plany na Sylwestra

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
ćma
Intronek
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: plany na Sylwestra

Post autor: ćma » 04 gru 2016, 23:51

Syogliss pisze:Party hard ze szczurami i Simsami, a co se będę żałować!
The Sims Rulez! :D
Trójka czy czwórka?
Wszystko, co widzisz, to tylko perspektywa, wszystko, co słyszysz, to tylko opinia.

Awatar użytkownika
Syogliss
Intronek
Enneagram: 4w5

Post autor: Syogliss » 05 gru 2016, 10:36

Trójka! Grałam na Originie w czwórkę w jakąś 48-godzinną wersję i po pięciu godzinach myślałam, że zasnę nad tą grą. Więc na zawsze wierna trójce :D
And everything under the sun is in tune
but the sun is eclipsed by the moon.

Awatar użytkownika
ćma
Intronek

Post autor: ćma » 05 gru 2016, 10:53

Syogliss pisze:Trójka! Grałam na Originie w czwórkę w jakąś 48-godzinną wersję i po pięciu godzinach myślałam, że zasnę nad tą grą. Więc na zawsze wierna trójce :D
Też zastanawiałam się nad czwórką, ale jak zobaczyłam animacje, to mi przeszło;)

Szkoda, że nie można grać online z ludźmi-Simami :D
Wszystko, co widzisz, to tylko perspektywa, wszystko, co słyszysz, to tylko opinia.

Awatar użytkownika
Syogliss
Intronek

Post autor: Syogliss » 05 gru 2016, 10:57

Grafika w czwórce jest okropna. Niby miała być rewolucja, do przodu i w ogóle och i ach, a jedynym fajnym elementem tam jest tworzenie Sima (choć jak wróciłam z powrotem to trójki to stwierdziłam, że chyba nawet czwórka z tym leży). W czwórce nie można nawet dowolnie edytować kolorów, nie ma tej palety. Może z dodatkami robi się trochę ciekawsze, ale i tak raczej nie wydałabym na to ani grosza ;)

Rzeczywiście mogliby zrobić online, ale ja bym mogła o Simsach gadać i gadać, ale zaraz tu się offtop zrobi :D
And everything under the sun is in tune
but the sun is eclipsed by the moon.

Awatar użytkownika
ćma
Intronek

Post autor: ćma » 05 gru 2016, 11:40

Syogliss pisze: Rzeczywiście mogliby zrobić online, ale ja bym mogła o Simsach gadać i gadać, ale zaraz tu się offtop zrobi :D
Załóż osobny wątek na "hobby" :D

Awatar użytkownika
Tranquillo
Intronek
MBTI: INFJ?

Post autor: Tranquillo » 31 gru 2016, 21:40

To jedyny dzień, w którym akceptuje nadzwyczaj alkohol. To jedyny dzień, w którym po całorocznym letargu budzą się ze snu moje kolumny. To jedyny dzień, w którym biegam pół nagi, naebany po podwórku bawiąc się z psem i śpiewając Panamę Van Halen'a.
To jedyny dzień, w którym najbardziej doskwiera mi moja samotność.
Panie 2016 ! Kij Panu w oko !

Mati ubo
Introrodek
Enneagram: 456

Post autor: Mati ubo » 31 gru 2016, 22:35

Też spędzam go samotnie może następny będzie inny mam cały rok aby nad tym popracować .Miłej zabawy wszystkim dziś .

Awatar użytkownika
SCD
Introwertyk
Enneagram: 6w5

Post autor: SCD » 01 sty 2017, 8:47

...przespałem go :lol:
Tylko to co czujesz mnie interesuje.

Awatar użytkownika
nyarlathotep
Introwertyk
MBTI: INTP
Kontakt:

Post autor: nyarlathotep » 02 sty 2017, 2:59

Sylwestra spędziłem wymieniając w zasilaczu te kondensatory, które z walców przeistoczyły się bardziej w kulki. Sylwester z notebookiem ze schematem w jednej ręce, a lutownicą w drugiej.
Irrecoverable error, bailing out.
C:>_

Awatar użytkownika
SCD
Introwertyk
Enneagram: 6w5

Post autor: SCD » 02 sty 2017, 16:32

nyarlathotep pisze:Sylwestra spędziłem wymieniając w zasilaczu te kondensatory, które z walców przeistoczyły się bardziej w kulki. Sylwester z notebookiem ze schematem w jednej ręce, a lutownicą w drugiej.
Offtopując, to zasilacze przenośne nie są klejone całe od środka?
Tylko to co czujesz mnie interesuje.

Awatar użytkownika
nyarlathotep
Introwertyk
MBTI: INTP
Kontakt:

Post autor: nyarlathotep » 03 sty 2017, 2:05

A jeździcie czasami na Sylwestra gdzieś? Bo ja parę razy byłem tu i ówdzie i mnie takie wyjazdy męczą, a Sylwester na ulicy w ogóle jest dla mnie męczący (raz spędziłem w Wiedniu).
133699 pisze:Offtopując, to zasilacze przenośne nie są klejone całe od środka?
Offtopując, to był ATX, notebook pracował z baterii i wyświetlał schemat zasilacza, bo o ile aluminiowe puszki kondensatorów w kulki się zmieniły, to "skórka" z parametrami po prostu odpadła. Niektóre zasilacze do notebooków są w zalewie, to wtedy z naprawy klapa. Jeżeli tylko obudowa jest spawana/klejona, robię na rogu nacięcie ok. 1mm szerokości i do uzyskania przelotu, odkształcam w imadle spaw równocześnie rozrywając śrubokrętem, często puszcza. Po naprawie łączę taśmą albo na owijanie całości, albo na stapianie paskiem plastiku i rozgrzanym metalem, choć to śmierdząca zabawa.
Irrecoverable error, bailing out.
C:>_

Awatar użytkownika
Biała_Dama
Pobudzony intro
MBTI: INFP-T
Kontakt:

Post autor: Biała_Dama » 09 sty 2017, 18:44

nyarlathotep pisze:A jeździcie czasami na Sylwestra gdzieś? Bo ja parę razy byłem tu i ówdzie i mnie takie wyjazdy męczą, a Sylwester na ulicy w ogóle jest dla mnie męczący (raz spędziłem w Wiedniu).
A ja czasem nawet zazdroszczę ludziom takich wyjazdów. Za granicę, w góry, nad morze czy w ogóle do jakichś znajomych z innego miasta... Może i na dłuższą metę dla introwertyka taki sposób spędzania Sylwestra może być męczący, ale sama świadomość zrobienia czegoś innego w ten niby szczególny dzień, znalezienia się w innym miejscu niż na co dzień, jest bardzo przyjemna. Mi się zdarzyło tylko raz, rok temu właśnie, pojechałam z chłopakiem do jego przyjaciela do Krakowa. Była nas trójka i pół nocy przechodziliśmy po rynku i różnych knajpach...w stanie już dość mocno radosnym. I moje podejście było takie jak napisałam - początkowo euforia, bo Kraków, bo poznam nowego kolegę, inne otoczenie, ale jak już wybyliśmy w to miasto, to miałam ochotę wsiąść w najbliższy pociąg i wrócić do siebie. Ale mnie też męczy takie upijanie się do nieprzytomności, bo nie lubię niczego nie pamiętać, huh.
“The optimist sees the donut, the pessimist sees the hole.”
~ Oscar Wilde

czarnadziurawelbie
Introwertyk
MBTI: INFP
Kontakt:

Post autor: czarnadziurawelbie » 01 paź 2017, 20:58

Sylwestra tradycyjnie spędzę w domu, i to z wyboru :)

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 01 paź 2017, 21:29

W sumie już trzeba myśleć nad tym, w tamtym roku byłem kierowcą.
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk

Post autor: Pomidor » 03 paź 2017, 9:20

Myślę, że Tomb Raider ;)

ODPOWIEDZ