co Was śmieszy

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
kosmonauta80
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 07 wrz 2012, 20:19
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Tarnów

co Was śmieszy

Post autor: kosmonauta80 »

Mnie np śmieszy to, że niektórzy ludzie w bardzo emocjonalny sposób reagują na byle pierdołę np znajomy miał mieć rozmowę kwalifikacyjną, ale mu ją przełożyli. No i z tego powodu chłopak przeżywa :lol:
Awatar użytkownika
Alex
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2012, 15:53
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: UK

Re: co Was śmieszy

Post autor: Alex »

Takie rzeczy nie sa do konca smieszne, przynajmniej nie dla mnie, to raczej bardziej frustrujace kiedy widzisz ze ktos sie martwi o jakies pierdoly, sprawy podrzednej waznosci a ty nie wazne jakie rady czy pocieszenia dasz, oni i tak sie beda przejmowac.
Nie wiem w sumie co mnie smieszy, trudno dac prosta odpowiedz, w wiekszosci zarty ale na pewno nie rasistowskie -.-
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: co Was śmieszy

Post autor: highwind »

Śmieszą mnie sytuacje i gagi niespodziewane, groteskowe, naciągane, niesmaczne, wywołujące konsternację otoczenia i ogólne wrażenie "co ja pacze/what the fuck did I just watch". Na przykład:
Cave Explorer
Często w moim porytym poczuciu humoru jestem osamotniony i nie raz zdarza mi się kogoś niechcący zgorszyć/obrazić, zwłaszcza kobiety, bo są bardziej wyczulone, a ja nie mam skrupułów. Natomiast kiedy spotykam drugą osobę, potrafiącą się śmiać z tych samych rzeczy co ja, to z automatu wiem, że będziemy potrafili świetnie się dogadać.
Awatar użytkownika
Alex
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2012, 15:53
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: UK

Re: co Was śmieszy

Post autor: Alex »

highwind pisze:Na przykład:
Cave Explorer
That's sick. There are some things that are too far.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: co Was śmieszy

Post autor: apohawk »

Moi dwaj ulubieńcy :)
Piotr Bałtroczyk i George Carlin
Nie tylko za same teksty, historie i przemyślenia, ale i za sposób w jaki opowiadają. Pokazują, że opowiadanie dowcipu to sztuka (szczególnie Bałtroczyk).
No good deed goes unpunished.
kosmonauta80
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 07 wrz 2012, 20:19
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Tarnów

Re: co Was śmieszy

Post autor: kosmonauta80 »

Mnie śmieszy to co się wyrabia na YT ostatnio: wzajemny hejt i napierdalanie się gimbusów w coraz to wymyślniejszych komentarzach. Nie mogę idę spać bo pierdolne zaraz :lol:
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: co Was śmieszy

Post autor: degieb »

kosmonauta80 pisze:Mnie śmieszy to co się wyrabia na YT ostatnio: wzajemny hejt i napierdalanie się gimbusów w coraz to wymyślniejszych komentarzach. Nie mogę idę spać bo pierdolne zaraz :lol:
Widze że ktoś ostatnio mnie oglądał bo mam hejt i wojnę gimbusów ale moi widzowie dorwali hejtera :mrgreen:

Tak na serio to śmieszą mnie głupie rzeczy,np to:
http://www.youtube.com/watch?v=wrJyfdbA ... ature=plcp
Może stare ale nadal pro:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... AxVR2tvpA4
Mhm.
Awatar użytkownika
midnight_rider
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:28
Płeć: nieokreślona

Re: co Was śmieszy

Post autor: midnight_rider »

A wszystko to jest
identycznie trwałe
jak numer telefonu
na pudełku zapałek
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: co Was śmieszy

Post autor: dreamer08 »

Przeważnie śmieszą mnie rzeczy, które nie śmieszą innych. Jeśli jest to suchar, musi być solidny. Lubię oglądać kabarety i w najgorszym wypadku wywołują jedynie uśmiech. Jeśli natomiast skecz jest dobry... zdarza mi się i spaść z kanapy.
I śmieszy mnie również głupota ludzka, która czasami bije wszelkie rekordy. Może nie robię tego ostentacyjnie, ale czasem po prostu śmieję się pod nosem, kiedy słyszę jakieś bzdety.
Obrazek
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: co Was śmieszy

Post autor: MetalMan »

highwind pisze:Często w moim porytym poczuciu humoru jestem osamotniony i nie raz zdarza mi się kogoś niechcący zgorszyć/obrazić, zwłaszcza kobiety, bo są bardziej wyczulone, a ja nie mam skrupułów. Natomiast kiedy spotykam drugą osobę, potrafiącą się śmiać z tych samych rzeczy co ja, to z automatu wiem, że będziemy potrafili świetnie się dogadać.
Skądś to znam. Miałem kolege w klasie w LO, z którym można było tak pożartować, czasami na lekcji, po tym jak ktoś się 'wystawił', nawet nie musieliśmy komentować, tylko spojrzeć na siebie, czy druga osoba zauważyła dwuznaczność i w śmiech. :D

A w ogóle to zupełnie nie zrozumieliście, jakie było zamierzenie tego tematu. Wstydźcie się.
Co mnie śmieszy: Jak trafia się 2 ekstrawertyków, z których jeden zagaduje drugiego, przez co drugi czuje dyskomfort, bo nie może dojść do słowa. hahaha :D
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
emotiva
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2013, 11:11
Płeć: nieokreślona

Re: co Was śmieszy

Post autor: emotiva »

Dużo rzeczy, sytuacji mnie śmieszy, ale kiedy śmieszne jest śmieszne, to nie klasyfikuję, nie rozkładam, tylko przeżywam daną chwilę. Dlatego nie będę pisać ze stuprocentową pewnością i uważać za stuprocentową prawdę, że lubię taki czy inny typ humoru :)
Chcąc być kimś innym, trwonisz to, kim jesteś.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: co Was śmieszy

Post autor: leonidas »

smieszy mnie pan popek monster, uwielbiam go
Chlorskyy
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2013, 22:37
Płeć: nieokreślona

Re: co Was śmieszy

Post autor: Chlorskyy »

Czarny humor, głównie. Lekkie wypaczenie przez internet, tutaj już mało rzeczy potrafi mnie zadziwić. Śmieszą mnie też absurdy dnia codziennego i niemiłe przypadki moich znajomych, mój śmiech jest dość specyficzny i często 'wybucham' w najmniej odpowiednich sytuacjach przez co czuję się potem niezręcznie. Kocham wszystkie filmy Stanisława Bareji i humor w nich zawarty. Ulubiony kabareciarz - Grzegorz Halama.
ISFP 4w5
Awatar użytkownika
Porii
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 29 kwie 2013, 20:12
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Skierniewice

Re: co Was śmieszy

Post autor: Porii »

Śmieszą mnie sytuacje naturalne, niespodziewane, nieplanowane. Nie znoszę fałszu i wiem że jestem dziwna ale nie śmieszą mnie rzeczy następujące : Kabarety, żarty rasistowskie o jakiejkolwiek narodowości, ogólnie większość dowcipów i nie przepadam za komediami, chyba że są inteligentne i można z nich coś wynieść :wink:
" Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie. Pytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju" - J.F.Kennedy
ODPOWIEDZ