Tatuaże i piercing

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 403
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: intbrun »

Ależ oczywiście. Tylko wtedy na pytanie 'dlaczego masz taki tatuaż" odpowiadasz "spodobał mi się i sobie zrobiłem" i to zupełnie satysfakcjonująca odpowiedź. Jeśli jednak właściciel takiegoż decyduje się na wprowadzenie nutki tajemniczości, nawiązując do wyrażania siebie, to powinien umieć jakoś logicznie wybrnąć ;-)
kam0101

Re: Witam!

Post autor: kam0101 »

Mam jeden tatuaż, na przedramieniu. Zrobiony stosunkowo niedawno. Zawsze mnie fascynowały, ale decyzję o zrobieniu odkładałem bardzo długo. Dopiero kiedy znalazłem dla niego znaczenie i odpowiedni przekaz podjąłem ostateczną decyzję. Teraz przypomina mi każdego dnia o tym kim jestem, dokąd zmierzam, co jest moją siłą i wyraża mój stosunek do rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Introja »

Ja chyba sobie nigdy nie zrobię tatuażu. Wydaje mi się, że jestem na tyle zmienną osobą, że nic mi się nie będzie podobało tak na całe życie. Na szczęście są inne sposoby wyrażania siebie czy upamiętniania czegoś
kam0101

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: kam0101 »

Introja pisze: 22 paź 2021, 22:11 Ja chyba sobie nigdy nie zrobię tatuażu. Wydaje mi się, że jestem na tyle zmienną osobą, że nic mi się nie będzie podobało tak na całe życie. Na szczęście są inne sposoby wyrażania siebie czy upamiętniania czegoś
Zgadzam się, jest cała masa sposobów na wyrażanie siebie. A Kreatywny introwertyk ma miliony pomysłów :D
Awatar użytkownika
Leela
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2021, 12:23
Płeć: kobieta
Enneagram: 9
MBTI: INFP

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Leela »

Huhu widzę mój ulubiony temat to się wypowiem xD ja uwielbiam tatuaże. Piercing może trochę mniej, choć trochę tego żelastwa mam na sobie, a kiedyś było jeszcze więcej... No więc mam parę tatuaży, a planuje jeszcze więcej. Uwielbiam tą formę ekspresji- ale tylko wtedy gdy jest to estetyczne i dobrze wykonane. A gdy jeszcze tatuaże są estetyczne i dobrze wykonane na pięknych ludziach, to już w ogóle oh i ah- cóż, jestem słabym człowiekiem, a do tego wzrokowcem. Nie będę ściemniać, że wygląd nie ma znaczenia...
Sama też trochę próbuję swoich sił w tym temacie i mam już kilka dziar na koncie, choć nie jest to nic spektakularnego ;)
kam0101

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: kam0101 »

Leela pisze: 24 paź 2021, 15:36 Huhu widzę mój ulubiony temat to się wypowiem xD ja uwielbiam tatuaże. Piercing może trochę mniej, choć trochę tego żelastwa mam na sobie, a kiedyś było jeszcze więcej... No więc mam parę tatuaży, a planuje jeszcze więcej. Uwielbiam tą formę ekspresji- ale tylko wtedy gdy jest to estetyczne i dobrze wykonane. A gdy jeszcze tatuaże są estetyczne i dobrze wykonane na pięknych ludziach, to już w ogóle oh i ah- cóż, jestem słabym człowiekiem, a do tego wzrokowcem. Nie będę ściemniać, że wygląd nie ma znaczenia...
Sama też trochę próbuję swoich sił w tym temacie i mam już kilka dziar na koncie, choć nie jest to nic spektakularnego ;)
Jak będziesz chciała to pochwal się swoją twórczością. Chętnie zobaczę co stworzyłaś :) Działasz w obrębie jakiegoś jednego stylu, czy jesteś otwarta na wszystko?
Awatar użytkownika
Leela
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2021, 12:23
Płeć: kobieta
Enneagram: 9
MBTI: INFP

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Leela »

kam0101 pisze: 24 paź 2021, 16:04 Jak będziesz chciała to pochwal się swoją twórczością. Chętnie zobaczę co stworzyłaś :) Działasz w obrębie jakiegoś jednego stylu, czy jesteś otwarta na wszystko?
Kurcze, u mnie to naprawdę totalne początki i jeszcze nie mam swojego stylu... choć z drugiej strony, robię handpokiem, więc zawsze to jakieś raczej proste i niewielkie motywy. Lubię czyste linie i proste cieniowania. Jestem trochę pedantyczna jeśli o to chodzi :/ I póki co po prostu robiłam to co sobie klienci zażyczyli. Przychodzili do mnie ze wzorem, ja czasem lekko przerabiałam i działałam. A przykłady... Tu coś mam jeszcze z czasów jak coś na insta wrzucałam... Reszta zdjęć zaginęła wraz ze skradzionym telefonem :/
https://www.instagram.com/p/CGjyyZ6B40g/
https://www.instagram.com/p/CGnCQIPBqyI/
kam0101

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: kam0101 »

Leela pisze: 24 paź 2021, 16:39
kam0101 pisze: 24 paź 2021, 16:04 Jak będziesz chciała to pochwal się swoją twórczością. Chętnie zobaczę co stworzyłaś :) Działasz w obrębie jakiegoś jednego stylu, czy jesteś otwarta na wszystko?
Kurcze, u mnie to naprawdę totalne początki i jeszcze nie mam swojego stylu... choć z drugiej strony, robię handpokiem, więc zawsze to jakieś raczej proste i niewielkie motywy. Lubię czyste linie i proste cieniowania. Jestem trochę pedantyczna jeśli o to chodzi :/ I póki co po prostu robiłam to co sobie klienci zażyczyli. Przychodzili do mnie ze wzorem, ja czasem lekko przerabiałam i działałam. A przykłady... Tu coś mam jeszcze z czasów jak coś na insta wrzucałam... Reszta zdjęć zaginęła wraz ze skradzionym telefonem :/
https://www.instagram.com/p/CGjyyZ6B40g/
https://www.instagram.com/p/CGnCQIPBqyI/
Jestem pod wrażeniem. Fajnie Ci to wychodzi. Tym bardziej, że jest to "ręczna robota". Na razie nie planuje kolejnych tatuaży, ale coś w konwencji tego psa byłoby całkiem, całkiem :D
Awatar użytkownika
Leela
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2021, 12:23
Płeć: kobieta
Enneagram: 9
MBTI: INFP

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Leela »

Skromnie się polecam xD Psinkę całkiem przyjemnie mi się robiło, tym bardziej, że to od początku do końca był mój wzór. Działanie spodobało mi się to na tyle, że może w końcu się odważę, zrobię jakieś portfolio i poszukam jakiegoś studia co by mnie przyjęło...
kam0101

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: kam0101 »

Pewnie. Do odważnych świat należy. Nie zawsze jest lekko, ale warto. Wiem po sobie, najtrudniej ruszyć. :ok:
Awatar użytkownika
Leela
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2021, 12:23
Płeć: kobieta
Enneagram: 9
MBTI: INFP

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Leela »

No właśnie z tym ruszeniem najgorzej. Zwłaszcza gdy nie wierzy się we własne siły i zdolności xD
ODPOWIEDZ