, Haneke, Konwicki, kiedyś jakaś gazeta wydała cykl z polskimi filmami, niektóre tytuły były naprawdę interesujące. Teraz chciałabym skupić się na Tarkowskim, Antonionim, Fellinim, Herzogu.... Zwiagincew jest cudowny. Filmy te mają to do siebie, że coś ze sobą niosą, są długie więc 2-3 h ma się z głowy i wybór tytułów i nazwisk jest naprawdę ogromy, starczy na kilkanaście lat. :D Teraz moje życie wygląda tak, że idę na uczelnię, wracam, uczę się, idę spać i tak od ostatnich 3 lat. 8)
I wszystkiego najlepszego! :)
INFP
Awatar użytkownika
Lunatic
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 30 paź 2011, 19:34
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Lunatic »

Ja to w wolnych chwilach zazwyczaj śpie ;) A jak nie, to albo włącze sobie jakieś anime, film, czy serial (bardzo rzadko gry), albo wezmę gitarkę i sobie pogram (od niedawna gram, więc słabo mi to idzie, ale jakoś daje radę ;p).
Co do biegania, też mam zamiar zacząć biegać, pogoda mi nie straszna, ale nie mogę się jakoś zmotywować. Zresztą u mnie z motywacją jest cienko.
Próbowałem rysować, pisać, ale jak przychodzi co do czego, to mi się nie chce i wolę iść spać :P
A jak nie chce mi się już nic robić, nawet spać, to biorę psa i wychodzę na dłuższy spacer ;d
Ostatnio też zabrałem się za naukę programowania. W sumie w szkole mam programowanie (chodzę do technikum informatycznego), ale w szkole jak to w szkole, lepiej się uczyć samemu ;P
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: cityCAT »

Wlasciwie nie mogę powiedziec ze cos robię na co dzien, bo robię tyle rzeczy, że musialabym stworzyc spaśniętą listę, a i tak wszytsko cechuje się okresowością i przeplatane jest w momentami utknięcia w czasoprzestrzeni depresyjno-stagnacyjnej(heh :.P). Nawet takie czynnosci jak jedzenie i spanie przechodzą skrajne wahania o częstotliwości co 24h (jednego dnia spię w nocy 3 h, następnego 10 w dzien itd)

Potrzebuję rygoru... :evil:
Actually, I CAN
Schmalzler
Introwertyk
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2011, 17:36
Płeć: nieokreślona

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: Schmalzler »

W warunkach naturalnych, to jest wakacyjno-feryjnych, rozwijam się na wszystkich frontach, gram na gitarze, czytam książki, oglądam dobre filmy, biegam, macham hantlami, piszę opowiadania do szuflady, dokształcam się intensywnie i okazjonalnie schlewam się w miłym towarzystwie.

Tak przez dwa, trzy miesiące.

Przez resztę roku snuję się smętnie z podkrążonymi gałami, marzę o ciepłym wyrze i wystarczającej ilości czasu, by się na nim w końcu wyspać. I spijam piwsko przed telewizorem. No, tak źle może nie jest, ale nie ulega wątpliwości, że gdyby nie obowiązki to odkryłbym już co najmniej lekarstwo na raka, a może nawet i dwa. :)
Keep talking, I'm diagnosing you.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: MetalMan »

Ja żałuję, że w Twoim wieku siedziałem godzinami przed kompem, teraz wykorzystałbym ten czas na gitarę, programowanie, książki.
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
black_rainbow
Intronek
Posty: 58
Rejestracja: 11 paź 2010, 8:35
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: black_rainbow »

Oprócz już wyżej wymienionych – czytania, rysowania, malowania - mnie od jakiegoś czasu zajmuję modelowanie, rzeźbienie z masy solnej.
Możesz wyrobić z niej co Ci się tylko podoba, upiec i pomalować farbami. Mnie ostatnio zajmowały świeczniki i anioły. Dosyć pracochłonne i czasochłonne zajęcie, nawet nie zauważysz, że minęły godziny. Ale to chyba na plus przy nudzie. :)
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: leonidas »

sport sport sport sport

lekiem na wszystko
Awatar użytkownika
K-PAX
Introwertyk
Posty: 81
Rejestracja: 08 lis 2010, 16:06
Płeć: nieokreślona

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: K-PAX »

Ja w wieku 15/16 lat zacząłem się poważniej interesować horrorem. Olałem lektury szkolne i czytałem Lovecrafta, Poego, Kinga, Mastertona, Rice, Barkera, Koontza, Guya itp, etc... Szukałem najróżniejszych filmów z pod szyldu horroru i makabry... Pisałem do szuflady opowiadania o seryjnych mordercach, zombie, duchach i patologii :P

Teraz w wieku 21 lat... szkoda gadać :D
INTJ, 5w4
Awatar użytkownika
kukurumba
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2012, 20:44
Płeć: kobieta
MBTI: INFP
Lokalizacja: śląsk

Re: Co robicie na co dzień ? :)

Post autor: kukurumba »

K-PAX pisze:Ja w wieku 15/16 lat zacząłem się poważniej interesować horrorem. Olałem lektury szkolne i czytałem Lovecrafta, Poego, Kinga, Mastertona, Rice, Barkera, Koontza, Guya itp, etc... Szukałem najróżniejszych filmów z pod szyldu horroru i makabry... Pisałem do szuflady opowiadania o seryjnych mordercach, zombie, duchach i patologii :P

Teraz w wieku 21 lat... szkoda gadać :D
Eeeeej, ja też mam 21 i dalej lubię Kinga i historie o seryjnych mordercach :twisted: W takim razie od dziś będę się tego wstydzić ;p
INFP
ODPOWIEDZ