Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Dyskusje dotyczące życia, społeczeństwa, polityki, filozofii itp.
xanax
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 9:04
Płeć: mężczyzna

Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: xanax » 07 gru 2017, 9:41

Bankierzy kabaliści niszczą patriotyzm,tożsamość narodową,rodzinę. Promują zboczenia i dewiacje. Kontrolująca ludzkość satanistyczna sekta – Illuminati – kabaliści, żydowscy bankierzy i masoneria zadłużają państwa w celu dosłownego wykupienia i finansowego zniewolenia całego świata. Ich kontrola nad naszą kulturą jest tak efektywna, że dopiero teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę z faktu bycia ich niewolnikami. Zaczynamy dostrzegać prawdę w momencie gdy nasz glob przemienia się w imperialistyczne państwo policyjne. Również „wyzwolenie seksualne” i pornografia są bronią polityczną zaprojektowaną w celu degradacji i manipulacji społeczeństwa. Illuminati wiedzą że prawdziwy mężczyzna, posiadający wsparcie lojalnej żony, będzie walczył w obronie swojej rodziny i zrobi wszystko by zapewnić swoim dzieciom dobrą przyszłość. Dlatego lepszym rozwiązaniem dla nich jest zamienić mężczyzn i kobiet w uzależnione od seksu jednostki, skłonne zdradzić swoje rodziny za chwilę przyjemności.
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... Eh4bALz5IE

Rothschildowie i Nowy Porządek Świata
https://www.youtube.com/watch?v=vgIJdlq1A-s


Zagłębiał się ktoś z Was w te tematy ? Dla większości to teorie spiskowe bandy wariatów, ale ...

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.."

Awatar użytkownika
Anthrax91
Introwertyk
Posty: 128
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Anthrax91 » 07 gru 2017, 19:33

Gdy żółte napisy z youtuba wejdą za mocno.

Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Pomidor » 09 gru 2017, 15:31

Żeby wiedzieć jak jest naprawdę, to musiałbyś sam jakoś w to wchłonąć. Wierząc w takie filmiki zamiast otwierać oczy tak naprawdę dajesz się tylko manipulować. Docieranie do prawdy nie jest takie łatwe a szukanie jej w internecie to też nie najlepszy pomysł.

ODPOWIEDZ