co Was śmieszy

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: co Was śmieszy

Post autor: bartek93 »

mindlessness pisze: 11 sty 2019, 0:44 hejjj,
apelując do wszystkich w temacie tutaj.
Ja tylko napisałam CO MNIE ŚMIESZY.
To jest śmieszna sytuacja. Komizm chwili. Personifikacja. Jakaś gra na scenie, cokolwiek.
Nie pisałam, że mam problem z współlokatorką ._.
I czuję się trochę dziwnie, że jest taki duży odzew, mój pierwszy post życia xd
Dziękuję za każdy odzew, ale potrafię dostrzegać wiele rzeczy sama, może nie przetwarzałam tak bardzo tego,
dlaczego tak może być, bo to nie było dla mnie ważne, by to wiedzieć.
Naprawdę się dziwnie teraz czuję. Pomocy ._.
Chyba nie umiem być śmieszna i nie ma poczucia humoru, albo nikt nie rozumie mojego poczucia humoru ._.
Ej, luzik :wink: Mnie przedstawiona sytuacja bardzo rozbawiła, bo sam pracowałem z introwertykiem większym niż ja i zawsze jak coś burczał pod nosem mi w odpowiedzi, to zaczynałem się strasznie przejmować tym, że powiedziałem coś nie tak :lol:
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: co Was śmieszy

Post autor: highwind »

mindlessness pisze: 11 sty 2019, 0:44 hejjj,
apelując do wszystkich w temacie tutaj.
Ja tylko napisałam CO MNIE ŚMIESZY.
To jest śmieszna sytuacja. Komizm chwili. Personifikacja. Jakaś gra na scenie, cokolwiek.
Nie pisałam, że mam problem z współlokatorką ._.
I czuję się trochę dziwnie, że jest taki duży odzew, mój pierwszy post życia xd
Dziękuję za każdy odzew, ale potrafię dostrzegać wiele rzeczy sama, może nie przetwarzałam tak bardzo tego,
dlaczego tak może być, bo to nie było dla mnie ważne, by to wiedzieć.
Naprawdę się dziwnie teraz czuję. Pomocy ._.
Chyba nie umiem być śmieszna i nie ma poczucia humoru, albo nikt nie rozumie mojego poczucia humoru ._.
To ja zabiorę głos jako administrator i osoba, która pomimo wywołania wilków z lasu, podobnie odebrała zaistniałą sytuację (znaczy co oni się tak rzucili z radami).
@bartek93, @rael: Jak offtopujecie, to próbujcie przynajmniej sprowadzać rozmowę na tor związany z tematem. Zwróćcie uwagę na mój post (mam nadzieję, że to widać, przynajmniej taki miałem zamysł; jak nie, to sorry), gdzie odpowiadam, ale i staram się przedstawić komiczne/groteskowe sytuacje o podobnym kontekście ze swojego życia i zwieńczam to czymś, co już z całą pewnością mnie śmieszy i pasuje do sytuacji. Tak to wypadałoby rozgrywać. Proszę o rozwagę na przyszłość. W razie chęci dyskusji -> PW.

PS. Śmieszy mnie zaistniała sytuacja :P
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: co Was śmieszy

Post autor: Alphekka »

Haha, to ja w takim razie jestem osobą, z której @mindlessness by się śmiała do rozpuku :lol:
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: co Was śmieszy

Post autor: Arsen »

Śmieszy mnie jak ktoś ma śmieszny śmiech XD Jak taka osoba zaczyna chichrać to ja automatycznie mam tak samo, czasem to pętla bez końca i ludzie patrzą jak na uciekinierów z zakładu jakiegoś :D
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: co Was śmieszy

Post autor: nika35 »

Mnie jakoś nic nie śmieszy, nie bywam w takim towarzystwie, które jest śmieszne.
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 296
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: co Was śmieszy

Post autor: tonerek »

ODPOWIEDZ