Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
tost_z_masłem
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2018, 1:47
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tost_z_masłem »

Coldman pisze: 12 sie 2018, 23:27 Wiesz z forum już związki wynikały, więc trzeba próbować
Bo trzeba próbować wszelkimi metodami, wszelkimi sposobami, chwałą i podstępem na każdym możliwym froncie, przy odpowiedniej chwili, odpowiednim miejscu, w odpowiednich okolicznościach będzie okazja żeby się udało xD Napisałem chyba dewizę desperatów xD
pentan
Intronek
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2016, 21:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: pentan »

Mhm... To zaraz zrobię posta i wrzucę jakieś fotki ekstra.
Awatar użytkownika
daenerys
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2018, 0:59
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: daenerys »

Imię: Alicja
Wiek: 32
Miasto: Łódź
Zainteresowania: sci-fi, astronomia, koty, podróże, ponadto uwielbiam muzykę rockową, metal i alternatywę
Szukam: kogoś do popisania a i chętnie do spotkania się na piwko, herbatkę, kawkę w realu :)
Mother of Cats
introwertyk85
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:42
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: introwertyk85 »

Mam na imię: Tak.
Mam lat: 33
Jestem z: Lublina.
Zainteresowania: Trudno powiedzieć, ale zdarza mi się zajmować programowaniem, słuchaniem muzyki, grą na instrumentach, przeglądaniem internetu.
Szukam: Osób, które chcą porozmawiać przez telefon. Wieczorami często wychodzę na spacer i chętnie bym wtedy z kimś porozmawiał.
Awatar użytkownika
PoważnyPiotr
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2018, 15:19
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Gdynia

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: PoważnyPiotr »

Witam mam 24 lata i...
Jestem dumnym przedstawicielem gatunku intro-aspołecznej części męskiego społeczeństwa :D , który zamieszkuje Rumie. A więc do rzeczy. Interesuje się chińskimi bajkami (niektórzy zaraz się mocno wkurzą :twisted: ). Pytaniami egzystencjalnymi wszelkiego rodzaju zwłaszcza dotyczące fizyki teoretycznej na temat kosmosu, ale w ludzkim języku, a nie naukowym. Jestem też płochliwy jak sarenka na polanie , jeden fałszywy krok i mnie spłoszysz :oops: . W każdym razie, jeśli ten post czyta jakaś kobieta, która odważy się napisać (Chociaż i tak nie napiszesz, bo jesteś w końcu introwertyczka, która będzie mnie obserwowała ze swojej piwnicy :P).
Awatar użytkownika
patrykkkkk
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2018, 18:10
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: patrykkkkk »

Mam na imie: Patryk
Mam lat: 25
Jestem z: Wrocławia
O mnie: INTP. Cechuje mnie odwaga -- nie mam zahamowań natury "boję się/wstydzę", o czym może świadczyć np. to, że aktywnie działam w improwizacji teatralnej, gdzie bardzo człowiek się otwiera i jest wystawiony wprost na ocenę publiki. Myślę, że to niecodzienny _flavour_ introwertyzmu. Ale introwertyzm naturalnie we mnie jest i przejawia się w tym, że im więcej osób jest wokół mnie, tym bardziej tracę życiową energię/zaczynam się irytować oraz tym, że mam duże trudności w dostosowywaniu się do dynamiki grupy (jedną grupę prowadzę i to jest jedyny (przyjemny dla mnie) sposób na życie w większej grupie). Rozmowy kieruję zwykle w głąb, a nie wszerz (to chyba też mocno introwertyczna cecha).
Pracuję jako programista -- rajcuje mnie szukanie rozwiązania, gdy coś ewidentnie nie działa.
Mam też w sobie dużo ciekawości świata -- jestem fanem fakultatywnego kształcena się i łączenia różnych gałęzi nauk. Jako, że improwizacja jest moją pasją nr 1, to kiedykolwiek czytam o np. psychologii czy historii świata, zawsze szukam analogii do teatru (i jaram się, gdy mi się to udaje! : )).
Praktykuję jogę (dynamiczną odmianę) -- uwielbiam to, że odpoczywa mi wtedy umysł, a ciało mimo, że się męczy, to po praktyce dostaje nagłego zastrzyku energii. Kiedyś ćwiczyłem na siłowni, ale tego efektu zastrzyku energii nie doświadczałem (wręcz przeciwnie, leżałem martwy po treningu :D) i aktualnie pozostaję przy jodze.
Fascynuje mnie tantryzm.
Szukam: kobiety, 22-27 lat. Naturalnie wygląd jak i cechy osobowości są dla mnie istotne, ale nie będę tego wszystkiego listował publicznie tutaj. W bardzo dużym skrócie -- dobrze, by była ciekawa świata. Niekoniecznie w takim sensie, w jakim ja jestem. Ale ciekawość to dla mnie duży plus. Mega też istotne -- niepalącej. W prywatnej konwersacji chętnie opowiem więcej o pożądanych cechach.
Slawelec
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2018, 17:26
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Slawelec »

Chłopak z Kielc, lat 32, lubujący spokój, ciszę i poukładane życie. Introwertyk, który zamiast szalonej imprezy woli książkę, partyjkę szachów i kameralne grono. Troszkę nerd, troszkę geek, czasem też gapa, ale jednak z nieposkromionymi przebłyskami humoru i przyjacielskim serduchem. Informatyka, historia, genealogia to obecnie moje kompanki codzienności. Może jest więc tutaj dziewczyna, która zechciałaby dołączyć do tego grona? Dziewczyna, która lubi porozmawiać o świecie, jego ciekawostkach i tajemnicach? Dziewczyna, która da się namówić na wesołą partyjkę szachów? Dziewczyna, która opowie mi jaką ostatnio książkę czytała i co interesującego widziała w drodze do domu (ja chmurę owadów wyglądającą jak wejście do matrixa). Jestem ciekaw, co Ci w głowie i duszy gra (i milczy też). Nie przyjadę po Ciebie karocą, nie jestem też rycerzem na białym rumaku, ale może odnajdziemy razem wspólne przyjemności. kontakt: QTrader@wp.pl
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: bartek93 »

No cóż… Jestem już trochę na tym forum, więc chyba najwyższy czas zostawić jakiś skąd po sobie i w tym dziale :lol:
Tak więc nazywam się Bartek i mam 25 lat, choć czuję się na mniej, a mieszkam w okolicy Siedlec.
Coś o mnie? Ogólnie to chyba całkiem wesoły ze mnie chłopak, a czasem wręcz gadatliwy, przede wszystkim w towarzystwie osób, przy których dobrze się czuję. INFJ. Typ nieimprezowicza. Dobry słuchacz. Urodzony planista. W głębi serca wrażliwy romantyk wzdychający na myśl o idealnej miłości. Osobnik żyjący w sekretnym świecie własnych marzeń. Tolerancyjny, ugodowy. No i nieśmiały, zwłaszcza do płci przeciwnej – chyba moja największa zmora :)
Moje zainteresowania: astronomia, książki (w szczególności thrillery), stara motoryzacja, kolej, komunikacja miejska (podobno jestem ekspertem w tej dziedzinie) i podróże, które zawsze wywołują we mnie pozytywne emocje i dzięki którym odżywam. Poza tym pewnie jeszcze parę takich trochę ekscentrycznych zainteresowań by się znalazło :D Muzycznie szeroko pojęty rock i metal, muzyka elektroniczna, trochę folk, najbardziej lubię klimaty gotyku i industrialu.
Chętnie poznam dziewczynę, z którą mógłbym... hmm... patrzeć na gwiazdy w bezchmurne noce, wybrać się na długi spacer i robić wspólnie... wiele innych fajnych i ciekawych rzeczy :D Nie wiem, czy mam wygórowane wymagania, ale chciałbym przede wszystkim, żeby była miłą, wrażliwą, tolerancyjną i wesołą dziewczyną, która zaakceptuje mnie takiego, jaki jestem i sprawi, że się przed nią otworzę. Wiek w sumie nie ma dla mnie znaczenia, ważne, żebyśmy nadawali na tych samych falach :)
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
szejk
Introwertyk
Posty: 81
Rejestracja: 25 lis 2007, 23:33
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: szejk »

Na dobre wróciłem z "wewnętrznej emigracji". Szukam dziewczyny, z którą mógłbym podzielić się kluczem do mojego świata. Świata dostępnego tylko dla mnie, ale jednak dość samotnego. Osoby lubiącej porozmawiać o swoich przeżyciach, doświadczeniach, problemach...
Kaska_z_bogdanca
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2018, 20:32
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJt

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kaska_z_bogdanca »

Hej, hej, nie wiem, jak zacząć, ale tak. Jestem Emilia, okolice Wrocławia. Popiszę z jakąś introwertyczną duszą, w świecie codziennym otaczam się ludźmi, z którymi nigdy nie będę miała >nic< wspólnego i kompletnie >nic< nie wnoszą do mojego życia, no może po mału je ogłupiają ; ). Nie jestem w stanie stwierdzić, czy faktycznie ktoś tutaj do kogoś pisze i zagaduje, niemniej chętnie kogoś poznam:).
Obserwator
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2018, 19:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: infj

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Obserwator »

Cześć,

mam na imię Dominik. Mam 36 lat. Mieszkam w południowo-zachodniej części łódzkiego.
Szczególnie bliskie mi tematy dotyczą pedagogiki, psychologii i historii. Całkiem możliwe, że również w dyskusjach na inne tematy nieźle się odnajdę. Jestem otwarty na rozszerzanie własnych horyzontów myślowych i na pasjonujące dyskusje... zarówno przez sieć, jak i na żywo. 8)
pawel1986
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2018, 13:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
Lokalizacja: Rzeszów okolice

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: pawel1986 »

Mam na imie: Grzesiek.
Mam lat: 32
Jestem z: Rzeszów (właściwie okolice)
Zainteresowania: Ciężko powiedzieć, dziś interesuje się jednym a jutro może to już być coś zupełnie innego. Niezmienne jest to że lubię dobrą muzykę, najlepiej metal symfoniczny (są też i taki dni że nie pogardzę też starym dobrym disco polo). Z kina najchętniej jakieś sci-fi ewentualnie doby akcyjniak.
Szukam: Kogoś do popisania, pogadania czy wyjścia w miasto. Miło by było poznać jakąś ciekawą panią.
Awatar użytkownika
jasiojas
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 20 paź 2018, 13:18
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: jasiojas »

Nazywam się Konrad, mam 27 lat. Obecnie mieszkam w Białymstoku.
Poznam dziewczynę ze swojej okolicy, ewentualnie Warszawa (tam mam jeszcze dobry dojazd, ok. 2h :) ).
Zapraszam do kontaktu :)
Awatar użytkownika
Natalcia101101
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2018, 7:26
Płeć: kobieta
Enneagram: 8w1
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Natalcia101101 »

Cześć! :)
Mam na imię Natalia :) mam 22 lata i jestem INFJ :P szukam kogoś, kto mnie w koncu zrozumie :D do popisania o wszystkim i o niczym :)
Coś o mnie .. Hmm.. zawsze mam problem żeby sama z siebie coś o sobie opowiedzieć. Wolę jak ktoś się pyta :)
Ogólnie nie mam problemu z poznawaniem nowych ludzi czy "zaprzyjaznianiu się", pomimo tego całego mojego introwertyzmu jestem odbierana jako osoba baardzo towarzyska wręcz ludzie twierdzą że na pierwszy rzut oka jestem ekstrawertykiem co nie jest niestety prawdą :p mam swój świat, bardzo lubię być sama i myslec o wszystkim, czytać książki czy słuchać ulubionej muzyki ( słucham wszystkiego ale głównie lubię cięższe kawałki:)) hmm .. odnośnie zainteresowań to w sumie mogę interesować się wszystkim po troszkę ale głównie interesuje się starymi motocyklami, majsterkowaniem, karate ( ćwiczę już z 5 lat), kocham śpiewać bardzo lubię tańczyć:) uwielbiam zwierzęta hmm nie wiem co mam jeszcze o sobie powiedzieć :p
Takze chętnie z kimś porozmawiam :)
Ezmain
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2018, 16:34
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ezmain »

Hej, nie będę pisać wypracowań, ponieważ i słowa i tak wszystkiego nie oddadzą.
Poznam aspołeczną dziewczynę.
Moje GG: 58479031
Ew. forum pw.
ODPOWIEDZ