Portale Randkowe

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.

Czy korzystaliście kiedyś z usług portalu randkowego ?

Tak korzystałam/em i udało mi się kogoś poznać.
57
17%
Tak korzystałam/em, ale skończyło się na bezowocnych poszukiwaniach.
148
44%
Nie nie korzystałam/em, ale możliwe że kiedyś skorzystam.
70
21%
Nie nie korzystałam/em i nie mam zamiaru tego robić.
59
18%
 
Liczba głosów: 334

exintro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2016, 14:49
Płeć: kobieta

Re: Portale Randkowe

Post autor: exintro »

Miałam okazje "randkować" i póki zostawaliśmy online to było fajnie, a na spotkaniu... Cóż, zapominałam języka w gębie ;-) Potem słyszałam, że jestem inna niż się wydawałam, za cicha... Nie wiem czy to dobry sposób na poznanie kogoś. Ta rozbieżność między kontaktem online a w realu jest niepokojąca
Awatar użytkownika
mosane
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 20 wrz 2016, 22:46
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ-T

Re: Portale Randkowe

Post autor: mosane »

użyłam raz, na dodatek francuskiego badoo i chyba z racji narodowości miałam zapchaną skrzynkę, bo podobno dziewczyny ze wschodu za łatwe uchodzą (milutko). I właściwie większość nie była nic warta, a Ci godni uwagi... cóż, stchórzyłam i do spotkania nie doszło z żadnym z nich. czasami żałuję, czasami uważam, że podjęłam bardzo dobrą decyzję. zresztą, wtedy byłam nad wymiar znudzona i zwyczajnie zagubiona w nowym kraju.
a teraz zwyczajnie nie mam ochoty na portale randkowe, bo i na same randki, spotkania nie mam ochoty. ani specjalnie nie odczuwam potrzeby bycia z kimkolwiek.
~ minęło wiele miesięcy, ale mnie nic nie minęło
dominika95
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2016, 22:52
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portale Randkowe

Post autor: dominika95 »

Byłam chwilę na badoo, ale tam nie ma normalnych facetów, sami ruchacze albo seby... Natomiast dziewczyny z tego co widziałam to w większości normalne. Życie jest niesprawiedliwe...
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Portale Randkowe

Post autor: Coldman »

No na badoo jest dziwnie, jakoś mnie nie przekonuje lajkuje to, widzę ładne dziewczyny, ale że jestem spierdoliną to nie napisze do żadnej xD
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Portale Randkowe

Post autor: eddard »

Zabawne, sprawdzałem to jakiś czas temu i żadnych normalnych dziewczyn nie widziałem, same jakieś imprezowiczki. Zresztą nie dziwię się, skoro i facetów nie ma, to normalne nie mają tam czego szukać. I tworzy się zamknięte koło, bo po co normalni mają się zjawiać, skoro dziewczyn nie ma, a dziewczyny się nie zjawią, bo nie ma normalnych facetów... I tak jest na wszystkich tego typu portalach niestety.
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Portale Randkowe

Post autor: mada »

Szczerze powiedziawszy, swojego czasu zalogowałem się na badoo i thindera dla zabawy, aby bardziej zobaczyć kogo tam znajdę niż żeby kogoś znaleźć. Trzeba przyznać, że na thinderze prawie każda dziewczyna wygląda jak zaprawiona w bojach imprezowiczka. Podobnie jak na badoo. Niestety nie mam jakoś chęci wchodzić w głębsze relacje.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Portale Randkowe

Post autor: eddard »

To prawda, aczkolwiek nawet na tinderze jedna na sto wydaje się miła, a z jedną na sto z tych jednych na sto nawet czasem udaje się porozmawiać ;)
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Portale Randkowe

Post autor: eddard »

Byłem dziś na spotkaniu z dziewczyną poznaną na Tinderze. Obejrzeliśmy fajny film i pogadaliśmy chwilę. Nic z tego nie będzie, ale przynajmniej całkiem miło spędziłem sobotni wieczór, no i zawsze to jakieś ciekawe doświadczenie. Polecam.
Awatar użytkownika
Ryba
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2016, 14:59
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Ryba »

eddard pisze:Byłem dziś na spotkaniu z dziewczyną poznaną na Tinderze.
Szczęściarz. Mi udało się tam jedynie porozmawiać z kimś o odbijaniu księżyca z rąk nazistów oraz o podróży moich zagubionych grabek. Z nikim nie przeszedłem na błahe rozmowy o życiu.
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Portale Randkowe

Post autor: eddard »

Jeśli już prowadziłeś takie rozmowy to nic prostszego jak umówić się na spotkanie :)
Awatar użytkownika
Ryba
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2016, 14:59
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Ryba »

Wątpię. Nie wrzuciłem tam własnego zdjęcia, tylko pewien art, więc też nikt nie traktuję mnie pewnie na poważnie. A i zainteresowanie moim profilem małe, może powinienem dodać jednak foto. Dunno.
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Portale Randkowe

Post autor: eddard »

Ja mam selfika na tle mojej kolekcji książek, i średnio jeden match na dwa tygodnie, jeśli nie mniej, więc na duże zainteresowanie też nie narzekam. Ale cóż, czasem się trafi jakaś miła dziewczyna, więc czemu nie.
Awatar użytkownika
borek921
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2017, 0:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Brodnica, Toruń

Re: Portale Randkowe

Post autor: borek921 »

Witam, jako że mój pierwszy post to się ukłonię :-) /bow

Ostatnio doskwiera mi samotność, toteż zainteresowałem się takimi portalami lecz tylko darmowo. Nie poznałem nikogo z uwagi na niekorzystne położenie, ale jeżeli chodzi o jakość wykonania portalu, to takie masówki jak sympatia odpadają. Plenty of fish wydaje się nienajgorszy, ale zdecydowanym zwycięzca jest okcupid, ta strona co siódmy cud świata jeżeli ktoś włoży minimum w swój profil. Polecam go gorąco, niestety jest mało popularny w Polsce.

Poza standardowa rubryka "coś o sobie", która mało komu chce się wypełniać, są setki przeróżnych pytań z różnych dziedzin życia. Lifestyle, ethics, sex etc. Im więcej odpowiedzi się udzieli tym dokładniej oszacować % dopasowania z drugą osobą na postawie tych pytań. Nie są też ma tyle proste że ja odpowiadam X, ty X i mamy match. Przykładowo, każde pytanie wygląda mniej więcej następująco:
___________________
Czy jesteś weganem /wegetarianinem?
- Wegan i to ważne
- Wegetarianin i to ważne
- Wegan ale to mało ważne
- Wegetarianin ale to mało ważne
- Nie jestem żadnym z nich

Odpowiedzi które zaakceptujesz:
Te same pięć wariantów co wyżej
________________

Tym sposobem możemy znaleźć kogoś kto będzie z nami jadł sałatki bo tak chcemy, albo my możemy wsuwać trawę a niech druga osoba się opycha wołowiną, jeśli tobie to nie przeszkadza.

Pytania są naprawdę konkretne. Jedno mi przychodzi na myśl. "Czy przystałbyś na pocałunek po otrzymaniu seksu oralnego?" Przy czym odpowiedzi to "nie, ohyda!" Zwykle "tak" lub "przystał? Cieszyłbym się nim!"

Także serio domyślam się że idzie znaleźć swoje lustrzane odbicie wręcz ;p pod warunkiem że się mieszka w dużych miastach albo odległość nie przeszkadza tobie /drugiej osobie.

Wiem że ten post wygląda jakbym reklamę robił ale nic z tych rzeczy :D po prostu przy takich paździerzach jak sympatia.pl to okcupid jes pełna profeską.
"Always knew I didn't belong in this world. I wasn't made for this. But I'll never forget- those who betrayed me, and those who never failed my trust. I'll be carrying nothing but this lesson: never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past. I'll never find peace here. So, I'll seek justice for myself. I'll choose the truth I like. - Agent 47
Awatar użytkownika
Master Oreo
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2017, 10:19
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdzieś w Wielkopolsce

Re: Portale Randkowe

Post autor: Master Oreo »

Byłem 6 lat na jednym portalu randkowym. Z moich obserwacji dziewczyny/kobiety tylko potrafią flirtować. Jedne piszą a drugie nie. To jest jak selekcja.
Gdy się dąży do spotkania czar pryska. Rozmowa się nie klei. Chociaż czasem zdarzały się dobre randki. Przeważnie do czterech spotkań dochodziło i friendzone.
Było minęło. Na takich portalach panie nie wiedzą czego szukają. Przeważnie wygrywa łysy z kasą autem i chata.
Love is blindness
Boys Don't Cry
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Portale Randkowe

Post autor: tomektomek »

Miałem konto z ciekawości na tym "najpopularniejszym" portalu. Pojawiłem się tam chyba tylko z ciekawości i nie wierzyłem że to ma jakikolwiek sens - no bo przecież jak to..

Aleeeee.. widocznie miałem farta bo w ciągu dwóch miesięcy poznałem baaaardzo sympatyczną introwertyczkę z okolicy. Spotykamy się już czwarty miesiąc i jest bardzo miło (:
Także polecam się nie poddawać (;
through blissful ignorance and terrifying awareness..
ODPOWIEDZ