Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Dyskusje dotyczące życia, społeczeństwa, polityki, filozofii itp.
xanax
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 9:04
Płeć: mężczyzna

Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: xanax » 07 gru 2017, 9:41

Bankierzy kabaliści niszczą patriotyzm,tożsamość narodową,rodzinę. Promują zboczenia i dewiacje. Kontrolująca ludzkość satanistyczna sekta – Illuminati – kabaliści, żydowscy bankierzy i masoneria zadłużają państwa w celu dosłownego wykupienia i finansowego zniewolenia całego świata. Ich kontrola nad naszą kulturą jest tak efektywna, że dopiero teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę z faktu bycia ich niewolnikami. Zaczynamy dostrzegać prawdę w momencie gdy nasz glob przemienia się w imperialistyczne państwo policyjne. Również „wyzwolenie seksualne” i pornografia są bronią polityczną zaprojektowaną w celu degradacji i manipulacji społeczeństwa. Illuminati wiedzą że prawdziwy mężczyzna, posiadający wsparcie lojalnej żony, będzie walczył w obronie swojej rodziny i zrobi wszystko by zapewnić swoim dzieciom dobrą przyszłość. Dlatego lepszym rozwiązaniem dla nich jest zamienić mężczyzn i kobiet w uzależnione od seksu jednostki, skłonne zdradzić swoje rodziny za chwilę przyjemności.
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... Eh4bALz5IE

Rothschildowie i Nowy Porządek Świata
https://www.youtube.com/watch?v=vgIJdlq1A-s


Zagłębiał się ktoś z Was w te tematy ? Dla większości to teorie spiskowe bandy wariatów, ale ...

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.."

Awatar użytkownika
Anthrax91
Pobudzony intro
Posty: 129
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Anthrax91 » 07 gru 2017, 19:33

Gdy żółte napisy z youtuba wejdą za mocno.

Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 264
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Pomidor » 09 gru 2017, 15:31

Żeby wiedzieć jak jest naprawdę, to musiałbyś sam jakoś w to wchłonąć. Wierząc w takie filmiki zamiast otwierać oczy tak naprawdę dajesz się tylko manipulować. Docieranie do prawdy nie jest takie łatwe a szukanie jej w internecie to też nie najlepszy pomysł.

Awatar użytkownika
patha
Intronek
Posty: 46
Rejestracja: 18 sty 2016, 5:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP/J-T

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: patha » 29 gru 2017, 12:10

Są w tym prawdy, półprawdy i kłamstwa. Najskuteczniejszą metodą dezinformacji jest chaos informacyjny.Prawdziwe informacje, które chce się ukryć miesza się z kłamstwami, plotkami, półprawdami i absurdami, które tak się przyklejają do tematu, że żaden poważny człowiek nie będzie chciał się tym zajmować, by się nie ośmieszyć w oczach innych powaznych ludzi. Więc jeżeli istnieją jakieś niecne plany przejęcia władzy nad światem, to globaliści niezwykle się cieszą, gdy występują na stronach dla oszołomów jako jaszczuroludzie, ufoludki, czy uczestnicy kabalistycznych rytuałów - bo dzieki temu nikt im nie przeszkadza ;-)

Sam termin "wyznawcy teorii spiskowych" uknuło w połowie XX w. CIA, żeby dyskredytować ludzi mających wątpliwości co do ich działań. A jednocześnie przeprowadzała w tamtym czasie wiele eksperymentów na ludziach, stojących daleko poza prawem i etyką. W ZSRS za niewiarę w socjalizm można było iść do psychuszki, ale to już inny poziom ;)

O demoralizacji wrogiego społeczeństwa m.in. przez poluźnienie obyczajów pisał już Sun Tze w swojej "Sztuce wojny", więc nie są to rzeczy nowe.

A sam mechanizm jest dość prosty - popęd seksualny to jeden z najsilniejszych ludzkich instynktów i kosztujący sporo energii. Więc rozseksualizowując społeczeństwo można sprawić, że nie będzie się ono zajmować niczym innym; nawet wbrew własnej woli, bo otoczeni bodźcami seksualnymi, które działają przecież podprogowo będą bezbronni wobec swoich biologicznych reakcji.Dotyczy to zwłaszcza ludzi młodych w wieku reprodukcyjnym, które to pokolenie zawsze było zarzewiem buntów, czy zmian społecznych. No i można w ten sposób ich energię rozładować...
To, że takie zjawisko istnieje nie mam żadnych wątpliwości, pytanie na ile, i co, co obserwujemy jest efektem świadomych planów jednej grupy ludzi, czy kilku róznych grup ludzi; a na ile pochodną zjawisk od ludzi niezależnych, takich jak np. postęp techniczny (zwłaszcza mediów), którego nikt nie ogarnia.

Przykładem takiego zjawiska jest przesunięcie na lewicy, które zdarzyło się w ostatnich 30 (?) latach. Dawniej młodzi gniewni lewicowi walczyli o prawa robotnicze, walczyli z burżuazją, z globalizmem, z zachodnim konsumpcjonizmem i elitami władzy. Teraz robotników mają w dupie, a walczą o tzw. prawa seksualne, cokolwiek to znaczy i wolność od pasa w dół; i biorą na to pieniądze od korporacji i miliarderów. No proszę jak dużo można sobie kupić za obietnicę {zapewnienia} poniewierania się bez konsekwencji :P

nieśmiała09
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 18 cze 2017, 16:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: nieśmiała09 » 01 sty 2018, 10:38

Zagłębiałam te tematy i uważam,że zwykli,szarży ludzie się nigdy nie dowiedzą jak rzeczywiście działa ten świat,przez kogo jest rządzony itd.Mimo wszystko twierdzę iż te teorie to pomieszanie prawdy z kłamstwami

jubei
Rozkręcony intro
Posty: 273
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: jubei » 01 sty 2018, 13:21

Aby zobaczyć jak świat działa wystarczy czytac historie. W szkole mi była obrzydzana. Ale układy, układziki, pakty tak samo działały w starożyttnym rzymie jak i na wojnach światowych. Dzisiaj też są układy, też jeden z drugim coś knuje tylko dowiemy sie o tym po kolejnych 50 latach przynajmniej
"Life is so unnecessary"

Awatar użytkownika
AlterEgoPiotra
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2018, 13:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ-A
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: AlterEgoPiotra » 02 sty 2018, 18:49

" Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by sam przytem nie stał się potworem. Zaś gdy długo spoglądasz w bezdeń, spogląda bezdeń także w ciebie. "
Wszystko jest dla nas do zbadania i poznania. Ale bardzo łatwo można się w tym zatracić. Uważam że są rzeczy na które nie mamy po prostu wpływu. I nie warto przejmować się nimi do takiego stopnia w którym odbija się to na nas samych i naszym otoczeniu. Na naszych bliskich zwłaszcza. Ktoś zaraz powie że gdyby większość ludzi zaczęła dociekać prawdy to świat byłby lepszy. Nie prawda. Świat będzie lepszy kiedy każdy z nas zacznie od siebie samego starając się być jak najlepszą wersją siebie. Dobro i zło przez każdą jednostkę jest definiowane inaczej. Ale każdy gdzieś tam w środku swego JA ma wbudowane zasady i wartości które można dalej nazwać moralnością. Wolę starać się być dobrym człowiekiem niż unikać fluoru w paście do zębów i prowadzić własny ogródek hodując przy tym własne zwierzęta aby uniknąć przykładowej manipulacji ze strony firm farmaceutycznych. Oczywiście podałem szalony przykład rodem z filmu. Temat jest bardzo ciekawy. Ale najczęściej opowieści z nim związane są niestety tylko teoriami. Ewolucja też jest teorią. A w świecie fizyki i matematyki istnieje wiele niewiadomych. Bardziej kibicuję ludziom zajmującym się liczbami pierwszymi niż fanom teorii spiskowych. Oczywiście nie neguję tematu. Wyrażam tylko swoją opinię.
<<< Dopóki walczysz Jesteś Zwycięzcą >>>

Awatar użytkownika
Lew
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2017, 23:12
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFP

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Lew » 04 sty 2018, 8:42

Gdzieś kiedyś czytałem, że cechą typową dla prymitywnych ludów jest to, że żyją w przeświadczeniu, że jeśli dzieje im się krzywda to na pewno jest dziełem czyjegoś intencjonalnego działania. Myślę, że teorie spiskowe są poniekąd wynikiem tego, że ta tendencja występuje nadal wśród „cywilizowanych ludzi”. Ziarno prawdy w tym jest, to pewne. Z drugiej strony każdy ma swój potencjał i warto go realizować zamiast marnować energię na takie rzeczy, zwłaszcza że uczestnictwo w tej szopce jest dobrowolne.

Introman24
Pobudzony intro
Posty: 136
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
Lokalizacja: gdzieś na planecie Ziemia

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Introman24 » 23 lip 2018, 23:36

Pomidor pisze:
09 gru 2017, 15:31
Żeby wiedzieć jak jest naprawdę, to musiałbyś sam jakoś w to wchłonąć. Wierząc w takie filmiki zamiast otwierać oczy tak naprawdę dajesz się tylko manipulować. Docieranie do prawdy nie jest takie łatwe a szukanie jej w internecie to też nie najlepszy pomysł.
To jest ciekawe, że najbardziej manipulują ci, którzy twierdzą, że to inni manipulują, wszyscy są zmanipulowani, a tylko dzięki ich filmikom na jutube możesz odkryć wielkie tajemnice świata skrywane przez mroczne siły. Z tym, że te całe ukryte prawdy, to zazwyczaj mieszanka bzdur, przeinaczania i nadinterpretacji pewnych faktów, dopowiadania sobie wyjaśnień sugerujących udział jakiś tajemnych sił, paranoi i zwykłych oszustw. Najbardziej jaskrawy przykład takiej mieszanki to płaskoziemcy, co to nawet fałszują zdjęcia, żeby udowodnić swoje tezy. Zwolennicy innych teorii spiskowych działają podobnie. Aczkolwiek dla wielu osób na co dzień nie interesujących się polityką, historią czy nauką te przemyślenia mogą brzmieć całkiem sensownie. Jednak po głębszej analizie większość z tych teorii spiskowych, w tym te o NWO, iluminatach, tajnych światowych rządach można włożyć między bajki. Owszem, w historii świata zdarzały się spiski i pewnie nadal zdarzają, jednak nie aż takie wielkie, jak te najbardziej popularne jak NWO, sfałszowanie lądowania na Księżycu czy wspomniana już płaska Ziemia i nawet, jakby jakaś grupa ludzi się na coś takiego umówiła, to już sama logistyka uniemożliwiłaby realizację takich mhrocznych planów.

Awatar użytkownika
Niemiła39_
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2018, 22:14
Płeć: kobieta

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Niemiła39_ » 23 lip 2018, 23:49

Matrix.
Jestem przegrywem.

Introman24
Pobudzony intro
Posty: 136
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
Lokalizacja: gdzieś na planecie Ziemia

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Introman24 » 24 lip 2018, 23:15

Niemiła38_ pisze:
23 lip 2018, 23:49
Matrix.
Na którym kanale leci? :)
Przykładem takiego zjawiska jest przesunięcie na lewicy, które zdarzyło się w ostatnich 30 (?) latach. Dawniej młodzi gniewni lewicowi walczyli o prawa robotnicze, walczyli z burżuazją, z globalizmem, z zachodnim konsumpcjonizmem i elitami władzy. Teraz robotników mają w dupie, a walczą o tzw. prawa seksualne, cokolwiek to znaczy i wolność od pasa w dół; i biorą na to pieniądze od korporacji i miliarderów.
Trafna obserwacja. Współczesna lewica za bardzo nie wie, co ma ze sobą zrobić. Studenci z roku 68 co nosili koszulki z Che Guevarą są dziś milionerami, co dobrze ustawili się w systemie gospodarczym, co go kiedyś chcieli zniszczyć. Niektórzy chcieliby dalej walczyć o wolność uciśnionych, no tylko że tych w świecie zachodnim nie ma za dużo. Kobiety dostały prawa wyborcze, segregacja czarnych zniesiona, geje mogą zawierać małżeństwa, co tu robić? Owszem, można jechać w regiony, w których prawa człowieka dalej są zagrożone i walczyć o prawa kobiet czy gejów w Arabii Saudyjskiej lub Iranie, o Kurdów w Turcji i Syrii, robotników w Katarze, z rosyjską agresją na Ukrainę ale nie, bo jeszcze kulkę w łeb można dostać, a poza tym,jak tu się lansować, jak np. samemu nie potrafiłoby się wskazać Ukrainy na mapie. Poza tym Greenpeace raz próbował blokować rosyjskie odwierty w Arktyce i szybko to się skończyło. Lepiej jest lamentować nad niesprawiedliwym światem pijąc ciepłą kawę w Starbucksie zagryzając bezglutenowym ciastkiem i przekonywać samemu siebie i innych, że rasizm wciąż istnieje, prześladują biednych imigrantów itp. Paradoksalnie dzisiaj w świecie zachodnim to prawica jest bliżej białej części ludu pracującego i lepiej rozumie jego problemy. Chociaż podobno to się zmienia i np. amerykańska lewica wraca do pomysłów socjalnych, pytanie tylko czy w obliczu hossy w Stanach, z której śmietankę spijają Republikanie coś uda się osiągnąć.

Awatar użytkownika
Dżery
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:07
Płeć: mężczyzna

Re: Nowy porządek świata, Illuminaci ...

Post autor: Dżery » 25 lip 2018, 18:42

Iluminaci, Masoni to już chyba raczej historia, Banki czy inne MFW zawsze dążą do zwiększania zadłużenia swoich klientów, zwłaszcza tych, którzy starają się rzetelnie spłacać, a jeśli klientem jest cały kraj to tym lepiej ...
ale już np. takie CIA to co innego, organizacja stworzona wręcz do manipulacji, mająca odpowiednich ludzi i środki. Podobno w 2001r. Kongres USA miał znacznie ograniczyć budżet CIA w związku z końcem zimnej wojny, nawet zastanawiano czy jest sens dalszego istnienia skoro ZSRR przestało istnieć i nagle słynny atak na WTC, po którym CIA zyskało nowe uprawnienia ... przypadek?

ODPOWIEDZ